Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 3 > The Sims 3: Zdjęcia z gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 19.08.2013, 17:28   #1
Vanitas
Administrator Emeryt
Creator
 
Zarejestrowany: 08.04.2008
Skąd: Hollywood
Płeć: Mężczyzna
Postów: 2,452
Reputacja: 12
Domyślnie The Sims 3 - Skok w przyszłość - zdjęcia i filmy z gry

W tym temacie możecie podzielić się zdjęciami i filmami z dodatku.
Vanitas jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 23.10.2013, 22:02   #2
anie_1981
 
Avatar anie_1981
 
Zarejestrowany: 09.04.2009
Wiek: 42
Płeć: Kobieta
Postów: 4,282
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 3 - Skok w przyszłość - zdjęcia i filmy z gry

No to znowu ja Zdjęć napstrykałam mnóstwo, bo o dziwo jest czemu pstrykać. Na razie wstawiam 30 zdjęć, mam ich więcej.


Rozpoczęłam nową grę w Isla Paradiso, wybrałam jakiegoś samca singla (nazwa rodziny to Książę, mieszka na łodzi).

Skomentuję tylko parę obiektów. Skrzaty można czyścić i rozmawiać z nimi, jest jeden dysk na jednego stworka, po prostu zmienia się mu formę. Na początku wszystkie są takie same, te różowe. Samochody są śliczne, ale to ich unoszenie się nad ziemią to bujda, nie są wcale wyżej niż zwykłe samochody. Kolejka jest super, ta w Oazis Landing. Świetne są te dywany które pozwalają na sadzenie roślin gdziekolwiek. Windorura byłaby lepsza, gdyby pozwalała na łączenie piwnicy z parterem domu z fundamentami, ale nigdy tak naprawdę na to nie liczyłam, to w końcu EA, nie wymagajmy zbyt dużo. Co dodrabiny to jest to ta która doszła z którąś łatą, a szklany płotek to obiekt nieoficjalny.





























































Edit 1:

Kolejna porcja zdjęć, będzie jeszcze jedna, ale to już będzie koniec, inni też coś powstawiają i git. Na razie gram tym kolesiem i dwoma jego robotami. Pierwszego (ten z nogami), zbudowałam zaraz na początku, ale później Emit kazał mi kupić PlumBota, więc kupiłam drugiego (zamiast nóg "spódnica odrzutowa ). Tego drugiego pokażę przy następnej okazji.














Ten robot pracuje w sklepie z robotami, ten sklep działa podobnie jak komis, z tym że sprzedaje obiekty z nowego dodatku, związane z robotami. Zdarza się tam znaleźć chipy i nanity, nowy rodzaj robali. Ten robot miał chipa lęk przed ludźmi, i zsikał się olejem ze strachu na widok mojego Sima (no bez przesady, aż taki brzydki to on nie jest ).





Na tej maszynie do produkcji botów można produkować roboty, chipy i nanity.



Oto mój pierwszy robotek, samica





Nowy rodzaj komputera, ta kula generuje ekran holograficzny. Kula działa niemal całkowicie jak zwykły komp, ma tyko inny zestaw gier, bo kula wymaga innych animacji niż gra na zwykłym kompie.



Wyłączony robocik.





Emit sypia z różnymi osobami w bazie wypadowej...



Koleś (Emit) zleca różne zadania. Mój Sim przeszukuje stertę czegośtam by znaleźć części klucza.



Otwieramy drzwi...





Ciekawa piwniczka...



Można tam znaleźć jeden typ skrzata. Nie wiem, czy zawsze ten sam. Już wiem jak mieć więcej skrzatów na jednym urządzeniu, ale to wymaga współpracy dwóch osób. Ustawia się jednej osobie formę skrzata którą chcemy skopiować a potem swoim Simem klikamy na tej osobie i wybieramy "Poproś o skopiowanie skrzata", czy coś w ten deseń. Nowa forma jest dodawana do starej. Jak tylko widzę Simów z innymi formami skrzatów to zaraz od nich kopiuję, na mój jedyny holodysk. Mam ich w sumie (tych form) 6-7.



Piękne te obrazy holograficzne...



W statku znalazłam taki stożek. jest jednorazowy, wykonuje jedną, prostą animację i znika. Podobno zawierał holograficzny obraz z The Sims 4, ale poza w/w animacją nie ma z niego żadnego pożytku i niczego z TS4 nie widzimy.








EDIT 2:

Wstawiajcie ludzie też fotki Wychodzi na to, że nikt tu nie zagląda... No nic, ostatnia ode mnie porcja zdjęć, niech inni też się wykażą.


Robocik na ładowarce. Obręcz porusza się w górę i w dół, a kolor święcącego paska na obręczy zmienia się w zależności od stanu naładowania, czyli czerwony, pomarańczowy i zielony. Znak baterii też zmienia kolor. W tle widzimy łazienkę, to płaskie stojące coś, to nowy rodzaj prysznica, który nie używa wody, tylko jakieś fale czy coś. Sim się nie rozbiera.



