Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 2 > The Sims 2: Uwagi na temat gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 05.02.2009, 04:46   #11
Eljon
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Legacy

Cytat:
Napisał Aya de Chat Zobacz post
Jak dla mnie nie musisz, ja jestem w stanie sama sobie przetłumaczyc Ale wielkie dzięki, szczególnie za stronę i poświęcony czas

Nie ma za co, ale i tak dobrze jest dać bo wiem, że nie każdy kto tu zagląda umie angielski(chyba xD). Legacy to zabawa ale szkoda, że za każdym razem nie wytrzymuję i używam kodu xDDD
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 05.02.2009, 14:06   #12
Guanabanana
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Legacy

Cytat:
Napisał Luthiee Zobacz post
Przepraszam, że odświeżam temat, ale chyba na coś wpadłam.
Może należałoby napisać do Guanabanany [Guanabanana], która wrzuciła do Downloadsu sima i napisała, że to któreś pokolenie jej legacy. Myślę, że ona jest zorientowana o co w tym chodzi na 100%.
Tak rzeczywiście Denny Aubry pochodził z jednego z moich legacy. Jest to świetna zabawa, która urozmaica grę. Zasady są różne, jak kto co sobie ustali. Najlepsze legacy są na lj.

Ogólnie zaczynamy od "legacy founder" czyli założyciela rodu. Najczęściej są to simki. Gra się normalnie, bez kodów (albo i nie ). Czyli 4 gołe ściany łóżko i najpotrzebniejsze przedmioty użytku codziennego. Grając wymyśla się śmieszne i ciekawe historyjki, co mógłby powiedzieć sim w danym momencie i takie tam, historie jak z telenowel albo lepsze. Chodzi o znalezienie najlepszego dawcy(lub dawców) genów. Spośród ich dzieci, wybiera się heira czasem wybór jest trudny i wybiera się 2. Ważne jest, że mogą to być tylko ich biologiczne dzieci, więc adopcja nie wchodzi w grę. Generalnie chodzi o dużą rodzinę i świetną zabawę. Teraz nawet zaczęłam tworzyć swoje legacy, ale nie wiem czy będzie mi się chciało wrzucać na lj
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 08:38.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023