Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 3 > The Sims 3: Problemy z grą
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 07.08.2014, 18:14   #1
Annairu
 
Zarejestrowany: 20.07.2013
Płeć: Kobieta
Postów: 8
Reputacja: 10
Post Ciągłe zaproszenia na randki

Hej wszystkim.
Mam nadzieje że nikt się nie pogniewa o ten temat.
Nie wiem nawet czy moge to nazwać problemem ale niesamowicie mi to przeszkadza.
Mam simkę i sprawa wygląda tak. Nad każdym, serio, każdym innym mijanym simem (bez względu na płeć, zaczynając od młodych dorosłych a na staruszkach kończąc) pojawiają się od razu serduszka (nad nią i simem) i dymek z tekstem ,, Uwielbiam ludzi którzy nie boją się nowych wyzwań. Poznajmy się lepiej " (pierwszy zdanie troche przekręciłam ale nie w tym rzecz)

Myślę że to nie jest kwestia cech. Simka nie ma żadnej cechy typu flirciara, nieodparta itp. które by mogły być ewentualnie za to odpowiedzialne. No chyba że chodzi o szczęściarę, albo mam wyjątkowo ładną simkę o_O (chociaż nie powiedziałabym)

Niby nie jest to w żaden sposób szkodliwe, problematyczne i na początku było nawet zabawne ale po tym jak simka jest mężatką i matką dwójki dzieci za którą ogląda się całe miasto (za wyjątkiem jej rodziny) przestało mnie to bawić i zaczęło denerwować bo gdziekolwiek nie pójdzie to nie ma chwili spokoju. Ciągle pojawiają się jakieś interakcje z tymi simami.

Drugą rzeczą że z powodu tego nadmiernego zainteresowania nią, ciągle dostaję telefony z zaproszeniami na randki. O każdej porze :/

Czy to może być spowodowane tym że jest popularna? W sensie ma jakiś tam poziom osobistości.

Czy ktoś jeszcze tak miał?

Ostatnio edytowane przez Annairu : 07.08.2014 - 18:59
Annairu jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 21.08.2014, 17:23   #2
JewelsS3
 
Avatar JewelsS3
 
Zarejestrowany: 21.07.2014
Skąd: Warszawa
Płeć: Kobieta
Postów: 7
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Ciągłe zaproszenia na randki

Aby nie dzwonili wyłącz dźwięk komórki we grze. Co do tego z tymi randkami... Hm.. Spróbuj kodu "TestingCheatsEnabledTrue", po wpisaniu tego kodu przytrzymaj shift i kliknij na skrzynkę pocztową, i wybierz opcje "Poznaj wszystkich" czy coś takiego. Powinno zadziałać. Albo jeżeli nie pomoże, daj wszystkich na przyjaciół Myślę że pomogłam
JewelsS3 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 23:57.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023