Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 2 > The Sims 2: Problemy z grą
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 11.12.2008, 21:50   #1
Selena
 
Avatar Selena
 
Zarejestrowany: 15.04.2005
Skąd: Gdańsk
Wiek: 36
Postów: 147
Reputacja: 10
Domyślnie Brak twarzy / czarna twarz

Witam, mam problem
Zrobiłam nowego windowsa i zainstalowałam The Sims 2 (wiele razy to robiłam i na tym kompie i wykluczony jest problem związany z brakiem czegoś w grafie lub tp.). Ale coś dziwnego się dzieje. Niektóre modele twarzy lub raczej jej braku, są czarne. Simy nie maja twarzy. Zrobiłam simkę, grałam troszkę - w zasadzie urządzałam dom i wyłączyłam. Przy drugim włączenie ta simka nie miała twarzy. W trybie tworzenia rodziny niektóre modele simów (z tych gotowców) tak samo. Gdy gram moja "para narzeczonych" w Miłowie zaprosiłam sąsiadów i np. Dina nie ma twarzy! Co któryś sim też! Np. jeszcze babka z klubu ogrodowego. Umieszczę fotki. Czy ktoś wie, jak mogę to naprawić bez konieczności instalacji tego od nowa? Strasznie to długo trwa + łatki, a nawet bez nich musze poświęcić na to sporo czasu :/ Plis help!!!

FOTKI:



__________________
Selena jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 11.12.2008, 21:59   #2
Björk
Admin Emeryt
UWAGA Konto Nieczynne
 
Avatar Björk
 
Zarejestrowany: 03.11.2007
Skąd: Warszawa
Płeć: Kobieta
Postów: 4,885
Reputacja: 19
Domyślnie Odp: Brak twarzy / czarna twarz

Mi się coś podobnego zrobiło po wgraniu moda, który zamieniał te maxistowskie twarze na bardziej realne, tylko miałam niebieskie
i czasami przy zmianie przy pomocy kodu na inną grupę wiekową sie robiło.
Rada: wyrzuć moda, jeżeli takowego posiadasz
Rada 2: spróbuj pozmieniać wygląd twarzy (lusterkiem, lub za pomocą Insemenatora).
__________________
Love Profusion
Björk jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 14.12.2008, 15:05   #3
silvgirl17
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Brak twarzy / czarna twarz

a może wgrywałaś jakieś dodatkowe akcesoria typu fryzury, kolory oczu z innych stron? jesli tak to pokolei wyrzucając je z folderu download do innego włączaj simsy i sprawdzaj czy nadal jest czarna twarz. ja tak miałam po właśnie ściąganiu i sprawdzałam pliki aż znalazłam jeden który to powodował.... po usunięciu go z twarzami było ok....
  Odpowiedź z Cytatem
stare 14.12.2008, 17:10   #4
justinea4
 
Avatar justinea4
 
Zarejestrowany: 03.08.2008
Skąd: Między niebem, a ziemią ...
Płeć: Kobieta
Postów: 365
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Brak twarzy / czarna twarz

Ale czy taka czarna twarz pojawiła się tylko u jednego sima czy może u kilku ? Uważam, że jest to wina jakiegoś dodatku który ściągnęłaś i odnosi się on właśnie twarzy (np. piegi, oczy, usta, makijaż).
__________________
justinea4 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 18.12.2008, 12:42   #5
Selena
 
Avatar Selena
 
Zarejestrowany: 15.04.2005
Skąd: Gdańsk
Wiek: 36
Postów: 147
Reputacja: 10
Domyślnie

nie mam chwilowo możliwości, aby to sprawdzić, ale chyba będę musiała pościągać dodatki od nowa, bo nie mam pojęcia, które są które Dziwne, bo te, które ściągnęłam to działają

Te czarne twarze mają niektóre simy, o jakiejś specyficznej urodzie - nie wiem jakiej, ale niektóre modele mają, inne nie To ak zrobię, jak będe mogła i dam znać

Pomogło!!!
Usunęłam wszystkie hacki oczu, ściągnęłam jedne skąś indziej i mam ładne oczy, a jednocześnie bez tych plików, który mi czynią czarne twarze. I nic nie musiałam robić w lustrze. Wystarczyło usunąć z folderu Downloads i tyle Dzięki pozdro!
__________________

