Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 1 > The Sims 1: Uwagi na temat gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 15.03.2004, 13:59   #121
Czajniczek
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Też lubię pisać różne historie. I słyszałam że gdzieś tu jest specjalny dział na opowiadania. To prawda? Może i mam już trochę postów ale jeszcze dużo nie wiem...
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 15.03.2004, 15:07   #122
Alicja Z.
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

No dobra bede pisać tą telenowele. Powiem wam tylko tyle że teraz zaczna się dzias straszne zeczy, ktos umze kto s sie narodzi.....; następny odcinek już jutro!!
  Odpowiedź z Cytatem
stare 15.03.2004, 17:48   #123
psiulka
 
Avatar psiulka
 
Zarejestrowany: 14.11.2003
Skąd: Rzeszów
Wiek: 31
Płeć: Kobieta
Postów: 199
Reputacja: 10
Domyślnie

Alu proszę Cię o to abyś nie popełniała błedów w pisaniu bo niektórych wyrazów nie rozumiem
psiulka jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 15.03.2004, 18:23   #124
Czajniczek
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

No ale czasem tak jak się chce szybko odpisać wciśnie o jeden za dużo, lub za mało i już nie to co miało być.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 15.03.2004, 21:04   #125
Nai
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Saper X pisz pisz pisz to takie ciekawe
i ja też powinnam się wziąść za pisanie
alcia pisz pisz pisz bo to też takie ciekawe
i to samo do : Dony, Trin, i tego i takiego co piszą opowiadanka
  Odpowiedź z Cytatem
stare 16.03.2004, 16:21   #126
sora
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Odcinek trzeci.
Michał poszedł po synka do domu dziecka. Spotkał tam miłą i ładną opiekunkę. Byli przyjaciółmi, a gdy on poprosił ją o rękę ona odmówiła.-Mam już męża-powiedziała i dalej byli przyjaciółmi. Gdy Michał znowu ją odwiedził ona była smutna. Mój mąż umarł. -powiedziała. Teraz się z tobą ożenię, jeśli chcesz. Wzięli ślub i mieli dwóch synków. Kasia ciężko pracowała, aż kiedyś Michał rozpoczął karierę modela. Był nawet w gazetach! Tymczasem Ewa wyciągała od Kamila kasę, a gdy już jej nie ma, odeszła. Lecz gdy zobaczyła Michała w gazecie, poleciała do niego: Teraz od niego wyciągnę kasę.-myślała, ale on miał już żonę.........







Podoba wam się????????????
  Odpowiedź z Cytatem
stare 19.03.2004, 18:18   #127
Trin
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

„Jak ciężko jest być aktorką – czyli życie Majki Sims”
Odcinek 6


Wieczorem Majka wyliczała swoje ofiary. Ale Alfred przypadkiem to usłyszał
- A więc to pani zamordowała tych wszystkich ludzi!!! – wrzasnął kamerdyner
- Dzwonię po policję!!! Resztę życia spędzi pani w więzieniu!!!
- Nie Alfredzie, nie. Avada kedavra – wrzasnęła i już nie miała kamerdynera. Z jego ciałem zrobiła do samo co z ciałem Zdzicha. Majka zaczęła się denerwować miała dość mordowania simów. Postanowiła kogoś nająć.
Następnego dnia w wytwórni spotkała się z obrazą
- Nie nadajesz się na tą rolę jesteś brzydka – powiedziała do Majki Esmeralda Marmerlada. Majka najęła płatnego mordercę, który zabiła Esmeraldę.
- A teraz czas wypłaty – powiedział złowieszczym tonem Guciusz Gaciusz płatny morderca
- Masz to twoje 100 000 $ - powiedziała Majka
- Nie, dasz mi 10 000 000 $, albo wyjawię twój sekret!!! – rykną Guciusz
- Nie dam ci więcej niż 100 000 $!!! – wrzasnęła Majka
- Nie to dzwonię po policję, a wtedy... – Gucjusz niie dokończył zdania, a już był martwy. Jego ciało wrzuciła do śmietnika sąsiadów (później mieli proces i dostali dożywocie). Majka następnego dnia poszła do studia jak zwykle zresztą. I już nikt nie zakłucił jej spokoju przez miesiąc, ale pojawiła się Simmela Simson i chciała koniecznie chciała zagrać rolę w filmie (Harry Simpotter i Kamień Simów). Rolę Majki. Znowu musiała zabić kolejną osobę. To zaczęło ją nudzić wkółko to samo: plan filmowy trup, plan filmowy trup. Miała tego dość, choć dla kariery trzeba poświęceń. Ale zmieniono reżysera na PoNoWoSoZoCo OcOzOwOnOp. Chciał Majkę wyrzucić. Majka nie mogła się dać JEMU wyrzuć. Majka chciała go zabić, ale nie tak jak innych, o nie. Majka wieczoram poszła do jego domu. Zagadała.
- Crucio – wrzasnęła a PoNoWoSoZoCo OcOzOwOnOp wił się już po podłodze
- Hahaha... Nikt nie pokona Majki Sims, nikt!!! – wrzasnęła mu nad uchem
- I co teraz mnie nie wyrzucisz z planu filmowego, o nie. Avada kadevra – wrzasnęła już PoNoWoSoZoCo OcOzOwOnOp nie żył. Majka poszła do domu, wzięła ciastko i ... Czy Majka zje ciastko??? A może je wyrzuci??? Tego dowiecie się w następnym odcinku.


Koniec odcinka 6
  Odpowiedź z Cytatem
stare 19.03.2004, 18:36   #128
Saper_X
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Sora i Trin, świetnie! Piszcie dalej!
Najwyraźniej tylko Nai chce, abym kontynuował nowelkę...
  Odpowiedź z Cytatem
stare 21.03.2004, 12:38   #129
dona
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
NOC SZATANSKIEJ GWIAZDY"
Pomyslała i stwierdziła ze zrobi impreze na ,którą ją zaprosi.To był doskonały plan i znów była usmiechnięta i dumna z w ogóle siebie.
Wiec zaprosiła swoich przyjaciół czyli samych jej kochanków i gwiazdy itp. ,wiec jej siostra pojechała sobie kupic jakis struj na impreza a ta tym czasem kazała wysprzątac swoją komurkę gdzie trzymała tam swoje ojczula.wszyscy byli ładnie udrani i tyle i nagle zjawiła sie CHRISTINA AGUILERA ,Kasalia była zachwycona tą obecnoscią i postanowiła dla niej zaspiewac.Christina była po wrazeniem.Kasalia zeszła ze sceny i przeprosiła Christine, ze musi isc do toalety.A nie poszła do toalety tylko.............. . (......).
KONIEC od.2.
"NOC SZATANSKIEJ GWIAZDY"
Wzieła swoją siostre za ręce i popchneła ją do komurki komurka była tak nie czysta i brudna oraz lezał tam jej ojciec jako trup KAsalia zdąrzyła tylko powiedziec "miłego umierania siostrzyczko".Nikt tego nie widział bo Kasalia jest bardzo sprytna ,wszyscy juz sie rozeszli i impreza sie skonczyła ,ale była udana.
nastepnego dnia pojechała do centrum i kupiła sobie tam: mocną line i torturowe narzędzia potem poszła na kawę i zjadł loda, ale co planowała.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 23.03.2004, 18:06   #130
sora
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Saper, kontynuuj!!!!!!! Odcinek czwarty. Już ostatni.
Michał umarł a wtedy Ewa naprawdę się poprawiła i została z przyjaciółkami (zamieszkała z nimi)
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 11:28.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023