Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 3 > The Sims 3: Uwagi na temat gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 06.08.2009, 11:35   #111
Osioł
 
Avatar Osioł
 
Zarejestrowany: 24.10.2004
Skąd: Legionowo
Wiek: 34
Płeć: Mężczyzna
Postów: 105
Reputacja: 11
Domyślnie Odp: The sims 2 V.S The sims 3

Nie dawno zakupiłem sobie The Sims 3. Przedtem naturalnie czytałem tutaj wiele Waszych negatywnych komentarzy, że wszystkiego jest mniej i w ogóle. Tylko ja, grając już w trójkę ponad 18 godzin, nie odczułem żadnych braków. A wiadomość odnośnie animacji przy wsiadaniu do auta (której nie ma), też mnie nieco wpierw zdenerwowała. Ale jak dorwałem się do gry, to jakoś nie zwracam na to uwagi. Dalej...trójeczka jest dla mnie lepsza, według mnie ma więcej interakcji niż druga część. Osobowość, wiele dodatkowych opcji przy czynnościach, czy też nasza ingerencja pracy naszego ludka. Cóż...do dwójki zakupiłem jedynie cztery dodatki ("Na Studiach", "Nocne życie", "Własny Biznes" i "Cztery pory roku") i jakoś nie odczuwam żadnych braków w najnowszych simach. Może właśnie jak niektórzy tu już wspominali, należy porównywać podstawki, a nie The Sims 2 + wszystkie dodatki z The Sims 3.
__________________

Arthas, my son
Osioł jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 06.08.2009, 12:23   #112
Orzechowo
 
Avatar Orzechowo
 
Zarejestrowany: 06.11.2008
Płeć: Kobieta
Postów: 388
Reputacja: 11
Domyślnie Odp: The sims 2 V.S The sims 3

ja powiem ze trojka, chociaz podstawa dwojki wciagnela mnie bardziej, ale wtedy nawet nie bardzo wiedzialam co to są simsy, w ogole jakas nowosc byla bo internrtu nie mialam ani nawet zadnej innej gry ;p
w trojce kiedy bardzo zmienilam wyglad simom, ich dzieci w wieku dzieci (xd) wygladaja naturalnie, a w dwojce przestraszyc sie szlo :/
no i simy wykonuja rzeczy bardziej po ludzku, np. kiedy przychodzi wlamywacz sim drze ryja bo alarm go obudzil, a potem moze zemdlec itp.
no i w ciazy brzuch normalnie rosnie. jedyna wada jest to, ze nie mozna wejsc do budynkow. no chociaz zeby mozna bylo przez okno podpatrzec co sim robi, tak jak u sasiadow.
jeszcze bym sie uczepila tej wsi do pobrania, bo niby tak tam wiejsko patrze a tam teatr i stadion O.O
No i tworzenie stylu jest swietne ^^
za trojka jestem ;p
Orzechowo jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 13.08.2009, 09:45   #113
_Eveline_
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: The sims 2 V.S The sims 3

Cytat:
Napisał Orzechowo Zobacz post
jeszcze bym sie uczepila tej wsi do pobrania, bo niby tak tam wiejsko patrze a tam teatr i stadion O.O
A gdyby tych obiektów nie było, nie byłoby też i karier, które się z nimi wiążą, nie byłoby też okazji. Miasta Sunset Valley i Riverview różnią się tylko ogólnym wyglądem, ale zarówno tu, jak i tam musi być tak samo.

Nie będę się wypowiadać na temat tego, czy dwójka czy trójka jest lepsza, ponieważ w tą pierwszą nigdy nie grałam... Za to mogę coś napisać na temat Waszej niesprawiedliwości w ocenianiu tych części. Z reguły porównujecie dwójkę z jej wszystkimi częściami z podstawą trójki, która póki co jest "naga" i bez żadnych dodatków. To chyba oczywiste, co jest w takim razie lepsze. Porównajcie sobie podstawę dwójki i podstawę trójki, zamiast z góry wyskakiwać z nagonkami na tę ostatnią... W ogóle uważam, że porównywać powinno się je obydwie dopiero po wyjściu wszystkich dodatków do trójki, mielibyśmy wtedy szerszy obraz. Ale jak kto chce, w końcu w życiu trzeba trochę ponarzekać...
  Odpowiedź z Cytatem
stare 16.08.2009, 19:35   #114
Paka
 
Avatar Paka
 
Zarejestrowany: 17.09.2008
Skąd: Piła
Płeć: Mężczyzna
Postów: 422
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The sims 2 V.S The sims 3

Ja jestem za trójką ;]

