Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 3 > The Sims 3: Uwagi na temat gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 04.08.2009, 12:17   #1
magTom
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Inne spojrzenie na The Sims 3

Od premiery The Sims 3 minął już jakiś czas. W tym czasie do internetu napłynęły różne komentarze, oceny i recenzje. W większości(nie w całości) tego, co przynajmniej ja znalazłem, oceny są negatywne, niektóre osoby i fora uznają grę wręcz za bubel roku 2009. Zauważyłem, że wszystkie negatywne komentarze i oceny The Sims 3 są oparte na myślach nie oceniających grę, lecz bardziej na myślach oceniających różnice pomiędzy drugą, a trzecią odsłoną The Sims. Racja, niektóre rzeczy albo się nie zmieniły, albo pogorszyły się. Ale zaznaczam, że tylko niektóre. Warto spojrzeć na The Sims 3 od strony samej gry, jak gdyby to była pierwsza odsłona gry. Oczywiście, ponieważ jest to już trzecia część, gracze oczekiwali czegoś innego(a inne jest), czegoś... zrobionego z większym doświadczeniem, np. po tym jak panowie EA Games zrobili grę Spore. Wracając do innego spojrzenia na trójkę: Warto zauważyć, że samą frajdą powinno być to, iż można godzinami bawić się tworząc Simów, sterować nimi, zawierać przyjaźnie, budować wspaniałe domy z ogródkami, a następnie je urządzać, zarabiać pieniądze, mieć pracę, awansować, mieć dzieci, i wiele wiele innych. Mi osobiście wystarczają zmiany w The Sims 3, chociaż miło by było, gdyby nie było różnych wad, np. brak animacji wsiadania do samochodu lub na rower. Ten post jest głównie dla osób, które nie są jeszcze przekonane do The Sims 3 i nie przekonał ich brak okienka loading Co o tym sądzicie? Czy myślicie podobnie jak ja?
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 04.08.2009, 12:28   #2
agnieszka130187
 
Avatar agnieszka130187
 
Zarejestrowany: 17.01.2006
Skąd: Góra Czarownic :)
Płeć: Kobieta
Postów: 512
Reputacja: 11
Domyślnie Odp: Inne spojrzenie na The Sims 3

Były już podobne tematy np. Wady i zalety The Sims 3 lub The Sims2 kontra The Sims 3 po co zakładać nowy temat ?
Piszesz o tym samym co w tych tematach.
__________________
Nie oceniaj mnie ani dobrze ani źle.
agnieszka130187 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 04.08.2009, 18:26   #3
magTom
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Inne spojrzenie na The Sims 3

Mi nie tyle o to chodzi, żeby wymieniać wady i zalety The Sims 3, tylko tak jak na końcu, spytać czy myślicie podobnie jak ja Uznałem za stosowne założyć nowy temat, a zupełnie poza tym, to miałem taką ochotę Ale głównie chodzi o to, że "Mi nie tyle o to chodzi, żeby wymieniać wady i zalety The Sims 3, tylko tak jak na końcu, spytać czy myślicie podobnie jak ja" No i mówiłem, że to temat dla tych, których nie przekonał brak okienka loading.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 05.08.2009, 14:28   #4
brzos
 
Avatar brzos
 
Zarejestrowany: 18.01.2007
Płeć: Kobieta
Postów: 1,596
Reputacja: 11
Domyślnie Odp: Inne spojrzenie na The Sims 3

czyli to, co w innych tematach już było
brzos jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 06.08.2009, 10:53   #5
agnieszka130187
 
Avatar agnieszka130187
 
Zarejestrowany: 17.01.2006
Skąd: Góra Czarownic :)
Płeć: Kobieta
Postów: 512
Reputacja: 11
Domyślnie Odp: Inne spojrzenie na The Sims 3

Dokładnie to już było w kilku tematach, wystarczy poszukać.
__________________
Nie oceniaj mnie ani dobrze ani źle.
agnieszka130187 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 06.08.2009, 10:55   #6
magTom
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Inne spojrzenie na The Sims 3

Ja nic nie potrzebuje szukać ale niech wam będzie Można jakoś skasować temat, czy będzie musiał zostać?
  Odpowiedź z Cytatem
stare 06.08.2009, 18:43   #7
brzos
 
Avatar brzos
 
Zarejestrowany: 18.01.2007
Płeć: Kobieta
Postów: 1,596
Reputacja: 11
Domyślnie Odp: Inne spojrzenie na The Sims 3

musisz poprosić moda o skasowanie go
brzos jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 08.08.2009, 14:37   #8
maagda_17
Guest
 
Postów: n/a
Grin Odp: Inne spojrzenie na The Sims 3

musisz błagać, na kolanach, a według mnie: gra mam już od 3-4 miesięcy i szczerze powiedziawszy jak ją pierwszy raz włączyłam no to fajnie - muzyczka, jakiś filmik, ja-szczena w dół, szybko się ładuje-luzik, a kiedy zrobiłam sima to emotions opadły i gra wydała mi się poprostu przereklamowana i nudna.... I tym sposobem znowu wrócilam do sims 2. Od jakiegoś tygodnia zaczęlam grać i gra jest *****ista)
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 22:41.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023