Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 3 > The Sims 3: Problemy z grą
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 18.10.2014, 20:24   #1
Monisia
 
Zarejestrowany: 06.09.2014
Płeć: Kobieta
Postów: 7
Reputacja: 10
Question Jak grać by się nie nudzić?

Witam, na forum jestem od niedawno, przyciągnęły mnie nowinki dotyczące TS4, dlatego odrazu przepraszam, jeżeli nie napisałam w odpowiednim dziale.

Posiadam grę The Sims 3 z kilkoma dodatkami, na pewno Po Zmroku, Pokolenia, Wymarzone Podróże, reszty nie pamiętam.

Wszystkie podróże już odbyłam i przyznam, że gra mi się po prostu nudzi...
Pomijając wszystkie wady TS3, kiedyś gdzieś tutaj na forum czytałam, że gra nabiera sensu wg Was, kiedy gra się rodziną i realizuje jej historię, która jest dostępna gdzieś w internecie. W tym wypadku nie tworzymy nowego świata, tylko jakby realizujemy misję, która jest opisana.
Nie wiem czy to co piszę ma sens, nigdy tego nie robiłam, moja gra ogranicza się do wybudowania domu w Sunset Valley (te wampirze miasto jest dla mnie po prostu za ciemne!), zazwyczaj są to te same meble (najdroższe), no i simowie z jak najbardziej modnymi ubraniami, a nie mam ich zbyt wiele. Gra jest monotonna, nawet kiedy gram bez kodów, bo nie mam na nią zupełnie pomysłów.
Proszę więc o informację, na czym polega prawdziwe granie? Jak DLA WAS powinna wyglądać cała rozgrywka, która się nie nudzi?
Monisia jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 19.10.2014, 12:30   #2
Hebe
 
Avatar Hebe
 
Zarejestrowany: 18.06.2012
Skąd: z planety Ziemia
Płeć: Kobieta
Postów: 1,136
Reputacja: 39
Domyślnie Odp: Jak grać by się nie nudzić?

Cytat:
Napisał Monisia Zobacz post
...wszystkie podróże już odbyłam i przyznam, że gra mi się po prostu nudzi...

...

Nie wiem czy to co piszę ma sens, nigdy tego nie robiłam, moja gra ogranicza się do wybudowania domu w Sunset Valley (te wampirze miasto jest dla mnie po prostu za ciemne!), zazwyczaj są to te same meble (najdroższe), no i simowie z jak najbardziej modnymi ubraniami, a nie mam ich zbyt wiele. Gra jest monotonna, nawet kiedy gram bez kodów, bo nie mam na nią zupełnie pomysłów.
Jeśli masz tylko jeden schemat gry, to nie dziwię się, że gra ci się znudziła. Może spróbuj odejść od niego i zrobić coś, czego wcześniej w TS3 nie robiłaś?

Cytat:
Proszę więc o informację, na czym polega prawdziwe granie? Jak DLA WAS powinna wyglądać cała rozgrywka, która się nie nudzi?
A czy to ważne, co my myślimy? Nie ma jednej recepty na grę dla każdej osoby, bo każdego bawi coś innego. Nikt ci w głowie nie siedzi. Jeśli dobrze rozumiem twoje pytania, to chcesz, żeby ktoś inny narzucił ci sposób grania. A nie byłoby lepiej jakbyś sama odkryła co cię rajcuje w tej grze?

Cytat:
... gdzieś tutaj na forum czytałam, że gra nabiera sensu wg Was, kiedy gra się rodziną i realizuje jej historię, która jest dostępna gdzieś w internecie. W tym wypadku nie tworzymy nowego świata, tylko jakby realizujemy misję, która jest opisana.
Teraz to ja zupełnie cię nie rozumiem. Simsy polegają na samodzielnym tworzeniu historii swoich simów. To gra symulacyjna, a nie RPG, nie ma tu żadnego scenariusza. Owszem, granie wielopokoleniowymi rodzinami jest fajne, ale nigdy nie słyszałam o żadnych misjach
__________________
Hebe jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 19.10.2014, 15:41   #3
Monisia
 
Zarejestrowany: 06.09.2014
Płeć: Kobieta
Postów: 7
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Jak grać by się nie nudzić?

no tak, wiedziałam, że piszę niezrozumiale

Co do moich schematów, zmieniałam je. Bawiłam się w wampiry, tworzenie zespołów, przerobiłam wszystkie kariery, statusy społeczne, poziomy osobistości itd. Po prostu teraz kiedy już to wszystko przeszłam mam wrażenie, że gra nie ma dla mnie nic do zaoferowania. Przerobiłam też zbieractwo, wędkowanie, wszystkie kraje, jak już pisałam.

Może napiszę jeszcze raz. Czytałam gdzieś na forum o tym, że gra staje się barwniejsza kiedy podążasz za schematem. Kompletnie nie pamiętam gdzie te schematy były. To była historia poszczególnych rodzin, opisana gdzieś na stronie The Sims? albo może gdzieś w samej grze? No i zabawa polega na tym, żeby rodzinką po kolei robić to, co jest już zapisane gdzieś w ich historii.

Nie proszę Was o napisanie mi po kolei co robić, tylko o co z tymi historiami chodzi, gdzie je znaleźć itd.
Monisia jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 20:20.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023