Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 2 > The Sims 2: Problemy z grą
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 18.10.2014, 23:16   #141
Pieseł
 
Zarejestrowany: 18.10.2014
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 2 Ultimate Collections - problemy

Kupiłem konto z ta grą na allegro zainstalowałem grę a tam wszystkie otoczenia oprócz Werony i Dziwnowa da się je jakoś odzyskać i jeszcze jedno pytanie przeniosłem rodzinę aspirant do skrzyni rodzin i wprowadziłem do ich domu moją rodzinę po wejściu do tego domu i po graniu zauważyłem że ta rodzina w sensie aspirant zniknęła ze skrzyni rodzin da się ich jakoś przywrócić prosiłbym o szybką odpowiedź
Pieseł jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 19.10.2014, 11:53   #142
Owl Finch
 
Avatar Owl Finch
 
Zarejestrowany: 22.10.2007
Płeć: Kobieta
Postów: 728
Reputacja: 11
Domyślnie Odp: The Sims 2 Ultimate Collection - brak pobranych mebli w grze

Cytat:
Napisał PinkiePieSmileXD Zobacz post
Witam, chciałam sobie pobrać meble do TS2UC i pobrałam, weszłam do gry, patrze, mebli nie ma. (tak, mam włączoną zawartość zmodyfikowaną) Fryzury działają, domy też, ale to co jest zaliczane do trybu kupowania (bo oprócz mebli pobrałam też perfumy i inne duperele) po prostu tego nie ma.
Mój problem zaczął się wtedy, gdy opróżniłam folder "downloads". Miałam za dużo niepotrzebnych akcesorii więc wyczyściłam i od tamtego momentu meble mi nie działają.
Proszę o jak najszybszą pomoc.
A masz ściągnięte wszystkie meshe?

Ja mam całkiem podobny problem. Zbliża się Halloween i z tej okazji postanowiłam poszerzyć swoją grę o The Sims2 Halloween pack. Niestety, gra nie widzi dodatków (mebli, ubrań, wszystkiego), wyświetla się tylko pusty folder w kolekcjach. Jak wgrać te dodatki? A może ten pack, który jest na mts2 już nie działa?

Ciekawa sprawa, że wgrały się trzy obiekty w kategorii "ozdoby", ale nie ma ich w prezentowanych przez autora dodatkach;p
Owl Finch jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 21.10.2014, 14:36   #143
Chalice
 
Zarejestrowany: 21.10.2014
Płeć: Kobieta
Postów: 1
Reputacja: 10
Sad Odp: The Sims 2 Ultimate Collections - problemy

Pobrałam już dwukrotnie The Sims 2 Pełna Kolekcja z Origin i za każdym razem gdy chcę stworzyć sima gra się wyłącza i wyskakuje błąd:
The Sims 2 EP5 - program przestał działać.
Próbowałam przenieść folder Downloads w inne miejsce ale to nie pomogło nadal nie stworzę ani jednego simsa. Co mogę zrobić? Powiadomienie wyskakuje z tytułem Rezydencje i ogrody... czy to możliwe że ten dodatek jest wadliwy? można go w jakiś sposób odinstalować?
Bardzo proszę o pomoc. Z Origina bardzo długo pobierałam tą grę za pierwszym i za drugim razem chciałabym rozwiązać ten problem.
Chalice jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 25.10.2014, 07:27   #144
Laselight
 
Zarejestrowany: 17.09.2011
Skąd: Naddniestrze
Płeć: Kobieta
Postów: 2,307
Reputacja: 12
Domyślnie Odp: The Sims 2 Ultimate Collections - problemy

Mam taki problem, że jak włączam UC, to przez parę sekund jest w procesach, a potem znika i nie można uruchomić. Próbowałam trybu zgodności (choć raczej to potrzebne nie jest) i uruchomienia bez CC, ale nic to nie dało. I pozatym nie mam żadnego komunikatu

@down zadziałało, dziękuję

Ostatnio edytowane przez Laselight : 26.10.2014 - 10:53
Laselight jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 25.10.2014, 14:27   #145
Shiver
 
Avatar Shiver
 
Zarejestrowany: 17.04.2009
Skąd: z Księżyca
Wiek: 25
Płeć: Mężczyzna
Postów: 999
Reputacja: 21
Domyślnie Odp: The Sims 2 Ultimate Collections - problemy