Za ten otwarty świat, nowe interakcje (ale jest ich mało ) , kreator stylu, nowe przedmioty, trudniejsze, bardziej realistyczne życie.
Ale jestem wkurzony na to, że się ciężko się urządza domy, mało podłóg, ścian i tp, mimo kreatora stylu.
I najgorsze jest to ,że nie ma ANIIMAAACJII!!!!! Ja tak bardo lubię samochody ;(

No ale coch
TS3
__________________
[IMG]http://i56.************/34pj76a.jpg[/IMG]
Paka jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 16.08.2009, 19:53   #115
Makss99
Guest
 
Postów: n/a
Cool Odp: The sims 2 V.S The sims 3

Cytat:
Napisał paka Zobacz post
Ja jestem za trójką ;]

Za ten otwarty świat, nowe interakcje (ale jest ich mało ) , kreator stylu, nowe przedmioty, trudniejsze, bardziej realistyczne życie.
Ale jestem wkurzony na to, że się ciężko się urządza domy, mało podłóg, ścian i tp, mimo kreatora stylu.
I najgorsze jest to ,że nie ma ANIIMAAACJII!!!!! Ja tak bardo lubię samochody ;(

No ale coch
TS3
"Stwórz styl" to największa cecha "trójki" :-)
  Odpowiedź z Cytatem
stare 31.08.2009, 15:17   #116
kamil11
 
Zarejestrowany: 01.07.2009
Skąd: Lubaczów
Płeć: Mężczyzna
Postów: 96
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The sims 2 V.S The sims 3

Ja właśnie instaluje TS2 zobaczymy co to jest
kamil11 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 31.08.2009, 15:53   #117
Ayumii
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: The sims 2 V.S The sims 3

Dla mnie trudno powiedziec ts2 bylo bardzo duzo fajnych interakcji dodatkow (studia,zwierzaki itd) i to mnie bardzo cieszylo, postacie byly proste lecz ladne nigdy nie potrzeboalam masy nieoficjalnych skinow tatuazy i duperelstw by simowie byli sliczni, zas w ts3 duzo realniej all wyglada,dziala, jest wiele bledow, mnie w trojce drazni kilka rzeczy: brak regulacji grubosci podbrodka i wysokosci,szerokie glowy co do szczuplego ciala simow,wyglad w kreatorze sima inny troche niz w grze,przedziwnie wygladajace i niezbyt ladnie miny simow w roznych sytuacjach,powalony tryb edycji miasta z przeprowadzkami i rodzinami.Mam nadzieje ze dodatki do ts3 beda ciekawe jak to mialo miejsce w ts2 najbradziej brak mi studiow,zwierzakow,czterech por roku.Czas pokaze
  Odpowiedź z Cytatem
stare 31.08.2009, 17:42   #118
kamil11
 
Zarejestrowany: 01.07.2009
Skąd: Lubaczów
Płeć: Mężczyzna
Postów: 96
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The sims 2 V.S The sims 3

No więc
W TS2 są paskudne simy,nie ma wielu suwaków,okolice są bardzo małe,bardzo mało miejsc publicznych,nie ma plecaka telefonu kom,miasto nie żyje,ciuchy(przynajmniej dla facetów)są brzydkie,fryzur jest więcej,woda w stawach jest paskudna,nie ma gotowych umeblowanych domów do sprzedania,panel sima jest jakiś zwalony,szybkość 3 bardzo szybko idzie więcej nie pamiętam a nie ma samochodów.
W TS3 miasto żyje widać budynki pracy,szybkość 3 idzie wolno,miasto jest dużo większe,jest mniej fruzur,jest narzędzie stylu,więcej suwaków,są samochody,staw jest dużo ładniejszy,jest ogrodnictwo.
Dobra więcej nie pamiętam TS3 jest lepsze
kamil11 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 31.08.2009, 18:24   #119
Orzechowo
 
Avatar Orzechowo
 
Zarejestrowany: 06.11.2008
Płeć: Kobieta
Postów: 388
Reputacja: 11
Domyślnie Odp: The sims 2 V.S The sims 3

Cytat:
Napisał _Eveline_ Zobacz post
A gdyby tych obiektów nie było, nie byłoby też i karier, które się z nimi wiążą, nie byłoby też okazji. Miasta Sunset Valley i Riverview różnią się tylko ogólnym wyglądem, ale zarówno tu, jak i tam musi być tak samo.
ale mogliby to jakos wiejsko zrobic, np. jakis pokaz filmow w szkole a zamiast stadionu np. boisko
Orzechowo jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 10.09.2009, 17:35   #120
cherrie
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: The sims 2 V.S The sims 3

jak myślę sobie: może pogram w TS2?? to zaraz porównuje z TS3 i jednak paru istotnych szczegółów mi brakuje...np. że nie jest napisane który 'poziom' jest w pracy i ile brakuje do dostania się na szczyt...
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 00:10.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023