Wróć   TheSims.PL - Forum > Simowe opowieści > The Sims Videostory
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 18.11.2013, 20:09   #1
Malfurion
 
Avatar Malfurion
 
Zarejestrowany: 03.07.2009
Skąd: Ze Szmaragdowego Snu
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,069
Reputacja: 17
Domyślnie Arousal


Oh, jak dawno ja tutaj niczego nie zalozylem nowego
Witajcie

Z roznych powodwow, ktore nalozyly sie na siebie musialem na kilka miesiecy zrezygnowac z krecenia. Na szczescie chyba juz ten okres minal i zabralem sie za robienie O.P. Jednak, tak bardzo chcialem cos wrzucic, wiec postanowilem zrobic krotki filmik, ktory wlasciwie mozna zinterpretowac na wiele sposobow. Mam nadzieje, ze sie wam spodoba i licze na wasze komentarze

Ogladajcie w HD!
http://youtu.be/pBid2Rgywvw
__________________

Ostatnio edytowane przez Malfurion : 22.11.2013 - 14:50
Malfurion jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 18.11.2013, 20:38   #2
Everlasting
 
Avatar Everlasting
 
Zarejestrowany: 16.09.2012
Skąd: Gdańsk
Płeć: Mężczyzna
Postów: 313
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Arousal

Weź se pobierz zamienniki stóp, bo aż szkoda na to patrzeć, że taka zgrabna babka i ma takie kanciaste stopy
__________________
Everlasting jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 18.11.2013, 22:38   #3
Malfurion
 
Avatar Malfurion
 
Zarejestrowany: 03.07.2009
Skąd: Ze Szmaragdowego Snu
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,069
Reputacja: 17
Domyślnie Odp: Arousal

Cytat:
Napisał Everlasting. Zobacz post
Weź se pobierz zamienniki stóp, bo aż szkoda na to patrzeć, że taka zgrabna babka i ma takie kanciaste stopy
Ja ogolnie jezeli chodzi o mody i te sprawy, to jestem nie obyty. Nawet nie wiedzialem, ze cos takiego jest Aczkolwiek mi nigdy te stopy jakos szczegolnie nie przeszkadzaly, ale dzieki za sugestie
__________________
Malfurion jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 19.11.2013, 11:44   #4
Everlasting
 
Avatar Everlasting
 
Zarejestrowany: 16.09.2012
Skąd: Gdańsk
Płeć: Mężczyzna
Postów: 313
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Arousal

Gdybyś szukał stóp
__________________
Everlasting jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 20.11.2013, 14:52   #5
Searle
 
Avatar Searle
 
Zarejestrowany: 28.03.2008
Skąd: Dolny Śląsk
Wiek: 38
Płeć: Kobieta
Postów: 4,168
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Arousal

Super, że coś nowego! Krótko, ale zawsze coś

Sama nie wiem jak interpretować ten filmik. Kobitka zdecydowanie coś przezywa i wygląda na nieszczęśliwą.

A co do stóp, to nie rozumiem czepiania się ich - dla mnie są ok
__________________
Searle jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 22.11.2013, 01:07   #6
Malfurion
 
Avatar Malfurion
 
Zarejestrowany: 03.07.2009
Skąd: Ze Szmaragdowego Snu
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,069
Reputacja: 17
Domyślnie Odp: Arousal

Cytat:
Napisał Searle Zobacz post
Super, że coś nowego! Krótko, ale zawsze coś
Wiem, ze krotkie, ale chcialem tym filmem dac znac, ze wracam "do gry"

Cytat:
Sama nie wiem jak interpretować ten filmik. Kobitka zdecydowanie coś przezywa i wygląda na nieszczęśliwą.
Nie mialem tego mowic, ale pierwotna idea tego filmu miala byc zupelnie inna. A zmienila ja wlasnie ostatnia scena, kiedy bohaterka lezy na boku. To tak na btw. A jezeli chodzi o interpretacje filmu, to zdazylem przeczytac kilka ciekawych teorii

Cytat:
A co do stóp, to nie rozumiem czepiania się ich - dla mnie są ok
No wlasnie, mi tez sie wydaje, ze sa one normalne Ale dzieki Everlasting za linka, mysle, ze niebawem obczaje te zamienniki

Dzieki za komentarze, szkoda, ze tylko 1 w sumie. Nie motywuje mnie to do dalszej pracy
__________________

Ostatnio edytowane przez Malfurion : 22.11.2013 - 01:21
Malfurion jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 23.11.2013, 00:58   #7
Mile
 
Avatar Mile
 
Zarejestrowany: 19.04.2012
Skąd: Papeete
Płeć: Kobieta
Postów: 618
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Arousal

Muszę się też włączyć do komentarzy. Ten filmik jest bardzo krótki, ale podoba mi się jak zwykle Twój styl.
Dziewczyna wchodzi pod prysznic i są piękne najazdy kamerą na jej ciało jak się kąpie. Powiem szczerze, że myślałam, że coś tam więcej zobaczę ( po innych twoich filmikach) myślałam, że dołączy do niej jakiś przystojniak ale to jest co innego, pomijając jej dziwne wymachiwanie nogami przed lustrem i na podłodze, (chyba, że to takie cierpienie). To ta dziewczyna, jest jakaś nie do życia. Aż bardzo mnie to zaskoczyło, czyżby leżąc wspominała kiepski wieczór? Nie, ona wygląda jakby jej życie się właśnie zawaliło, zakochała się i rzucił ją jej ukochany? Albo co jest możliwe, właśnie zrobiła test i nie wie? …. Don dodaj dalszą część bardzo mnie to interesuje.
__________________

