Wróć   TheSims.PL - Forum > Simowe opowieści > The Sims Videostory
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 20.09.2009, 06:26   #151
Merve
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Pytania dotyczące kręcenia filmów.

Cytat:
Napisał kinianka Zobacz post
Ile zwykle ważą wasze filmy kiedy wstawiacie je na youtube?

Kiedyś mój filmik miał około 7 minut, więc ważył ok 57 MB. Niedawno zrobiłam filmik, który miał ponad 4 minut i ważył 35MB.
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 20.09.2009, 07:27   #152
kinianka
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Pytania dotyczące kręcenia filmów.

Aha, a w jakim formacie zapisywalaś i czy był dobrej jakości?
  Odpowiedź z Cytatem
stare 14.11.2009, 16:21   #153
Dingo02
Guest
 
Postów: n/a
Arrow Odp: Pytania dotyczące kręcenia filmów.

Ja mam pytanko: a jakim programem się robi te filmy? Czy to program dołączony do ts2 czy jakiś do ściągnięcia? Planuję kupić Sims 2 i też chciałabym tak robić. Jeśli to do ściągnięcia to podajcie linki proszę, bo ten program który ja mam (fraps) jest do kitu! Pozdrowienia dla wszystkich.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 14.11.2009, 19:51   #154
Sherlock
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Pytania dotyczące kręcenia filmów.

W komputerze masz Windows Movie Maker - podstawowy program do nauki robienia filmów. Ale możesz też przejść na bardziej zaawansowany program, np. MAGIX Movie Maker albo Sony Vegas. Ten drugi jest najtrudniejszy do obsłużenia. Jest również Ulead Video Studio, którego raczej nie polecam ściągać (ponoć kiepski). Linka nie podam, bo to chyba będzie piractwo, ale znajdziesz je po wpisaniu w Google "NAZWA download". Wyżej wymienione programy (z wyjątkiem Windows Movie Maker) są w wersji angielskiej. (Polskiej raczej nie znajdziesz).
  Odpowiedź z Cytatem
stare 14.11.2009, 20:03   #155
Milou
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Pytania dotyczące kręcenia filmów.

Zgadzam się z Sherlockiem.
Jak na początek możesz użyć WMM, chyba że już jesteś obcykana w jakieś programy, to pozostają te lepsze, ale trudniejsze do obsługi.
Osobiście miałam Ulead Video Studio, o którym mówił Sherlock i nie był wcale zły. Owszem, brakowało mi kilka rzeczy, ale całkiem nieźle to wyszło na końcu. Ale jak wolisz. Pozdrawiam.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 14.11.2009, 20:45   #156
mario
 
Avatar mario
 
Zarejestrowany: 03.11.2006
Skąd: Wrocław
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,738
Reputacja: 20
Domyślnie Odp: Pytania dotyczące kręcenia filmów.

Cytat:
Napisał Dingo02 Zobacz post
Ja mam pytanko: a jakim programem się robi te filmy? Czy to program dołączony do ts2 czy jakiś do ściągnięcia? Planuję kupić Sims 2 i też chciałabym tak robić. Jeśli to do ściągnięcia to podajcie linki proszę, bo ten program który ja mam (fraps) jest do kitu! Pozdrowienia dla wszystkich.
Fraps się oczywiście nie nadaje do nagrywania filmów w TS2. Jest to funkcja, którą posiada gra. Aktywuje się ją klawiszem "V". W ustawieniach kamery możesz ustawić jakość obrazu i jego rozmiar oraz długość. Pliki zapisują się w folderze Movies w Dokumentach/EA Games/The Sims 2. Następnie trzeba je posklejać w jakimś programie do montażu. Na początek polecam Windows Movie Maker.
mario jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 15.11.2009, 08:51   #157
Antonina
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Pytania dotyczące kręcenia filmów.

Cytat:
Napisał Sherlock Holmes Zobacz post
Ulead Video Studio, którego raczej nie polecam ściągać (ponoć kiepski). Linka nie podam, bo to chyba będzie piractwo
czlowieku, jak ty cos powiesz to az zal sciska w dupe.
przeciez mozna podac link do trialnej wersji, jakbys podal link do cracka czy cos w tym stylu to wtedy ;/

a co do tego programu, uzywalam i powiem, ze bardzo dobrze mi sie w nim pracowalo ale to juz od Ciebie zalezy.
  Odpowiedź z Cytatem Otrzymano Ostrzeżenie
stare 15.11.2009, 16:25   #158
Dingo02
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Pytania dotyczące kręcenia filmów.

Désignér:

Nie wiem sama dlaczego, ale podziwiam Cię za "Zamrożone Irysy" i za wzorowe odpowiedzi. Właśnie to chciałam się dowiedzieć, że to w samej grze można kręcić filmy bez zbędnych programów np. frapsa, albo hyper cama, albo nie wiadomo czego! Bo jak sklejać to chyba każdy na forum wie, no chyba że nowicjusze... tak więc dziękuję za odpowiedź i jeszcze raz gratuluję za zwycięstwo w konkursie!!
  Odpowiedź z Cytatem
stare 15.11.2009, 20:12   #159
mario
 
Avatar mario
 
Zarejestrowany: 03.11.2006
Skąd: Wrocław
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,738
Reputacja: 20
Domyślnie Odp: Pytania dotyczące kręcenia filmów.

Zawsze chętnie służę pomocą. Jeśli chodzi o "Zamrożone Irysy", to dziękuję bardzo za miłe słowa, ale to już dość dawno temu było. 2 lata ponad.
mario jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 16.11.2009, 18:58   #160
Dingo02
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Pytania dotyczące kręcenia filmów.

Dobre rzeczy się nigdy nie starzeją... zwłaszcza jeśli wchodząc w dział "videostory" temacik widnieje prawie że pierwszy w kolejce A ja tu jestem dopiero od wakacji, więc wszystko normalnie podziwiam - to forum jest świetne! Poleciłam go ostatnio pewnej koleżance z koła informatycznego - obiecała, że tu kiedyś zajrzy. Ma mnóstwo gier z serii the sims ( a w szczególności dwójkę).
Pozdrawiam
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 18:30.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023