Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 3 > The Sims 3: Uwagi na temat gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 03.08.2012, 00:24   #331
Levkoni
 
Avatar Levkoni
 
Zarejestrowany: 21.05.2009
Skąd: Warszawa
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,023
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 3 Nie z tego świata - przedpremierowe dyskusje.

Jeszcze nie wypowiadałem się w tym wątku...

Jak dla mnie ten dodatek to kompletny chaos. Mimo, że to wszystko brzmi ciekawie to jednak wolałbym, żeby nie było tego tutaj tyle. To elementy na jakąś inną grę a nie do simsów... jakby dodatek tylko o magii byłoby super. Czarownice i wilkołaki by wystarczyły zupełnie. Wróżki mogłyby być w postaci małych psotliwych świetlików czy coś, a zombie by się wskrzeszało z grobu za pomocą czarnej magii
__________________
Zmieniłem nick z Absolem na Levkoni.
Levkoni jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 03.08.2012, 10:45   #332
miłośniczka zwierząt
 
Avatar miłośniczka zwierząt
 
Zarejestrowany: 05.12.2010
Skąd: łódź
Wiek: 31
Płeć: Kobieta
Postów: 935
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 3 Nie z tego świata - przedpremierowe dyskusje.

no cóż ja tak, nie sądzę bo lubię postacie fantastyczne w simsach a po za tym te wszystkie postacie będą chyba, tylko w jednym otoczeniu w MF bo tylko tam będą te fazy księżyca bo w pozostałych okolicach ich ustawić nie będzie można z tego co czytałam na simowym.info.
miłośniczka zwierząt jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 03.08.2012, 11:06   #333
Levkoni
 
Avatar Levkoni
 
Zarejestrowany: 21.05.2009
Skąd: Warszawa
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,023
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 3 Nie z tego świata - przedpremierowe dyskusje.

Nie wiem, nie wczytywałem się w te informacje, ale nie wydaje mi się, żeby to miało być tylko w tej miejscowości ;p Pewnie czeka nas zasyp dziwolągami wszędzie tak jak to było z wampirami w PZ Ja tam zazwyczaj podchodzę sceptycznie do tych dodatków, a ten tak jak pisałem, ciekawy itd, ale dla mnie to materiał na inną grę o czarach w stylu free play
Levkoni jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 03.08.2012, 11:24   #334
miłośniczka zwierząt
 
Avatar miłośniczka zwierząt
 
Zarejestrowany: 05.12.2010
Skąd: łódź
Wiek: 31
Płeć: Kobieta
Postów: 935
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 3 Nie z tego świata - przedpremierowe dyskusje.

"Kolejną nowością ściśle związaną z tematyką dodatku są fazy księżyca. Jest jednak mały haczyk! Dostępne są one jedynie w nowym otoczeniu jakie wprowadza dodatek - Moonlight Falls. Dlaczego? Niestety nie wiemy i nie rozumiemy." tu jest cytat z tego artykułu : http://www.simowie.info/Dzial:Gry,Th...iata,Warsztaty
więc chyba jednak te stwory będą w jednym otoczeniu może dlatego że fani narzekali na postacie fantastycznie i dlatego tak, zrobili.
miłośniczka zwierząt jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 03.08.2012, 11:42   #335
Levkoni
 
Avatar Levkoni
 
Zarejestrowany: 21.05.2009
Skąd: Warszawa
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,023
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 3 Nie z tego świata - przedpremierowe dyskusje.

Hmm nie wiem, może to jakieś błędne wnioski czy coś. Nie wydaje mi się, żeby było to możliwe. Ktoś, kto gra od pokoleń w jakimś miasteczku pewnie nie będzie się przerzucał do nowej osady tylko dla faz księżyca i potworów. Ja np. widziałem foty nowego miasta i choć bardzo ciekawe to nie podoba mi się ze względu na ponurą atmosferę, ciemne kolory itp. Ja lubię grać w słonecznych miastach - SV, AP czy SS. Nie gram w Twinbrook choć jest bardzo ładne, ale jest ponure i nie gram w Bridgeport bo jest zbyt dołujące. Prędzej będzie opcja "włączenia/wyłączenia" faz księżyc dla danego miasteczka, tak jak to było w przypadku TS2 Pory Roku, gdzie mogliśmy ustalać charakterystykę pór dla każdej mieściny osobno. Wtedy to by było dobre rozwiązanie. W ogóle powinni w tym dodatku wprowadzić możliwość limitów stworów - np. jeden wampir i 2 zombie na daną mieścinę. I wtedy można by było oczywiście więcej ich robić, ale nie generował by ich komputer więcej nad wybraną liczbę

PS: dopiero teraz zobaczyłem, że jednak jakiś typ kontroli populacji się pojawi w nowym dodatku.

