Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 1 > The Sims 1: Uwagi na temat gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Zobacz wyniki ankiety: Jakie są wasze ulubione zwierzątka z The Sims Zwierzaki ?
Pies : 88 100.00%
Głosujących: 88. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 05.04.2004, 18:44   #31
likagirl
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Originally posted by Emilcia@Apr 3 2004, 05:39 PM
Jak kazalam simowi postawic talerz z jedzeniem na ziemi to piesek podrzedl i zaczal jesc z tego talerza.
też tak miałam i to nieraz.A nigdy nie kupuję kota jak mam w domu złota rybkę bo potem ją zawsze zjada!Albo nieraz dobiera się do ptaszków!Nie to co grzeczny piesio.No prawie zawsze jest grzeczny , jak nie kopie dołków, nie pije wody z ubikacji, nie niszczy grządek(co się rzadko zdarza), nie goni listonoszki.Ale to nawet fajnie wyglada jak ta dziewczynka ucieka i krzyczy
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 05.04.2004, 18:52   #32
Ersa
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Moje ziwrzątka mają i posłuszeństwo, dobre wychowanie i sztuczki na maxa Moje kotki nie jedzą rybek, ani ptaszków, chyba, że niezmiernie głodne Przede wszystkim mam pieski, z kotami jest większey problem Lubię mić też rybki i żółwiki Ptaszki ssstrasznie paskudzą
  Odpowiedź z Cytatem
stare 07.04.2004, 16:42   #33
Super Simka
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Ja sie zgadzam w pełni z Wampirencja koty sa superowe i poza tym porzyteczne koty tepia myszy, króliki i to cos podobnego do świstaka, a psy nieee. Koty łażą do kuwety a psy szczają ci wszedzie kotynie kopia dziur i nie gonia listonoszy a prze psa masz większe rachunki zawode bo pije z kibla a i jeszcze coś KOTA NIE TRZEBA MYĆ :lol: :lol:
  Odpowiedź z Cytatem
stare 07.04.2004, 16:57   #34
Kama2002
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Myślę, że i koty i psy mają jakieś plusy i minusy. A co do posta Super Simki, to co z tego, że kota nie trzeba myć, skoro trzeba mu usuwać żwirek z kuwety? Niezastąpiony przy tej czynności jest stary, dobry kamerdyner U mojej Gieni Kat, która ma ok. 7 kotów kamerdyner nie robi nic innego, jak tylko chodzi i sprząta żwirek i zdechłe myszy, heh
pozdro
Kama
  Odpowiedź z Cytatem
stare 08.04.2004, 08:06   #35
Becia
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

powiedzcie mi, w jaki sposób można nauczyć kota polowania?? :ph34r: :ph34r:
  Odpowiedź z Cytatem
stare 08.04.2004, 08:11   #36
Kr0nica
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Originally posted by Becia napisano Apr 8 2004@ 09:06 AM

powiedzcie mi, w jaki sposób można nauczyć kota polowania??

Becia mozesz kliknac na myszki, ktore biegaja po domu, albo na takie zwierzatka - Nieswiszczuki i wydac komende "Poluj". Twoj kotek powinien sie sukcesywnie szkolic w polowaniu Pozniej juz bedzie to robil sam

Pozdrawiam
  Odpowiedź z Cytatem
stare 08.04.2004, 15:12   #37
Z@GUBI()N@
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

:lol: ja uwielbiam żółwie
  Odpowiedź z Cytatem
stare 08.04.2004, 16:52   #38
*Termin@t{}R*
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

:lol: Ja uwielbiam psy koty nie zbyt bardzo A co do tego to mi sie simsy nie chcą włączyc (zwierzaki) i dawno nie grałem
  Odpowiedź z Cytatem
stare 09.04.2004, 12:02   #39
Becia
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Ja uwielbiam pieski. Są takie miłe, ładne i mądre. Poza tym u mnie koty się nie sprawdzają, bogdy mam kota to nie przychodzą do mnie anie nieświszczuki, ani skunksy, ale za to kiedy mampsa to wszystkie zwierzątka przyłażą i niszczą grządki.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 09.04.2004, 18:34   #40
Henryk Ćwir
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Nie wiem czemu lubię papużki faliste... Tak fajnie wariują w tej klatce. A no i moja domowa (prawdziwa) papuga, jak słyszy je w grze, to sama się zaczyna drzeć wniebogłosy. Wybrałem więc w sondzie właśnie papużki faliste.
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 2 (0 użytkownik(ów) i 2 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 06:36.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023