Ostatnio edytowane przez Mile : 23.11.2013 - 04:27
Mile jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 26.11.2013, 16:01   #8
Malfurion
 
Avatar Malfurion
 
Zarejestrowany: 03.07.2009
Skąd: Ze Szmaragdowego Snu
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,069
Reputacja: 17
Domyślnie Odp: Arousal

Nie chcialem od razu odpowiadac, bo mialem zludna nadzieje, ze ktos jeszcze cos napisze i wtedy walnal bym jednego, dluzszego posta. Niestety, jest inaczej

Cytat:
Napisał mile18 Zobacz post
Muszę się też włączyć do komentarzy. Ten filmik jest bardzo krótki, ale podoba mi się jak zwykle Twój styl.
Ciesze sie

Cytat:
Dziewczyna wchodzi pod prysznic i są piękne najazdy kamerą na jej ciało jak się kąpie. Powiem szczerze, że myślałam, że coś tam więcej zobaczę ( po innych twoich filmikach) myślałam, że dołączy do niej jakiś przystojniak ale to jest co innego
Powiem szczerze, ze i tak scenariusz chodzil mi po glowie Ale stwierdzilem, ze ten temat byl w moich pracach walkowany kilkukrotnie, wiec postanowilem zrealizowac cos innego

Cytat:
Don dodaj dalszą część bardzo mnie to interesuje.
Heh, to jest taki wlasnie krotki filmik, bez otwartego zakonczenia, ba, bez konkretnej fabuly, bo taki wlasnie mial byc. Kontynuacji nie przewiduje, aczkolwiek... Wczoraj zrodzil mi sie dosc ciekawy pomysl na wlasnie kontynuacje i szczerze mowiac, pomysl ten wydaje sie bardzo ciekawy Realistycznie jednak mowiac, zostawie to tak jak jest

Ciekawa interpretacja filmu, mile
__________________
Malfurion jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 26.12.2013, 22:09   #9
rudzielec
 
Avatar rudzielec
 
Zarejestrowany: 31.03.2010
Skąd: Z siedziby Fantastycznej Czwórki.
Wiek: 14
Płeć: Kobieta
Postów: 2,011
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Arousal

Witaj Donku
Trochę mi zeszło z dotarciem tutaj, ale w końcu znalazłam chwilę
To może od razu przejdę do komentarza
Jak dla mnie, to dziewczyna wygląda jakby miała jakiś problem ze sobą, ze swoim ciałem, nie akceptowała siebie i ostatecznie postanowiła ze sobą skończyć. No i na końcu filmiku wydaje się być martwa, mimo otwartych oczu (ludzie czasem i tak umierają).
Przynajmniej ja tak odebrałam ten filmik

Myślałam na początku, że to do tego filmiku stworzyłeś własną muzę, ale zerknęłam na Twój fejsowy profil i tak właśnie mi się przypomniało zanim doczytałam, że to do Ellen's Nightmare
Tak czy inaczej, filmik fajny, bo nie od razu idzie odgadnąć jego interpretację, a zakończenie właściwie nic nie wyjaśnia, plus muza miażdży, klimatyczny kawałek!
Czekam na kolejny filmik (jaki by on nie był), z niecierpliwością
__________________
Mój profil na WATTPAD
rudzielec jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 31.12.2013, 00:03   #10
Malfurion
 
Avatar Malfurion
 
Zarejestrowany: 03.07.2009
Skąd: Ze Szmaragdowego Snu
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,069
Reputacja: 17
Domyślnie Odp: Arousal

Cytat:
Napisał rudzielec Zobacz post
Witaj Donku
Witaj rudzielcu

Cytat:
Jak dla mnie, to dziewczyna wygląda jakby miała jakiś problem ze sobą, ze swoim ciałem, nie akceptowała siebie i ostatecznie postanowiła ze sobą skończyć. No i na końcu filmiku wydaje się być martwa, mimo otwartych oczu (ludzie czasem i tak umierają).
Przynajmniej ja tak odebrałam ten filmik
Wiedzialem, ze ta poza na koncu zrujnuje cala moja prace
Chociaz nie, swoja mysl pierwotna zmienilem, zostawiajac oryginalny tytul filmu. Wlasnie, tytul filmu moze was nakierowac w jaka strone ten film mial pojsc, ale jakos po drodze wszystko pomieszalem xD

Cytat:
Myślałam na początku, że to do tego filmiku stworzyłeś własną muzę, ale zerknęłam na Twój fejsowy profil i tak właśnie mi się przypomniało zanim doczytałam, że to do Ellen's Nightmare
Az takim multitalentem to nie jestem. Nie dalbym rady stworzyc tak genialnej nutki

Cytat:
Tak czy inaczej, filmik fajny, bo nie od razu idzie odgadnąć jego interpretację, a zakończenie właściwie nic nie wyjaśnia, plus muza miażdży, klimatyczny kawałek!
Ciesze, ze ci sie podobalo A muza jest przeswietna

Cytat:
Czekam na kolejny filmik (jaki by on nie był), z niecierpliwością
Jak wiecie, teraz pracuje nad Ellen's Nightmare, a potem prawdopodobnie zrobie kolejny teledysk
__________________
Malfurion jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
arousal, don, machinima, teledysk


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 23:00.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023