Ostatnio edytowane przez Björk : 20.12.2008 - 19:29 Powód: nie pisz dwóch postów pod rząd
Selena jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 27.06.2009, 18:44   #6
anna18
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Brak twarzy / czarna twarz

właśnie mam ten sam problem.. zainstalowałam "the sims 3" i chciałam w końcu pograć a tu już przy tworzeniu sima pojawił się problem na początku wszystko było normalnie, ale jak tylko zmieniłam kolor oczów, to to samo stało się z twarzą- zrobiła się czarna.. próbowałam to jakoś zmienić, kombinując z karnacją, ale to nic nie dało.. dopiero jak zaczęłam zmieniać brwi, twarz zmieniła kolor na.. pomarańczowy! wkurzyłam się, bo ileż można siedzieć nad jednym simem i postanowiłam wybrać któregoś z tych gotowych-i każdego, którego wybrałam miał inny kolor twarzy- raz niebieski, raz biały, fioletowy, czarny, pomarańczowy.. co tu jest nie tak? nie ściągałam żadnych dodatków do tej gry, po prostu zainstalowałam i włączyłam.. piszecie tu o jakimś folderze download, ale ja sie na tym komletnie nie znam i nawet nie wiem czy takowy u mnie istnieje błagam, pomóżcie mi.. nie da się normalnie grać przez te.. kolorowe twarze!
  Odpowiedź z Cytatem
stare 28.06.2009, 11:30   #7
Ahnia
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Brak twarzy / czarna twarz

Cytat:
Napisał anna18 Zobacz post
właśnie mam ten sam problem.. zainstalowałam "the sims 3" i chciałam w końcu pograć a tu już przy tworzeniu sima pojawił się problem na początku wszystko było normalnie, ale jak tylko zmieniłam kolor oczów, to to samo stało się z twarzą- zrobiła się czarna.. próbowałam to jakoś zmienić, kombinując z karnacją, ale to nic nie dało.. dopiero jak zaczęłam zmieniać brwi, twarz zmieniła kolor na.. pomarańczowy! wkurzyłam się, bo ileż można siedzieć nad jednym simem i postanowiłam wybrać któregoś z tych gotowych-i każdego, którego wybrałam miał inny kolor twarzy- raz niebieski, raz biały, fioletowy, czarny, pomarańczowy.. co tu jest nie tak? nie ściągałam żadnych dodatków do tej gry, po prostu zainstalowałam i włączyłam.. piszecie tu o jakimś folderze download, ale ja sie na tym komletnie nie znam i nawet nie wiem czy takowy u mnie istnieje błagam, pomóżcie mi.. nie da się normalnie grać przez te.. kolorowe twarze!
To napewno wina karty graficznej lub czegoś innego.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 28.06.2009, 13:38   #8
malinowaaa
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Brak twarzy / czarna twarz

Zaczne od tego iż nie moge tworzyc własnych tematów jednak proszę o pomoc .
Otóż mam taki mały problem, posiadam The Sims 2 + różne dodatki, ostatnim dodatkiem jaki instalowałam by " Czas Wolny " ale mniejsza oto, przejdźmy do setna sprawy. Problem polega na tym że obecnie nie posiadam płyty " TS2 Czas wolny " i nie moge uruchomic gry bez tej płyty ( a narazie nie zapowiada się na to bym nabyła takową wersje gry bądź nowszą i chciałabym w takim razie prosic was o pomoc . Czytałam i słyszałam dużo o deamon tools (posiadam go), bo ponoc dzięki temu programowi można odpadac TS2 bez płyty ale z tego co się orientuję to trzeba posiadac płyte by móc utworzyc z niej wirtualny dysk czy coś w tym stylu, ale dziś przypadkiem przeczytałam na innym forum komentarz :
" crack nie pomoże, ściągnij takie coś jak MINI IMAGE i emuluj np. w daemon tools
po ściągnięciu zajmuje 4mb a wypakowaniu 700 zawiera puste pliki dzięki którym gra "myśli" że płyta jest włożona "
Chwile po tym poszperałam w internecie i ściągnełam mini image cd, i teraz problem jest taki, że nie mam pojęcia co dalej zrobic .
Mam nadzieję że objaśniłam mój problem w miare prosto i zrozumiale .
Z góry dziękuję za pomoc
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 10:17.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023