Wróć   TheSims.PL - Forum > Simowe opowieści > The Sims Fotostory
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Zobacz wyniki ankiety: Jak oceniasz to FS?
5 gwiazdek - Odlotowe 15 57.69%
4 gwiazdki - Całkiem niezłe 7 26.92%
3 gwiazdki - Przeciętne 2 7.69%
2 gwiazdki - Zgroza 0 0%
1 gwiazdka - Strach się bać 2 7.69%
Głosujących: 26. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 26.01.2006, 19:49   #1
koslawy
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie


Ekhm... xD
A więc jest to moje pierwsze publikowane (bo prawdziwe pierwsze leży w otchłaniach mojego dysku *,*) fotostory x>
Nie jest to opowiadanie, czy coś opowiadaniopodobnego :P Jest to jakby to powiedzieć 'serial' xD Dokładniej to serial komediowy :P Możecie wyczuć trochę podobieństwa do Przyjaciół, ale to nie jest to samo x>
Zaplanowane jest 9 odcinków - nie są one z dnia na dzień czy coś - między wydarzeniami w jednym, a w drugim może upłynąć trochę czasu :P
Aha, i nie poganiać mnie z odcinkami bo umiem pisać tylko jak mam głupawkę *.*
Fs kryję w sobie jedną tajemnicę, ale o niej kiedy indziej x>>
Aha, i pierwszy odcinek to coś jak przedstawienie postaci :P
I jeszcze jedno: odcinki mogą być dla was za krótkie, ale ja nie umiem i nie lubię pisać takich rozlazłych wielkich rzeczy XD

Podziękowania:
- Lil - za plakat, kilka pomysłów, tytuł roboczy, tytuł oficjalny i w ogóle xD
- Saya - za coś xD
- kilka osobników, ale to później x>

Spis treści:
I odcinek (poniżej)
http://forum.thesims.pl/showpost.php...4&postcount=25II odcinek

