Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 2 > The Sims 2: Uwagi na temat gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 09.04.2006, 22:57   #31
cornishonka
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

nie musi byc, ale musi miec jedna zlota range i jedna srebrna, o ile sie nie myle.
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 10.04.2006, 16:49   #32
domilika
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

a to ja mam jeszcze pytanko:

czy biznes prowadzony przez kierownika może osiągać kolejne poziomy??

miałam biznes który podkręciłam własnoręcznie do 3 poziomu i zostawiłam w nim kierownika, spokojnie przynosił dochód (około 3000$) chociaż właściciel miał jeden rozpoczęty biznes i druga parcele tylko kupioną. (to moje jedyne doświadczenie z kierownikiem)

i jeszcze jedno: jak wybierać kogo się chce zatrudnić?? bo ja zawsze jak dzwonię po nowych pracowników to mam zaledwie kilka simów i to nie tych co bym ich akurat chciała........
  Odpowiedź z Cytatem
stare 10.04.2006, 18:02   #33
Michalunia
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

No wiem, że musi mieć rangę taką i taką, ale chodzi mi o dojście do rodziny... musi czy nie???
  Odpowiedź z Cytatem
stare 17.04.2006, 01:58   #34
Cay
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Ludzie zgodnie z zasadami każdej gry symulacyjnej jeżeli twój bohater nie jest w danej lokacji nic się tam nie dzieje.
Czyli przekłądajac na nasza grę, jezeli włascicel biznesu fizycznie opuści go to az do jego powrotu w tym miejscu nić się nie wydarzy co miałoby widoczny skutek po ponownym przybyciu własciciela.
Jezeli nie bedzie towaru na pólce A to nie będzie go tam takze jak włascicel wróci ponownie. I nie ma znaczenia że w tzw międzyczsie mozecie ów biznes odwiedzić innym simem i np wykupić cały towar.
wówczas tylko kupujacy straci pieniędze bo właścicel biznesu nic i tak nie zaroni
Czy to jest takie skomplikowane?
  Odpowiedź z Cytatem
stare 17.07.2006, 08:50   #35
myszka95
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Mam pytanie- czy da się ustalić godziny pracy pracowników- np. Jan Kowalski 8:00-16:00 , Zosia Plujka 10:00 - 19:00 itd...
  Odpowiedź z Cytatem
stare 17.07.2006, 10:28   #36
Justa95
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Tak, da się. Jeśli twój sims (właściciel lub ktoś z rodziny) jest cały dzień w sklepie to może np. o 8.00 wezwać pracownika a o 16.00 kliknąć opcję: Zarządzanie -> Zrób sobie przerwę lub Daj dzień wolny (tak przynajmniej pisze w instrukcji). Inaczej (chyba) się nie da.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 01.08.2007, 19:45   #37
Ylva
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Własny biznes pokonany!!!!

No tak, tylko że to trzeba robic ręcznie i pilnować godzin.
Jeśli chodzi o automatyczne odsyłanie pracowników do domu o tej i o tej godz. to raczej chyba nie mozliwe.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 16.09.2007, 11:33   #38
GRUSSSER
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Własny biznes pokonany!!!!

Cytat:
Napisał domilika
a to ja mam jeszcze pytanko:

czy biznes prowadzony przez kierownika może osiągać kolejne poziomy??

miałam biznes który podkręciłam własnoręcznie do 3 poziomu i zostawiłam w nim kierownika, spokojnie przynosił dochód (około 3000$) chociaż właściciel miał jeden rozpoczęty biznes i druga parcele tylko kupioną. (to moje jedyne doświadczenie z kierownikiem)

i jeszcze jedno: jak wybierać kogo się chce zatrudnić?? bo ja zawsze jak dzwonię po nowych pracowników to mam zaledwie kilka simów i to nie tych co bym ich akurat chciała........
Wołasz kogoś, klikasz na opcję "zatrudnij", jak się zgodzi to klikasz: zarządzanie, awansuj na kierownika.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 06.07.2009, 18:18   #39
kavala
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Własny biznes pokonany!!!!

Cytat:
Napisał Cay Zobacz post
Ludzie zgodnie z zasadami każdej gry symulacyjnej jeżeli twój bohater nie jest w danej lokacji nic się tam nie dzieje.
Czyli przekłądajac na nasza grę, jezeli włascicel biznesu fizycznie opuści go to az do jego powrotu w tym miejscu nić się nie wydarzy co miałoby widoczny skutek po ponownym przybyciu własciciela.
Jezeli nie bedzie towaru na pólce A to nie będzie go tam takze jak włascicel wróci ponownie. I nie ma znaczenia że w tzw międzyczsie mozecie ów biznes odwiedzić innym simem i np wykupić cały towar.
wówczas tylko kupujacy straci pieniędze bo właścicel biznesu nic i tak nie zaroni
Czy to jest takie skomplikowane?
Czy tak się faktycznie dzieje? Bo mnie się wydaje, że jednak w takiej sytuacji powinno się mieć zyski. Sprawdził to ktoś?
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 14:50.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023