Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 3 > The Sims 3: Uwagi na temat gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 06.06.2009, 13:47   #91
Odessa
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Wasze recenzje

zrobiło ma mnie ogromne wrażenie ^^ podoba mi się bo nie muszę czekac aż się wczyta parcela po pół godzinie grafika jest powalająca a tworzenie sima to już wgl
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 09.06.2009, 20:07   #92
Monitkowa
 
Avatar Monitkowa
 
Zarejestrowany: 03.02.2006
Skąd: Gdańsk
Wiek: 32
Płeć: Kobieta
Postów: 3,155
Reputacja: 15
Domyślnie Odp: Wasze recenzje

Mi sie nie podoba
Ktos kto sie znudził ostatnimi dodatkami do the sims 2 niech sobie da spokój
__________________
[img]http://i48.************/358osn7.png[/img]
http://ask.fm/Mitheska
Monitkowa jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 09.06.2009, 20:24   #93
will241
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Wasze recenzje

Odp. Do pierwszego postu: Co do tego wolnego przełączania się fryzur, myślę, że zrobią jakiś patch to wtedy się to skoryguje chyba, że w dodatkach będzie lepiej. Szkoda, że twórcy nie zrobili animacji wsiadania samochodu. Ktoś tam pisał, ze gra jest trudniejsza-zgadzam się z tym.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 10.06.2009, 20:43   #94
rm133
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Wasze recenzje

ja lubię grę i rozwiązałem ja sobie problem z spaniem (długie czekanie mnie wkurzało ) tworzyłem dwóch lub więcej simów i gdy drugi był w pracy zajmowałem się drugim u mnie był to brat z siostrą gdy siostra śpi ten w nocy jest w parku czy gdzieś i podrywa dziewczyny wraca nad ranem siostra wstaje je sobie śniadanie, ubiera się itp. a on przez ten czas śpi gdy ona idzie do pracy on wstaje i znowu do parku lub zwiedzać okolice :p
  Odpowiedź z Cytatem
stare 10.06.2009, 23:13   #95
MacieK
Guest
 
Postów: n/a
ThumbsUp Odp: Wasze recenzje

Bardzo bałem się zakupu The Sims 3 po przeczytaniu wcześniej wielu opinii na temat gry. Zwłaszcza tutaj na forum. Niesłusznie.
Uważam, że wielu z Was jest bardzo surowych w ocenie nowej trzeciej generacji The Sims.

Ale do rzeczy. Gra jest zdecydowanie inna od poprzednich generacji. Oprócz grafiki i ogólnie całej stylistyki mógłbym powiedzieć, że jest to zupełnie nowy typ rozgrywki i zmiana idei całej gry. I to mi się podoba. Nie mamy już tak wszechmocnego wpływu na życie simów. Rozgrywka jest trudniejsza ale przy odrobinie ciekawości własnej i inwencji nasze simy osiągają w szybkim tempie znacznie więcej. My zaś wciąż decydujemy o ich losach ale nasze simy są po stokroć teraz mądrzejsze i bardziej samodzielne. I to mnie cieszy.

Otwarcie granic poza naszą parcelę: Cudowna sprawa ! Uwielbiam odkrywać Sunset Valley i w wielu miejscach jeszcze nie byłem. Poza tym wspaniale jest odwiedzić nowych sąsiadów po wprowadzeniu się aby dobrych zwyczajów stało się zadość

Charakter simów: Rewelacja. Teraz każdy stworzony sim jest indywidualnością. Oni na prawdę zachowują się unikatowo i potrafią formułować opinie na temat innych simów i współdomowników.

Kariera zawodowa: Trudniejsza ale nie taka szablonowa. Nie uczymy się jak roboty zapełniając niebieskie kreseczki zdolności ale pracujemy w różnym trybie. Możemy ostro pracować, wyluzować lub podlizywać się szefowi i to już daje nam zawsze jakąś korzyść. Umiejętności simów podnoszą się zadziwjąco same bo gra generuje nam podpowiedzi oraz różne okazje pomocne w karierze i pogłębianiu zdolności. Ja zrobiłem już dwa kursy, które pomogły mi awansować. Zainwestowałem w to po ok 400 simoleonów ale warto było. Jak to często w życiu prawdziwym bywa !

Tryb budowy: Owszem jest troszkę ubogi jak dla mnie ale dzięki kreatorowi tkanin, materiałów i kolorów można utrzymać wnętrza w na prawdę ładnej tonacji kolorystycznej i zrobić gustowny dom. Jest to jednak "zabawka" dla maniaków szczegółów (takich jak ja również). Dla Nas ten kreator to raj możliwości

Tryb towrzenia simów: Rewelacja. Trudno na samym początku ale na próbach i błędach można tworzyć niemal portrety pamięciowe. Autentycznie ! Super sprawa. Moim zdaniem simy są jednak bardziej żywe w trzeciej części. No i dla maniaków czyż nie ma niczego lepszego niż własnoręczne wybranie tonu koloru włosów czy bluzki ?

Postęp historii całego miasta: Bez wątpienia najlepsze rozwiązanie. Czasy wreszcie się zmieniają. Podobnie jak ludzie, sąsiedzi etc. Wiek płynie równo dla wszystkich. Wielki plus !

I jeszcze wiele wiele pozytywnych rzeczy od zakupów z listą w spożywczaku do przeszukiwania cmentarza xD (znalzłem w mauzoleum jakieś tajemnicze nasiono ale nie umiem go zasiać jeszcze. Hehe

Podsumowanie:
ZA: To jest gra dla tych wszystkich, którzy zbudowali w poprzednich częściach dom a potem znudzili się i przestali grać, dla tych którzy kochali grę ale wypróbowali wszystkie mozliwości i nic nie zostało już im więcej a także chyba dla zatwardziałych fanów bo po prostu muszą to mieć

PRZECIW: Odradzam tym, którym nie zależy zbytnio na dynamicznej rozgrywce i nie potrzebują odkrywać wielu miejsc bo pochłania ich samo budowanie, projektowanie wnętrz i stabilne uporządkowane życie swoich simów. Wiem, że tacy fani są też wśród Nas. Tym mogę śmiało doradzić pozostanie przy The Sims 2, które nadal jest świetną grą i oferuje wspaniały tryb budowy, lepszy niż w The Sims 3 co mogę obiektywnie stwierdzić.

A co mogę ogólnie powiedzieć w obronie gry do surowych recenzentów tutaj ? Kochani, poczekajcie na dodatki. To będzie przeskok totalny. Bez dodatków to jest rewolucyjna gra. Poza tym śledźcie szczegóły. Już wiele rzeczy na starcie pochodzi z dodatków drugiej genracji. Połów ryb, kolekcjonowanie znalezionych przedmiotów czy uprawa warzyw i owoców

The Sims 3 9/10. WARTO !
Udanej rozgrywki simsomaniacy i samych sukcesów dla waszych podopiecznych !

Ostatnio edytowane przez MacieK : 10.06.2009 - 23:55
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 14:29.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023