Wróć   TheSims.PL - Forum > Simowe opowieści > The Sims Videostory
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 20.09.2009, 16:29   #11
papatka
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: "Życiowe rozterki"

Cytat:
Napisał Naroa Zobacz post
Z tego co wiem to w filmie chodzi o to, żeby były dialogi i żeby było ich dużo.
Tak, to prawda ale mogłaś podzielić te kwestie na mniejsze żeby nie zajmowały pół ekranu.

Cytat:
Napisał Naroa Zobacz post
Widocznie wolno czytasz. Może warto zapisać się na kurs szybkiego czytania?
Tak, wolno czytam ale chcę oglądać film, a nie czytać napisy -.-
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 20.09.2009, 19:49   #12
Sherlock
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: "Życiowe rozterki"

Papatka - Twoja produkcja też ma napisy, więc nie wydziwiaj. Chcesz wyjść na wielkiego krytyka, ale Ci to jakoś nie wychodzi O_o
  Odpowiedź z Cytatem
stare 20.09.2009, 20:04   #13
papatka
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: "Życiowe rozterki"

I co, że ma napisy? Na pewno będą dłużej na ekranie -.- koniec off topu
  Odpowiedź z Cytatem
stare 20.09.2009, 21:40   #14
mario
 
Avatar mario
 
Zarejestrowany: 03.11.2006
Skąd: Wrocław
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,738
Reputacja: 20
Domyślnie Odp: "Życiowe rozterki"

Mam pytanie. Komu niby ona opowiada "historię" swojego życia i dlaczego przy tym uśmiecha się do kamery? Całkowicie zbędny zabieg. Jeszcze potem mówi nie wiadomo do kogo, że idzie pooglądać telewizję... Wygląda to co najmniej dziwnie i nienormalnie. I kto w domu posługuje się tak sztucznymi określeniami? Tak... Dialogi mega sztuczne. Scenografia też raczej kiepska. No i głupio brzmi ta ucięta Ewa Farna na końcu. Mogłaś zastosować stopniowe ściszanie. Ogólnie to nic ciekawego. Nie podoba mi się. Fabuła jest banalna. Takich seriali jest setki. Każdy z nich jest o wszystkim i o niczym, a ja takiego czegoś nie lubię. 4/10 za odcinek numer 1.

PS. Napisy jak dla mnie leciały normalnym tempem. Przeczytałem wszystkie bez problemu.
mario jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 20.09.2009, 21:52   #15
Mizia
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: "Życiowe rozterki"

Napisy także przeczytałam bezproblemowo, choć jak dla mnie czcionka zbyt krowiasta i zasłania pół ekranu. Scenografia średnia, taka jakich pełno, simy też nieszczególne, mało charakterystyczne. Muzyka nie trafia do mnie w ogóle. Ale nie oceniam, bo wszystko może się zmienić, chociaż fabuła banalna strasznie. I pewnie jak w przypadku większości videostory zakończy się góra po 3,4 odcinku bo autorowi/autorce się już nie chce. Czekam co będzie dalej.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 21.09.2009, 07:55   #16
Merve
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: "Życiowe rozterki"

Cytat:
Napisał Désignér Zobacz post
Mam pytanie. Komu niby ona opowiada "historię" swojego życia i dlaczego przy tym uśmiecha się do kamery? Całkowicie zbędny zabieg. Jeszcze potem mówi nie wiadomo do kogo, że idzie pooglądać telewizję...
Po pierwsze Marta swoją historię opowiadała widzom. Chciałam użyć w tym celu syntezatora mowy, ale nic z tego nie wyszło, więc musiałam dać napisy. Zapewniam, że gdyby to było mówione na prawdę byłoby dużo ciekawsze.
Po drugie simka uśmiecha się do kamery, bo nie miałam żadnego hacku na pozy i nie wiedziałam jak zrobić, żeby była smutna, gdy będzie to mówiła.
A po trzecie to zupełnie się z tobą nie zgadzam Designer, że ten "zabieg" był zbędny, gdyż gdybym tego nie zrobiła to z pewnością nie wiedzielibyście, dlaczego ta Marta mieszka z ciotką i takie tam. Każdy wymyślałby sobie coś innego, a poza tym na pewno byście się dopytywali dlaczego bla bla bla ... a tak wszyscy od razu wiedzą czemu ona nie mieszka z rodzicami.

Ostatnio edytowane przez Merve : 21.09.2009 - 07:58
  Odpowiedź z Cytatem
stare 21.09.2009, 13:02   #17
mario
 
Avatar mario
 
Zarejestrowany: 03.11.2006
Skąd: Wrocław
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,738
Reputacja: 20
Domyślnie Odp: "Życiowe rozterki"

Ja wszystko wiem, dlaczego to zrobiłaś i w ogóle, ale dlaczego ona opowiada historię widzom? ... I jakim widzom? Co, ona kręci reality show? To kompletnie nie trzyma się kupy. Mogłaś to zrobić w formie pisania pamiętnika. Wyglądałoby to o wiele lepiej, a przede wszystkim poprawnie. Pozdrawiam.
mario jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 22.09.2009, 04:10   #18
Malfurion
 
Avatar Malfurion
 
Zarejestrowany: 03.07.2009
Skąd: Ze Szmaragdowego Snu
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,071
Reputacja: 19
Domyślnie Odp: "Życiowe rozterki"

Dostaje duzo wiadomosci aby skomentowac kogos filmik na YT i zazwyczaj sa to filmiki puste, slabe i nudne, sa jednak wsrod tej niskiej polki filmy ktore same sie wybronia.

I twoj film wlasnie taki jest, pomimo ze nic szczegolnego w filmie sie nie dzieje, to jest cos co przykuwa i z checia obejrze kolejny odcinek. Krytyke natomiast bierz sobie do serca tak aby bylo jej coraz mniej
__________________
Malfurion jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 27.09.2009, 06:31   #19
Merve
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: "Życiowe rozterki"

Po ciężkim tygodniu pracy w końcu udało mi się zrobić drugi odcinek. Sory, że tak długo musieliście czekać.
Odcinek 2:
http://www.youtube.com/watch?v=JOdpSTrwE8M
  Odpowiedź z Cytatem
stare 27.09.2009, 10:35   #20
Milou
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: "Życiowe rozterki"

No, fajne xD

A tak na serio to świetny odcinek, tylko muszę się do czegoś przyczepić. Nie wiem, czy tylko u mnie, ale w szkole jak ta Pati "pocałowała" tego Arutra to się przyciął film z 2-3 razy. Zauważyłaś to, czy u mnie coś jest nie teges? Poza tym jest absolutnie spoko, napisy są w porządku i bardzo spodobały mi się ruchy kamerą. Zwłaszcza w tej dysce na początku. Heh, fajnie też odwaliłaś z tą czarownicą i Halloween xDD Film bardzo mi się podoba, ja chcę już następny odcinek! No i to tyle. Pozdro.

P.S Aha, zapomniałabym. Widziałam też na YT jakiś też Twój nowy serial, bodajże "Rodzinna farma", czemu nie wystawisz go na forum?

Papaaa
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 20:45.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023