Ostatnio edytowane przez Levkoni : 03.08.2012 - 11:47
Levkoni jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 03.08.2012, 12:15   #336
anie_1981
 
Avatar anie_1981
 
Zarejestrowany: 09.04.2009
Wiek: 42
Płeć: Kobieta
Postów: 4,282
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 3 Nie z tego świata - przedpremierowe dyskusje.

Ja mam ciągle nadzieję, że te fazy księżyca to jakieś nieporozumienie, to tak jakby strażakiem można było być tylko w Twinbrook... Dysponujemy szczątkowymi informacjami, które ciągle jeszcze mogą się zmienić. Pamiętam, jak miały się pojawić Zwierzaki, to ktoś wyszperał informację, że nie będzie można mieć koni na własność, że będą tylko dzikie konie, na których czasem będzie się można przejechać... Z drugiej jednak strony, skoro każdego stwora będzie można stworzyć, lub względnie łatwo wyhodować (eliksir na zombiego), to po co nam te fazy księżyca... Dowiem się pewnie 10 września, bo 7 Merlin grę wyśle, a 8 jest sobota, więc jak zwykle dostanę grę... w poniedziałek.
anie_1981 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 03.08.2012, 12:29   #337
miłośniczka zwierząt
 
Avatar miłośniczka zwierząt
 
Zarejestrowany: 05.12.2010
Skąd: łódź
Wiek: 31
Płeć: Kobieta
Postów: 935
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 3 Nie z tego świata - przedpremierowe dyskusje.

No może masz i racje pożyjemy zobaczymy jak to będzie ja i tak, ten dodatek dopiero kupie w październiku a zagram w niego w grudniu bądź w styczniu więc trochę sobie poczeka na półeczce i do tego czasu przynajmniej będę mogła poczytać opinie innych o tym dodatku
miłośniczka zwierząt jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 03.08.2012, 13:23   #338
Meona
 
Avatar Meona
 
Zarejestrowany: 04.11.2009
Skąd: gdzieś
Płeć: Kobieta
Postów: 702
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 3 Nie z tego świata - przedpremierowe dyskusje.

Co to za duszki na tym 1 screenie od Lubie?
Fajne obiekty i to magiczne lustro Szkoda, że wróżki latają.. no tak jak latają tak nisko..

E: dopiero przeczytalam powyższe posty i.. jest zbulwersowana.. a ja chciałam sobie zrobić śliczną psotliwą wróżkę w SV do OJSG.. szkoda.. ale te fazy księżyca by mogli chociaż zrobić we wszystkich otoczeniach..
__________________
[IMG]http://i61.************/b6v96w.png[/IMG]

Ostatnio edytowane przez Meona : 03.08.2012 - 13:26
Meona jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 03.08.2012, 13:36   #339
miłośniczka zwierząt
 
Avatar miłośniczka zwierząt
 
Zarejestrowany: 05.12.2010
Skąd: łódź
Wiek: 31
Płeć: Kobieta
Postów: 935
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 3 Nie z tego świata - przedpremierowe dyskusje.

No cóż ja już od kilku dni o tym wiem i też mi się, to nie podoba ale już się z tym pogodziłam i zamierzam grać tylko w otoczeniu z tego dodatku przynajmniej dopóki mi się, nie znudzi.
miłośniczka zwierząt jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 03.08.2012, 14:18   #340
Levkoni
 
Avatar Levkoni
 
Zarejestrowany: 21.05.2009
Skąd: Warszawa
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,023
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 3 Nie z tego świata - przedpremierowe dyskusje.

Ja przeczytałem tą informację i to o fazach księżyca jest tylko wnioskiem portalu. Podejrzewam, że źle coś zrozumieli, bo to jak dla mnie nie możliwe - tu chodzi o mechanikę gry, a jak na razie wszystkie otoczenia zachowują się identycznie. Różnią się dodatkami jak np. mgły czy parujące powietrze, ale to są efekty ustawione, nie mające wpływu na mechanikę.
Levkoni jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 18:00.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023