***~~***

-Akcja! -rozległ się krzyk kamerzysty. -No... mówcie coś!
-Ee... - młoda kobieta burknęła nieśmiało do kamery.
- To może ja zacznę... No więc... Jestem Sándor, Sándor Crusix. Mam 27 lat, jestem pisarką. Do tej pory jeszcze nic nie wydałam, ale planuję to w mojej najbliższej przyszłości. Jestem w sumie chyba najpoważniejszą i najnormalniejszą osobą... Nie no... Co za kit. Kto w to uwierzy? - roześmiała się głośno.
- Nie no też mi czasami odwala. Czasami!
-I ma skojarzenia! -ktoś krzyknął.
-Ja? - zrobiła zdziwioną minę - Ja wcale nie mam skojarzeń. No... może czasami...
-To teraz ja! Jestem Pedro Pique, 27 lat. Ja mam skojarzenia i się do tego przyznaję, a nie tak jak niektórzy - rzucił znaczące spojrzenie na Sánd.
-Jestem fanatykiem sportu, szczególnie piłki nożnej, dlatego też pracuję jako dziennikarz w gazecie 'Na murawie'.
-Ta... Jak leci mecz to nie da się go nieczym odciągnąć od telewizora. Nawet jakbym się przed nim rozebrała to by mi kazał się odsunąć...
-Nie noo... Jakbyś się rozebrała Randy, to bym nie kazał ci się odsuwać... -pokazał rozmarzoną minę.
-Dobra... To ja jestem Randy jak już powiedział Ped... To znaczy Pedro! -poprawiła się widząc jego wściekłą minę.
-Ej... No nie denerwuj się tak, bo ci się zmarszczki porobią... -zmarszczyła swoją twarz, tak że wyglądała o jakieś 50 lat starzej...
-Może zacznę od początku... Nazywam się Randy Bravado, mam 26 lat, pracuję w agencji reklamowej. Wiedzieliście tą reklamę Blaupunkta z króliczkami? To mój pomysł! Tak... Co by tu jeszcze... Jak widzicie jestem świetna, cudowna i w ogóle, jestem myśląca - tu pokazała zamyśloną minę - uparta jak cholera, kochana przez wszystkich i oczywiście zabawna i odwalającaa!
-Odwalająca... Aha... Ciekawe komu odwalasz... -szepnął krótko ścięty mężczyzna.
-A ty jak zwykle masz skojarzenia... -oburzyła się Randy.
-To teraz jaa! Jestem Leó Lawnmower, wiek... chyba 27... No więc jestem grafikiem, pracuję tam gdzie Randy. Rany... nie umiem mówić sam o sobie... To powiem tylko że jestem ah, uh, eh i w ogóle cool!
-To teraz chyba czas na mnie - powiedział wyglądający bardzo młodo blondyn odwracając kamerę w swoją stronę.
-Nazywam się Miquel Arsen i jestem najstarszy z tej całej bandy - mam 28 lat. W sumie to chyba nie wyglądam aż na tyle no nie? No nie?! -wykrzyknął wskazując rękami na swą twarz.
-Jestem architektem wnętrz. Oni -pokazał kciukiem na resztę -sądzą, że mam fioła, ponieważ co tydzień robię sobie rundkę po wszystkich kwiaciarniach, sklepach meblowych oraz sklepami z wyposażeniem wnętrz. Czy w tym jest coś dziwnego?
-Ta... W sumie to nic, gdyby nie to, że zawsze po tym wypadzie do sklepów chcesz robić generalny remont naszego mieszkania. Ee... To to mnie teraz filmuje? -powiedziała przestraszona młoda kobieta patrząc na kamerę zwróconą w jej stronę.
-No to... Ee... Jestem Susanne Brand, mam 25 lat, czyli jestem najmłodsza, jestem dentystką... a reczej asystentką dentysty, ale ja pokażę jeszcze temu Colgate'owi... Będę jeszcze tam szefem... -zrobiła groźną minę i zaczęła fuczeć.
-Suzy, uspokój się... -powiedział znudzony Leó.
-E... co? A, no tak..To coś o mnie tak? Jestem nienormalna, dziwna, pokręcona, gwałtowna, niebezpieczna i chamska, mam głupie pomysły i często mi odwala.
-To na tyle by było o każdym z nas... Pewnie się zastanawiacie jak się poznaliśmy i jak doszło do tego, że mieszkamy razem... -powiedziała spokojnie Sándor.
Głucha cisza.
-No.. Zacznijcie ktoś... -szepnął Pedro.
-Ja nie mogę zacząć bo sama nie wiem, jak to się stało, ponieważ jestem najmłodsza. -powiedziała po cichu Susanne.
-Czyli muszę ja opowiedzieć... -odpowiedział Miquel.
-A więc to mieszkanie kupiłem ja - jakieś 5 lat temu. Samo mieszkanie było tanie, lecz czynsz był niesamowicie drogi.
Dałem wtedy ogłoszenie do gazety, że szukam współlokatora. Jedyną sensowną osobą, która się zgłosiła był Leó.
On sprowadził tu swoją koleżankę z pracy, czyli Randy.
Randy zaś była kiedyś z Pedrem, przez co zamieszkali tu razem.
Sánd poznaliśmy na jednej z imprez i sami w sumie nie wiemy, jak i kiedy się tu sprowadziła.
-Jak nie wiecie? -oburzyła się.
-Sam przecież mi to zaproponowałeś... Tylko, że wtedy byłeś w stanie... ekhm... innym niż dzisiaj...
-No dobra... Wiemy skąd tu się wzięła Sándor. A Suzy dołączyła do nas najpóźniej, bo dopiero 2 lata temu...
-To już wiecie jak się to stało, że dzielimy wspólnie tą 'posiadłość'... Czasami trudno jest nam ze sobą wytrzymać, ale jakoś dajemy radę…

Ostatnio edytowane przez koslawy : 03.02.2006 - 15:47
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 26.01.2006, 21:46   #2
saya
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Czyżbym była pierwsza? ^^ Jak narazie nie wiem, o czym to FS będzie, ale z pewnością zajrzę, żeby się przekonać ^^ W tekście jest cała masa braków interpunkcyjnych, które nieco utrudniały mi czytanie. Nie oceniam, bo narazie nie mam co ocenić. Czekam na ciąg dalszy.