Robocik przy laserowym instrumencie, brzmienie jest genialne. Można też wybrać kolor nieaktywnego lasera (to znaczy, zamiast zielonego może być inny kolor).



Jedna z form skrzata, obecnie moja ulubiona Okazuje się, że można je też karmić, nanitami.







Nanity mają inny wygląd terrarium niż zwykłe owady, ale tworzy się to terrarium tak samo, po prostu wyjmujemy nanita z plecaka i już jest terrarium. Taki nanit to świetna ozdoba...





Emit kazał kupić robota, więc wyszperałam jakieś drobne i kupiłam pierwszego lepszego. Później go sprzedam.



Oto ten robocik. Te odrzutowe nóżki są śliczne, ale niepraktyczne, bo robot wszędzie jeździ taksówką, a jak da mu się deskę, to głupio to wygląda. Co do deski, to Sim\Robot lata nią do najbliższego przystanku kolejki (są 3) i dalej jedzie kolejką.



Masażyk całego ciała... Dziwne...



Nowy rodzaj sztalugi, produkuje nowy rodzaj obrazów, holograficzne. Niestety sam obraz średnio wygląda... Kazałam namalować robocika, może te automatyczne obrazy ładniej wychodzą, tak jak na zwykłej sztaludze.



To to by było na tyle ode mnie zdjątek, nie będzie "EDIT 3".

Ostatnio edytowane przez anie_1981 : 25.10.2013 - 11:50
anie_1981 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 25.10.2013, 14:58   #3
Michek2000
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: The Sims 3 - Skok w przyszłość - zdjęcia i filmy z gry

Wrzucę fotki ,ale jak się je wrzuca :/
  Odpowiedź z Cytatem
stare 26.10.2013, 10:30   #4
Irbis
 
Avatar Irbis
 
Zarejestrowany: 09.08.2007
Płeć: Kobieta
Postów: 856
Reputacja: 14
Domyślnie Odp: The Sims 3 - Skok w przyszłość - zdjęcia i filmy z gry

Okolica.

Miasto jest futurystyczne, pełne szklanych budynków, to wiadomo...



... ale na wzgórzu w otoczeniu skał jest osiedle starych domków, wszystkie są szare, jakby miały mnóstwo lat. Taka uliczka, która oparła się nowoczesności.







Poniżej dom, w którym mieszkają potomkowie simki, którą grałam.



Po drugiej stronie miasta, jest ogromne pustkowie. Wygląda to na zasypane morze. Jest tam kilka wraków statków i ten obiekt do zbadania, ale także parcele mieszkalne i publiczne.









--------------------------------------------------------------------------

Przemieszczanie się.

Sim używa deski zamiast chodzenia, ale tak jak pisała anie_1981 gdy natrafi po drodze na stację kolejki, przesiada się do niej i sunie w niej ponad zabudowaniami
Przed wagonem kolejki i za nim tworzy się się świetlny tor. Bardzo przyjemnie to wygląda.







--------------------------------------------------------------------------

PlumBot

Moja simka, którą do testowania dodatku wybrałam przypadkowo z Oazy Szczęścia, kupiła robota w sklepie. Ponieważ była dość majętna wybrałam dla niej robota drogiego i świetnego jakościowo.
Mój PlumBot miał dużo chipów, ale dodatkowo dokupiłam w komisie chip niani i hologramu (nazwy ich są inne, ale nie pamiętam). Tak czy inaczej chipy można wymieniać w robocie i tym samym dostosowywać go do swoich potrzeb.

Kupowanie PlubBota.



Kazałam simce wyregulować robota, ale brak jej doświadczenia i robot się zdenerwował. Wyrwał jej śrubokręt z ręki i poraził ją prądem.





PlubBot z odpowiednim chipem może wyświetlić obraz holograficzny wybranego przez nas sima. Z holograficzną postacią mamy takie interakcje jak z normalnym simem, możemy też wyłączyć hologram w dowolnym momencie.





__________________
OJSG: Życie simów według Irbis *** Trzeci dom Patrycji i Antoniego. *** Życie rodziny Wichura: Część 22

Ostatnio edytowane przez Irbis : 26.10.2013 - 10:55
Irbis jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 26.10.2013, 14:12   #5
Hebe
 
Avatar Hebe
 
Zarejestrowany: 18.06.2012
Skąd: z planety Ziemia
Płeć: Kobieta
Postów: 1,136
Reputacja: 39
Domyślnie Odp: The Sims 3 - Skok w przyszłość - zdjęcia i filmy z gry

Przed domem Irmy portal pojawił się już 1. simowego dnia.






Przyszłość się Irmie spodobała.












... może poza windą.





Gleba.




A tu strumyczek na dachu




Wieczorem poszła zwiedzać pustkowie.








A tu wchodzi do tego [?] statku kosmiczego [?]





Trochę przypomina on grobowce z WP.


Z takich zacnych lam można skompletować gnoma.




A tu główna sala. Można zobaczyć wulkan.