@up - usuń pliki Groups.cache i Accessory.cache z folderu gry w Dokumentach i spróbuj jeszcze raz.
__________________
Shiver jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 30.10.2014, 19:27   #146
milena182
 
Zarejestrowany: 14.02.2013
Skąd: Płock
Wiek: 34
Płeć: Kobieta
Postów: 41
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 2 Ultimate Collections - problemy

u mnie niestety wystapil powazny problem. gralam sobie,ale ze halloween sie zbliza chcialam zainstalowac okazjonalne dodatki.i tu wszystko sie posypalo.gra sie wlacza ale w koszu rodzin nikogo nie ma,okolica jesli chodzi o budynki zresetowala sie do podstawy,nie ma zadnego budynku ktory ja umiescilam,na lazurowej domy zamieszkane dotychczas sa puste a nad nimi jest taka walizka-neseser oznaczajacy chyba ze to wlansny biznes i kilka innych problemow. usunelam ten dodatek z halloween,uzylam ccleanera,pozniej naprawilam gre i nic,co gorsze jak usunelam ja i sciagnelam ponownie,wybralam inny dysk do pobrania to wszystko nadal jest! co robic?
edit: zauwazylam ze inne okolice dzialaja poprawnie,problemu(przedziwne) występują tylko z Jaskinią Pokrzyku. Kiedyś miałam już takie problemy ale wtedy czyszczenie rejestru pomoglo a teraz nic nei daje nie wiem czemu
Proszę o pomoc !!

Ostatnio edytowane przez milena182 : 31.10.2014 - 07:33 Powód: edit
milena182 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 08.11.2014, 11:47   #147
hollyhock
 
Zarejestrowany: 08.11.2014
Płeć: Kobieta
Postów: 6
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 2 Ultimate Collections - problemy

Hej. Posiadam laptopa o procesorze Intel Core i3, karty graficzne: geforce gt 740m oraz Intel HD Graphics 4600. System operacyjny to Windows 8.1. Na geforce gra w ogóle nie startuje.
Po uruchomieniu gry Sims 2 na karcie Intela miałam dostępną rozdzielczość tylko 800x600. Z tym się jednak uporałam, modyfikując plik graphics rules.
Został jednak problem, sama nie wiem jak nazwać- migających tekstur? Przy obracaniu ekranu i gdy np: kupie krzesło jest taki problem: http://oi57.************/1rpx92.jpg

Proszę o pomoc
hollyhock jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 08.11.2014, 14:49   #148
milena182
 
Zarejestrowany: 14.02.2013
Skąd: Płock
Wiek: 34
Płeć: Kobieta
Postów: 41
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 2 Ultimate Collections - problemy

up up
Pomocy !
milena182 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 08.11.2014, 18:42   #149
Diana
Moderator
 
Avatar Diana
 
Zarejestrowany: 22.09.2012
Płeć: Kobieta
Postów: 1,086
Reputacja: 30
Domyślnie Odp: The Sims 2 Ultimate Collections - problemy

Cytat:
Napisał hollyhock Zobacz post
Hej. Posiadam laptopa o procesorze Intel Core i3, karty graficzne: geforce gt 740m oraz Intel HD Graphics 4600. System operacyjny to Windows 8.1. Na geforce gra w ogóle nie startuje.
Po uruchomieniu gry Sims 2 na karcie Intela miałam dostępną rozdzielczość tylko 800x600. Z tym się jednak uporałam, modyfikując plik graphics rules.
Został jednak problem, sama nie wiem jak nazwać- migających tekstur? Przy obracaniu ekranu i gdy np: kupie krzesło jest taki problem: http://oi57.************/1rpx92.jpg

Proszę o pomoc
Tydzień temu pobrałam UC i też miałam takie problemy z grafiką. Zainstaluj sobie program Graphic Rules Maker, w tym temacie już parę razy o nim wspominano. Od kiedy go mam, gra działa bez zarzutu.
Swoją drogą, mam taki sam procesor i kartę graficzną (Intela), tylko system inny.
__________________
Diana jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 09.11.2014, 17:13   #150
hollyhock
 
Zarejestrowany: 08.11.2014
Płeć: Kobieta
Postów: 6
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 2 Ultimate Collections - problemy

Dziękuję z całego serca! Pomogło.
hollyhock jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 6 (0 użytkownik(ów) i 6 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 00:40.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023