Ostatnio edytowane przez saya : 26.01.2006 - 22:09
  Odpowiedź z Cytatem
stare 26.01.2006, 22:02   #3
_Harumi_
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Narazie, tak jak powiedziała Saya, trudno oceniać, ale zapowiada się całkiem ciekawie. Z oceną poczekam do drugiego odcinka, na którego z niecierpliwością czekam.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 26.01.2006, 22:28   #4
Isi
 
Avatar Isi
 
Zarejestrowany: 03.10.2004
Wiek: 37
Płeć: Kobieta
Postów: 1,636
Reputacja: 10
Domyślnie

Jak widzę ten odcinek jest swego rodzaju wstępem, więc i ja na razie nie ocenię. Zresztą nie amm zwyczaju oceniać na początku
Nie wiem, czy przypomina "Przyjaciół", bo ani jednego odcinka tego serialu nie widziałam na oczy, ale mogę stwierdzić, że te styl pisania nie jest za bardzo w moim typie, i ten humor także. Zobaczę, co będzie dalej.
Zdjęcia są dosyć ładne, plakat też mi sie podoba (i ta szóstka na drzwiach )
Myślę, że ocenię po ok. 3 odcinku.
Pozdrawiam
Isi jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 26.01.2006, 23:05   #5
Toxic
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Wstęp jest fajny, ale nie mam co więcej napisać to właściwei przedstawienie postaci, jeszcz enic nie wiadomo
  Odpowiedź z Cytatem
stare 27.01.2006, 10:42   #6
Paddie
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Jak na razie mi się podoba ;>
A nawet jak będzie podobne do Przyjaciół, to się nie obrażę, bo uwielbiałam ten serial.
Ale tak poważnie, to zaczynam się bać. Odcinki pisane przez kosa, który ma głupawkę, ło matko!, wtedy się chyba utopię w morzu skojarzeń xD

Ja wiem, że jestem dziwna, wiem to dobrze, ale muszę powiedzieć że po przeczytaniu tego:
Cytat:
Tylko, że wtedy byłeś w stanie... ekhm... innym niż dzisiaj...
pierwsza myśl jaka wpadła mi do głowy to "on był w ciąży?! O_O"
Błagam, nie komentujcie, jestem chora, mam gorączkę i to mnie tłumaczy.

Buźka! :>
  Odpowiedź z Cytatem
stare 27.01.2006, 11:10   #7
Ziuta
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

No jakby to powiedzieć ... Całkiem ok. Kilka braków kropek itp.Widać,że masz pomysł ,ale zobaczymy co z tego wyniknie.Ogólnie nie w mojim stylu,ale innym może się podobać.Ocenie po 2-3 odcinku.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 27.01.2006, 11:52   #8
Issa
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Ponieważ, jak girl_nr_6, nigdy nie oglądałam 'Przyjaciół'- całość przypomina mi raczej początek jakiegoś reality show w rodzaju Wielki Brat Patrzy. Wstęp jak wstęp. Tekst napisany słabo, ale ciekawam, co będzie dalej. Zajrzę na pewno.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 27.01.2006, 13:27   #9
Dzaga717
 
Avatar Dzaga717
 
Zarejestrowany: 27.08.2004
Wiek: 33
Płeć: Kobieta
Postów: 64
Reputacja: 10
Domyślnie

Hehe można to nazwać przedstawieniem postaci w inny sposób. Zobaczymy...
__________________
Dzaga717 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 27.01.2006, 13:44   #10
konwallia
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Narazie moge ocenic zdjecia - bardzo ladna jakosc!
I nazwisko Colgate , calkiem pasujace nazwisko dla sima dentysty

EDIT: czolowka genialna )

Ostatnio edytowane przez konwallia : 27.01.2006 - 13:52
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 06:50.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023