A tu Irma rozwija jeden z przedmiotów, które zabrała ze statku. Ponoć teraz może zobaczyć grafikę koncepcyjną z TS4, ale jeszcze tego nie sprawdzałam.




Tu widoczek z dzielnicy górniczej (ale zżynali z Igrzysk Śmierci, co? ).



Irma zajrzała do swoich potomków.





__________________

Ostatnio edytowane przez Hebe : 26.10.2013 - 14:15
Hebe jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 26.10.2013, 18:13   #6
Irbis
 
Avatar Irbis
 
Zarejestrowany: 09.08.2007
Płeć: Kobieta
Postów: 856
Reputacja: 14
Domyślnie Odp: The Sims 3 - Skok w przyszłość - zdjęcia i filmy z gry

Czyli to osiedle starych domków to dzielnica górnicza?

Chipy cech:

Plumbot ma możliwość posiadania siedmiu cech. Chipy cech można zrobić samemu po zdobyciu odpowiednich umiejętności, lub kupić w komisie.
Chipy cech możemy wymieniać klikając na robota i wybierając odpowiednią opcję. Posiadając odpowiednie chipy możemy dostosować Plumbota do swoich potrzeb.

Mój Plumbot posiada maksymalną ilość cech, a simka zakupiła dodatkowe cechy i może je robotowi wymieniać.





Wszystkie chipy są opisane.



Jeśli chcemy by Sim tworzył chipy cech, najpierw musimy wybrać opcję "Projektuj chipy cech". Sim nauczy się jak robić wybrany chip i wówczas będzie mógł go wykonać stosując opcję "wykonaj chip cechy".



Aby wykonać jakikolwiek chip, sim musi posiadać odpowiednie składniki.

__________________
OJSG: Życie simów według Irbis *** Trzeci dom Patrycji i Antoniego. *** Życie rodziny Wichura: Część 22
Irbis jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 26.10.2013, 18:34   #7
Hebe
 
Avatar Hebe
 
Zarejestrowany: 18.06.2012
Skąd: z planety Ziemia
Płeć: Kobieta
Postów: 1,136
Reputacja: 39
Domyślnie Odp: The Sims 3 - Skok w przyszłość - zdjęcia i filmy z gry

up@ Tak nazywa się stacja przy tym osiedlu, więc chyba tak


Tęcza w OL.



Fotki miasta.








Irma projektuje sobie sen.

__________________
Hebe jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 27.10.2013, 00:06   #8
Juhas
 
Avatar Juhas
 
Zarejestrowany: 04.07.2011
Skąd: Warszawa
Wiek: 12
Płeć: Mężczyzna
Postów: 451
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 3 - Skok w przyszłość - zdjęcia i filmy z gry

Widzę że dużo już pokazali moi przedmówcy, ale jest jeszcze kilka ciekawostek z dodatku.

Utopijna wersja przyszłości, uzyskujemy ją poprzez pryskanie simów w teraźniejszości rosą szczęścia.
Ładnie wygląda, kraina jest pokryta tęczowymi drzewkami.





Oprócz tego mamy w utopijnym mieście duże kwiaty, pozyskujemy z nich tę rosę szczęścia.



Zawartość edycji limitowanej, komora kwantowa.
Poniżej widoczny jest kombinezon który w niej możemy założyć.



Podczas hibernacji w komorze zaspokajane są nasze potrzeby.



Oprócz tego kombinezon daje nam możliwość zaspokajania swoich potrzeb, skanowania obiektów kolekcjonerskich i teleportacji między parcelami.

Tutaj wyskok z teleportu.



Strażnicy przyszłości czuwają nad losem mieszkańców.

__________________
@mod ponownie nieregulaminowa sygnatura
Juhas jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 27.10.2013, 12:28   #9
Troya
 
Avatar Troya
 
Zarejestrowany: 22.10.2011
Skąd: ona taka blada?
Płeć: Kobieta
Postów: 85
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 3 - Skok w przyszłość - zdjęcia i filmy z gry

Zla przyszlosc Ja osobiscie sie w niej zakochalam
Troya jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 27.10.2013, 19:43   #10
Chloé
 
Avatar Chloé
 
Zarejestrowany: 20.01.2008
Płeć: Kobieta
Postów: 779
Reputacja: 11
Domyślnie Odp: The Sims 3 - Skok w przyszłość - zdjęcia i filmy z gry





Postać kosmitki wydała się idealna do testowania dodatku, w przyszłości spotkała potomków, których część okazała się zwykłymi simami, co dość osobliwe bo zarówno ona jak i małżonek są czystej krwi kosmitami.


Jedziemy do pracy







Na parceli restauracyjnej z robotami-kelnerami jest dostępna mnogość drinków i posiłków. Moja Simka bardzo chętnie się tu stołuje.



ten Plumbot absolutnie wymiata na rytmotronie dzięki chipowi muzykalna maszyna

Ostatnio edytowane przez Chloé : 27.10.2013 - 20:32
Chloé jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 12:26.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023