Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 3 > The Sims 3: Uwagi na temat gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 11.07.2009, 00:23   #141
Miko
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Błędy EA ;)

Cytat:
Napisał Upadła Dusza Zobacz post
Zauważyłam błąd w okazjach (może i nie błąd, ale tak nie powinno być )
Mam sima, jest na ostatnim poziomie kariery wojskowej. Pracuje tylko w poniedziałki. Dostał okazję z pracy, jakiś nabór dzieci w szkole, miał na to czas do czwartku. Zrobiłam to we wtorek i pisało żeby iśc do pracy aby ukończyć (czy jakoś tak), dalej pisało że do czwartku, pomyślałam sobie że może do następnego, ale niestety. W czwartek o jakiejś tam godzinie wyskoczyło okienko, coś pisało, nie pamiętam co, ale okazja przepadła. I tak miałam już dwa razy. Troche bezsensu skoro pracuje w poniedziałki, a okazje ma do zrobienia do jakiegoś dnia, to nigdy tego nie zrobi :/
Można iść do pracy jak ma się wolne. Zakładka praca -> jedź do pracy
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 01.10.2009, 20:19   #142
Fatamorgana
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Błędy EA ;)

Kawa w ekspresie: Bananowa mocha w bitą śmietaną w polewie czekoladowej.

D:
  Odpowiedź z Cytatem
stare 01.10.2009, 23:16   #143
doman145
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Błędy EA ;)

Gdy sim zdmuchnął świeczki to wybuchł pożar
  Odpowiedź z Cytatem
stare 03.10.2009, 12:56   #144
Chloé
 
Avatar Chloé
 
Zarejestrowany: 20.01.2008
Płeć: Kobieta
Postów: 779
Reputacja: 11
Domyślnie Odp: Błędy EA ;)

Przy urodzinach - gra wygenerowała losowo cechę ze względu na "młodzienczy bunt" ale cecha nie pojawiła się wcale. Miałam już tak kilka razy.

Przy okazjach - termin minął (np w srode, dokladnie nie pamietam) ale ikonka w otoczeniu dalej widniała i w każdą środe był komunikat o niewykonaniu okazji i konsekwencjach w pracy (potrącenie kasy z budżetu).
Chloé jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 22.12.2009, 21:31   #145
Master of Disaster
 
Avatar Master of Disaster
 
Zarejestrowany: 08.01.2006
Skąd: Dziwnowo
Wiek: 18
Płeć: Kobieta
Postów: 1,219
Reputacja: 26
Domyślnie Odp: Błędy EA ;)

Qrde, czy w Simsach 3 nie ma jakiejś normalnej kawy, tylko te bananowe czy truskawkowe paskudztwa? Wiecie, w SimCity 4 jest taki fajny komunikat (mniej więcej dokładny cytat):
Cytat:
Wynaleziono gazowaną wiśniową kawę. "Wolałbym raczej napić się wybielacza" - stwierdza degustator.
Prawie jak w Simsach 3. Klikam na ekspres, a tam jakieś truskawkowe i bananowe (fuj! nie znoszę bananów!) wynalazki, a czegoś takiego jak np. mocne espresso, kawa z mlekiem i cukrem - nie ma. Może to nie jest błąd, ale strasznie mnie to wkurza!
Master of Disaster jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 22.12.2009, 21:45   #146
anie_1981
 
Avatar anie_1981
 
Zarejestrowany: 09.04.2009
Wiek: 42
Płeć: Kobieta
Postów: 4,282
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Błędy EA ;)

A mnie denerwuje, że jak mam np. parkę i kobieta ma skok w bok, zachodzi w ciążę z kochankiem, to mąż nie zrobi jej nawet awantury. Teoretycznie w życiu tez tak często jest, że facet wychowuje jakieś cudze dziecko i nawet o tym nie wie, ale czasem to jednak wychodzi na jaw, no mogłaby być jakaś awantura! Oh, a z błędów, to miewam niebieskie plamy zamiast parcel, a ostatnio to moja parka, która jest małżeństwem i mieszkają razem, oboje mieli pragnienie zamieszkania razem, a przecież od dawna razem mieszkają.
anie_1981 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 23.12.2009, 13:52   #147
Taida
 
Avatar Taida
 
Zarejestrowany: 09.06.2009
Płeć: Kobieta
Postów: 18
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Błędy EA ;)

Nie wiem czy to błąd, ale jest bardzo ciekawe. Otóż moja simka urodziła dziecko (widziałam na własne oczy jak to robiła),tylko że nie znam ojca! W drzewie genealogicznym nie ma ojca. Wygląda tak jakby było zaadoptowane, czy coś w tym stylu…tylko że przecież widziałam jak je urodziła… Tajemnicza sprawa…
Taida jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 24.12.2009, 00:15   #148
anie_1981
 
Avatar anie_1981
 
Zarejestrowany: 09.04.2009
Wiek: 42
Płeć: Kobieta
Postów: 4,282
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Błędy EA ;)

Niepokalane poczęcie...
anie_1981 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 24.12.2009, 11:13   #149
ogonowa
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Błędy EA ;)

Cytat:
Napisał Taida Zobacz post
Nie wiem czy to błąd, ale jest bardzo ciekawe. Otóż moja simka urodziła dziecko (widziałam na własne oczy jak to robiła),tylko że nie znam ojca! W drzewie genealogicznym nie ma ojca. Wygląda tak jakby było zaadoptowane, czy coś w tym stylu…tylko że przecież widziałam jak je urodziła… Tajemnicza sprawa…
W końcu dziś Boże Narodzenie.
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 19:50.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023