Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 3 > The Sims 3: Uwagi na temat gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 02.07.2011, 11:55   #1
Narutoman
 
Avatar Narutoman
 
Zarejestrowany: 06.06.2011
Skąd: Leszno/Basingstoke/Sunset Valley
Płeć: Mężczyzna
Postów: 689
Reputacja: 10
Smile Kody vs normalna rozgrywka

Używacie kodów, czy wolicie normalnie grać?

Ja kiedyś używałem kodów, ale teraz już nie bo gra się szybko nudzi

Ostatnio edytowane przez Narutoman : 03.07.2011 - 11:44
Narutoman jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 02.07.2011, 12:21   #2
suomii
 
Avatar suomii
 
Zarejestrowany: 18.03.2011
Wiek: 27
Płeć: Kobieta
Postów: 579
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Kody vs normalna rozgrywka

ja kiedyś cały czas grałam na kodach, ale później stwierdziłam, że to jest bez sensu, bo ga szybko się nudziła. a tak moi simowie muszą sami na siebie zarabiać, troszczyć się o dzieci itd. czasami używam master controllera, ale bardo rzadko :p osobiście uważam, że gra bez kodów jest o niebo lepsza i ciekawsza niż z kodami
suomii jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 02.07.2011, 12:36   #3
Narutoman
 
Avatar Narutoman
 
Zarejestrowany: 06.06.2011
Skąd: Leszno/Basingstoke/Sunset Valley
Płeć: Mężczyzna
Postów: 689
Reputacja: 10
ThumbsUp Odp: Kody vs normalna rozgrywka

@up

no właśnie

jak dostałem simy 3 to stworzyłem ośmioosobowa rodzine, wpisałem kilka tysiecy razy motherlode i od razu moje simy miały najwiekszy dom i najwiecej pieniedzy w całym sanset valley, cały czas byli szczesliwi i od razu byli na 10 poziomie swoich karier, szybko znudziła mi sie ta rodzina

wiec już nie grałem na kodach, stworzyłem nowa rodzine, najpierw zamieszkali, w małym domku, potem w wiekszym, potem w jeszcze wiekszym, potem jeszcze wiekszym, aż w koncu przeprowadzili sie do tak duzego domu ze nie było juz potrzeby sie przeprowadzac, mieli dosc duzo pieniędzy i byli na około 5 poziomie kariery

Byłem z siebie dumny
Narutoman jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 02.07.2011, 15:42   #4
Lubie
Naczelny Grafik
 
Avatar Lubie
 
Zarejestrowany: 26.04.2011
Skąd: Z Niemcami.
Wiek: 26
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,893
Reputacja: 24
Domyślnie Odp: Kody vs normalna rozgrywka

Na 5 poziomie kariery. ??

Ja to dopiero jestem z siebie dumny, jak mój sim osiągnie 10 poziom kariery, 10 poziom nauki (malowanie/gra na gitarze/itp.) przynajmniej 2 razy i jak osiągnie swoje pragnienie życiowe.. ;d


Ja grałem z kodami przez długi, DŁUGI czas, ale po pewnym czasie gra mi się znudziła, więc postanowiłem grać bez kodów... Jedyny kod, którego używam to jest "motherlode", ale wmawiam sobie że to jest "prezent na urodziny" od rodziców rodziny którą gram, by ułożyli sobie życie.. ;d
__________________
Lubie jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 02.07.2011, 18:51   #5
Fatumka
 
Avatar Fatumka
 
Zarejestrowany: 27.06.2010
Skąd: Świętochłowice/Bielsko-Biała
Płeć: Kobieta
Postów: 200
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Kody vs normalna rozgrywka

A ja chyba powoli dojrzewam do tej decyzji, żeby grać bez kodów. Chociaż uwielbiam od razu mieszkać w wymarzonym domu i potem przebudowywać go wedle woli/potrzeb. Np. w obecnym domu był pokój dla rodziców i dwa pokoje dla dzieci, jeden dla malucha, drugi typowo dla nastolatka. Urodził się syn a potem trojaczki i trzeba było trochę pokombinować

Ale zaczęła mnie drażnić ta niesamowita ilość gotówki, którą mają simowie, nawet grając bez kodów na kase pieniądze napływają z okazji dla osobistości...

