Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 3 > The Sims 3: Uwagi na temat gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 05.06.2009, 18:21   #1
will241
Guest
 
Postów: n/a
Smile Czytanie w ciąży-dobre cechy charakteru dziecka?

Cześć, dowiedziałam się od koleżanki, że gdy simka jest w ciąży i czyta książkę to dziecko będzie miało dobre cechy charakteru, ale nie wiem czy to prawda, jak myślicie? Jeśli chcecie mówić, że to głupi temat-lepiej się nie odzywajcie. Wszelkie uwagi zachowajcie dla siebie.
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 05.06.2009, 18:25   #2
ultraviolence
 
Avatar ultraviolence
 
Zarejestrowany: 27.07.2007
Skąd: Ciche Wzgórze
Płeć: Kobieta
Postów: 1,665
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Czytanie w ciąży-dobre cechy charakteru dziecka?

Tak, to prawda. Poza tym jeśli dobrze je wychowasz i będziesz się nim sumiennie opiekować, to po przejściu do następnej grupy wiekowej, będziesz mogła sama przydzielić dzieciakowi nową cechę charakteru

EDIT: W innym przypadku gra zrobi to za Ciebie i przydzieli cechę losowo... a nie zawsze jest to cecha, która by nas satysfakcjonowała
ultraviolence jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 05.06.2009, 19:16   #3
brzos
 
Avatar brzos
 
Zarejestrowany: 18.01.2007
Płeć: Kobieta
Postów: 1,596
Reputacja: 11
Domyślnie Odp: Czytanie w ciąży-dobre cechy charakteru dziecka?

u mnie gdy opuszczała notorycznie szkole moglam wybrac, tylko ze bylo 'olivia rozwija ceche leniuch'.

nie trzeba czytac. wystarczy dobrze dbac o simke w ciazy, i dobrze by bylo odwiezc ja do szpitala w czasie porodu. [sama se pojedzie ;p]
brzos jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 08.06.2009, 19:12   #4
Evil_Mix
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Jeżeli nie jesteście zadowoleni z cech charakteru albo was nudzą albo coś innego XD to wpiszcie kod testingcheatsenabled true i wciśnijcie SHIFT i na sima i macie opcje tam XD a poza tym jak zrobicie to na ziemi (klikniecie na ziemie z SHIFTEM to bd sie mogli tam teleportować XDD) a i można jeszcze potrzebami manipulować ;>

Jeżeli nie jesteście zadowoleni z tych cech albo coś innego to wpsizcie kod
testingcheatsenabled true i SHIFT+kliknięcie na sima daje opcje wyboru z dwóch opcij wyboru cech i zestarzenia sie go a jak zrobicie to tyle ze klikniecie na ziemie to tam bd opcja teleportuj się a i jeszcze można manipulować potrzebami simów ;>

SORKI ZA DWA POSTY ;/ MYŚLAŁEM ZE PIERWSZY SIE NIE WYSŁAŁ.

A jak macie ceche charakteru PECHOWIEC to jak wam sim umrze z wypadku to śmierć coś tam powie i sima nei zabierze

Ostatnio edytowane przez Odyn : 06.07.2009 - 13:18
  Odpowiedź z Cytatem
stare 22.07.2009, 14:42   #5
KotMroku
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Czytanie w ciąży-dobre cechy charakteru dziecka?

Cytat:
Napisał Evil_Mix Zobacz post
Jeżeli nie jesteście zadowoleni z cech charakteru albo was nudzą albo coś innego XD to wpiszcie kod testingcheatsenabled true i wciśnijcie SHIFT i na sima i macie opcje tam XD a poza tym jak zrobicie to na ziemi (klikniecie na ziemie z SHIFTEM to bd sie mogli tam teleportować XDD) a i można jeszcze potrzebami manipulować ;>

Jeżeli nie jesteście zadowoleni z tych cech albo coś innego to wpsizcie kod
testingcheatsenabled true i SHIFT+kliknięcie na sima daje opcje wyboru z dwóch opcij wyboru cech i zestarzenia sie go a jak zrobicie to tyle ze klikniecie na ziemie to tam bd opcja teleportuj się a i jeszcze można manipulować potrzebami simów ;>

SORKI ZA DWA POSTY ;/ MYŚLAŁEM ZE PIERWSZY SIE NIE WYSŁAŁ.

A jak macie ceche charakteru PECHOWIEC to jak wam sim umrze z wypadku to śmierć coś tam powie i sima nei zabierze
Kliknijcie na skrzynke pocztową xD
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 22:34.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023