Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 2 > The Sims 2: Uwagi na temat gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 22.08.2007, 14:41   #21
Byczu
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: The Sims 2 Teen Style Stuff

Ten pack będzie ciekawy jak tyle kosztuje
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 22.08.2007, 15:36   #22
Kasiek13
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: The Sims 2 Teen Style Stuff

Co do tych wypowiedzi w których twierdzicie, że lepiej ściągnąć lepsze z internetu za darmo.A czy pomyśleliście, że nie wszyscy gracze mają internet?Takie packi są stworzone poniekąd z myślą o nich.Chodziaż też uważam, że rzeczy z tych mini packów to syf.Przynajmniej część.Ale warto kupować bądź zdobywać w nielegalny sposób Ale o tym cii....Broń Boże, nie myślcie, że łamie prawo, ja kupuję lub pożyczam packi
  Odpowiedź z Cytatem
stare 22.08.2007, 16:29   #23
Abigail_Kocur
 
Avatar Abigail_Kocur
 
Zarejestrowany: 23.07.2007
Skąd: Bydgoszcz
Wiek: 27
Płeć: Kobieta
Postów: 129
Reputacja: 17
Domyślnie Odp: The Sims 2 Teen Style Stuff

Oczywiście w necie są ładne rzeczy nawet 10 razy ładniejsze,ale czasem mogą grę psuć a poza tym nie umiem ściągać.
Abigail_Kocur jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 22.08.2007, 17:23   #24
Stokrotka
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: The Sims 2 Teen Style Stuff

Mi nie są potrzebne minipacki. Nie ściągam z neta(nie potrafię :shy: ) Ubrania i przedmioty znajdujące się w grze całkowicie mi wystarczają. Po zakupie "Rozrywki Rodzinnej" obiecałam sobie, że nigdy więcej nie zmarnuję w ten sposób pieniędzy. Te 30 zł wolę dołożyć do Bon Voyage.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 22.08.2007, 19:07   #25
mario
 
Avatar mario
 
Zarejestrowany: 03.11.2006
Skąd: Wrocław
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,738
Reputacja: 20
Domyślnie Odp: The Sims 2 Teen Style Stuff

Te wszystkie mini-packi to w ogóle jakieś niewypały są! Nie dość, że kosztują 30 zł, to zrekolorują kilka ciuchów i już. Na zrobienie takiego mini-packa nie potrzebne im jest więcej niż tydzień, tak sądzę. No bo co to za sztuka przerobić kilkanaście ciuchów, a oni mają tam taką ekipę... Wszystko po to, żeby kasa się sypała na ich konto. Ludzie! Nie bądźcie naiwni i nie kupujcie tego, bo naprawdę nie warto. Kupiłem Imprezę i mi wystarczy... W Niemczech to może 10 Euro dla nich to nic, ale 30 zł. u nas to przesada z lekka. Pozdrawiam i oczywiście nie kupię tego. A zresztą, nawet jakby kosztowało 5 zł, to bym nie kupił
mario jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 23.08.2007, 23:32   #26
Justa95
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: The Sims 2 Teen Style Stuff

Pierwsze Zdjęcia!!!
http://thesims2.ea.com/about/sp6_screenshots.php
Dział:
http://thesims2.ea.com/about/sp6_index.php

Ostatnio edytowane przez Justa95 : 23.08.2007 - 23:35
  Odpowiedź z Cytatem
stare 24.08.2007, 09:31   #27
Chryzantem Złocisty
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: The Sims 2 Teen Style Stuff

Aha,czyli będą tylko trzy style - gotycki,słitaśny(a la pOkEmoOoNeQqQ) i surferowy.Na więcej chyba nie mamy co liczyć.... PS - Swoją drogą nic specjalnego tam nie ma,poza porozrzucanymi na podłodze ciuchami...A jak zobaczyłam to drugie zdjęcie z tą słitaśną sypialnią to myślałam że zejdę z tego świata...Nastolatki chyba się już nie bawią lalkami barbie =/ No chyba że oni to robili patrząc na amerykańskich nastolatków....

Ostatnio edytowane przez Chryzantem Złocisty : 24.08.2007 - 09:33
  Odpowiedź z Cytatem
stare 24.08.2007, 12:31   #28
Tittellë
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: The Sims 2 Teen Style Stuff

Chryzantem Złocisty - może to pokój jakieś dziecinnej nastolatki . Albo jej pokój jeszcze z czasów dzieciństwa
  Odpowiedź z Cytatem
stare 26.08.2007, 13:27   #29
Roxy
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: The Sims 2 Teen Style Stuff

Osobiście myślę że ten dodatek będzie niezły bardzo brakuje mi w grze dziewczyny skate może w tym mini-packu to znajdę Dodatków z neta nie ściągam bo jestem na tyle przyciemnawa że nawet tego nie potrafię A co do ceny tego mini-packu to polecam kupować w saturnie ! Tam jest najtaniej a kilka dni po premierze mini-pack jeszcze bardziej tanieje niestety ten kto nie zdąży musi kupić drożej (bo później znów wraca do normalnej ceny) Ale obiecuje że jak kupie ten mini dodatek to porobie kilka fotek i wystawie je na forum
  Odpowiedź z Cytatem
stare 27.08.2007, 10:11   #30
Kati_Simka
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: The Sims 2 Teen Style Stuff

Na snootysims.com jest fotografia z tego właśnie dodatku. Jak dla mnie - za różowo ;D Ale jednak... Podoba mi się

A na stronie http://sims.capitalsim.net/ są aż 3 zdjęcia, których niestety nie można powiększyć:/

Ostatnio edytowane przez Kati_Simka : 27.08.2007 - 10:13
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 09:46.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023