Aczkolwiek chyba zawsze będę korzystać z MasterControllera ale tylko dla jednej funkcji - stylisty. Lubię przebierać simki w ciąży, żeby miały jakieś ładniejsze ciuszki, a nie losowe .
Poza tym mam kilka koszulek, które nie działają dla dzieci i robią z nich takie przerażające patyczaki, nie pamiętam już, które to, a nie chcę usuwać wszystkich z folderu modów i dodatków
Fatumka jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 04.07.2011, 20:57   #6
Arisane
 
Avatar Arisane
 
Zarejestrowany: 29.04.2011
Płeć: Kobieta
Postów: 395
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Kody vs normalna rozgrywka

Spróbuję czyba raz bez cheatów i kodów z jedną simką. Ciężko będzie. Ale ju,ż nie dziś .
Arisane jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 11.07.2011, 11:23   #7
Searle
 
Avatar Searle
 
Zarejestrowany: 28.03.2008
Skąd: Dolny Śląsk
Wiek: 38
Płeć: Kobieta
Postów: 4,168
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Kody vs normalna rozgrywka

Ja używam modów, ale nie po to, by zaraz mieć super dom i wypasione rzeczy. Lubię grać biedakami, gdy trzeba każdy grosz zbierać, by zapłacić rachunki

Ale nie lubię zaprzyjaźniać się z innymi simami, dlatego przeciągam paski znajomości, gdy sim ma pragnienie zaprzyjaźnienia się z kimś. Używam również Nraasa, by zmieniać np. grupę wiekową innych simów, gdyż denerwujące jest to, że mój sim się zakocha w NPC, którego wprowadzę do domu, a on się nagle staje emerytem.
__________________
Searle jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 11.07.2011, 18:38   #8
Muse
 
Zarejestrowany: 31.12.2009
Płeć: Kobieta
Postów: 249
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Kody vs normalna rozgrywka

Gdy pierwszy raz zagrałam w trójkę, musiało być wszystko na maks, bo nie chciało mi się na wszystko pracować. Powoli nudziłam się taką grą. Teraz wiem, że w trójce chodzi o to, aby samemu na wszystko pracować, tak jak w normalnym życiu, tylko że tutaj mamy większe możliwości i mamy z tego frajdę
Grając w taki sposób dwoma simami dorobiłam się wielkiej fortuny, piątki dzieci, wnuków, rozwiniętej kariery i umiejętności
Jestem z tego dumna
Muse jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 11.07.2011, 20:07   #9
miłośniczka zwierząt
 
Avatar miłośniczka zwierząt
 
Zarejestrowany: 05.12.2010
Skąd: łódź
Wiek: 31
Płeć: Kobieta
Postów: 935
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Kody vs normalna rozgrywka

ja wolę normalnie grać bez kodów żeby moje simy na wszystko sobie zapracowały i wtedy remontuję im domy albo buduję nowe większe a stare burzę.
miłośniczka zwierząt jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 25.07.2011, 12:52   #10
Cynthia
 
Avatar Cynthia
 
Zarejestrowany: 16.07.2010
Skąd: Zjednoczone Królestwo Krymtatarsko-Paflagońskie
Płeć: Kobieta
Postów: 273
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Kody vs normalna rozgrywka

no nie wiem, ja zawsze bez kodów gram jedną simKĄ, ale z facetami i dużymi rodzinami to szaleję
__________________
"Herbata jest czymś magicznym, może nawet ósmym cudem świata"
Hamoodur Rahman
Cynthia jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 15:19.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023