Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 2 > The Sims 2: Uwagi na temat gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 26.09.2010, 16:10   #571
Sims987654321
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Losy rodzin Maxisa...jak się potoczyły?

Ja dawno pousuwałem te rodziny bo mi się znudziły. Jeśli dobrze pamiętam było tak:

ĆWIR: Don to największy wróg Kasandry. Kasandra miała 2 dzieci z Dariuszem który ożenił się z Kasandrą wprowadzając się do niej z Szczepanem. Aleksander był nastolatkiem. Później Dina i Mortimer wzięli ślub ale po sekundzie Mortimer umarł(gdzieś 20 minut simowych po ślubie) spoczywał na cmentarzu Ćwirów. Dina mieszkała z Ćwirami. Te dwa dzieci Kasandry to chłopiec i dziewczyna. Dziewczyna to Sara a imiona chłopca nie pamiętam.
BIEDAK: Błażej był dzieckiem. Damian kocha Andżelikę. I nic więcej się nie wydarzyło.
KALIENTE: Nina wyszła za Dona. Nina za Mortimera.
LOTARIO: Don był w związku z Niną. Mieli mieć dziecko lecz Nina nie zdążyła zajść w ciążę gdyż obaj zginęli w pożarze.
HAK: Jan z żoną(nie pamiętam jej imienia) miał dwoje dzieci: Pierwsza to oczywiście Lucyna(dalej dzieckiem) a druga to dziewczynka(której imiona nie pamiętam).
PRÓCHNO: Tą rodziną nie grałem.
PRZYJEMNIAK: Tu się wiele nie wydarzyło.... Andżelika to miłość Damiana a Liliana to miłość Szczepana.
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 12.10.2010, 13:55   #572
wer1607
Guest
 
Postów: n/a
ThumbsUp Odp: Losy rodzin Maxisa...jak się potoczyły?

A wiec sluchajciE:
Miłowo: Cwir Mortimer ożenil sie z Niną ale romansuje z Diną a to samo robi Don;D. Siostry w końcu się znienawidzily i sa oburzone. Mortimer umarl ze starosci. Don ożenil sie z Kasandrą i się do niej wprowadził i jest happy bo jest bogaty urodzilo im sie dziecko,ale on i tak cichaczem flirtuje z Diną. Aleksander pragnie sie zakochac ale tylko sie uczy.
Bliźniaczki staly sie dorosle: Angelika zostala w domu a druga sie wyprowadzila. Nadal sie nienawidzą. Pewnie za niedługo wyjda za swoich ukochanych. Marysia i Daniel są emerytami i szczęśliwie spędzają ten czas w swoim domu.
Marzyciel: Dariusz nie zostaje malarzem ale gwaltownie zakochuje sie w Balbinie i sie z nia żeni. Jego syn zostaje sam w domu i musi zarobic na utrzymanie. Balbina ma już 5 dzieci: tego 1-szego co jest zlodziejem (za niedlugo bedzie dorosly), Błażeja(jest nastolatkiem, pragnienie zdobywania wiedzy) chłopca(nie pamietam imienia(chodzi do szkoly) i z Marzycielem dwie malutkie murzyńskie bliźniaczki. Będzie im trudno w tym malym domu, ale moze se poradza.

Dziwnowo: Oliwka umiera. Paskal rodzi dziecko . A później rodzi Ufo Waldemar.
Ofelia dorasta i żeni sie z Jaśkiem i mają malego Fabiana zielonoskórego. Technik Zapylaczi Jadźka sa emerytami, Janka zbuntowaną nastolatka ogołnie jest super. Kamasz: Najstarszy syn sie wyprowadzil, ten średni tez i general zostal z najmlodszym synem w wielkim domu. Damazy spedza noce z jakos simka z SimCity. Papużka: Rodzi im sie dziewczynka. Ale w końcu wszyscy giną z glodu oprócz tej dziewwczyki (razem z Nerwusem opiekunka do dzieci i sprzątaczem) i ona zostaje sama i zabierają ją do domu dziecka. Jedynacy: Nic sie nie dzieje, dziwczyny pracuja i flirtuja z chlopakami. SAmotnik: Spotyka w Dziwnowie BELLĘ ĆWIR i sie z nia zeni.
Werona: Romeo i JUlia sie zenia. Wyglada na to ze dziadek julii i babcia romea chyba beda parą. Razem w domu Kapuletów mieszkją z julia i romeo. Jutrzenka Tytania i Puk giną w pozarze. Sama zostaje nastoletnia Teodezja.(Bo Oberon sie wyprowadzild o Bianki Montek ale wlasciwie on kocha jej matke.) Wprowadzilam do zycia równiez rodziny kapuletow i montekow ale tego juz mi sie nie chce opisywac;p;p.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 19.10.2010, 15:20   #573
Miku-Chan
 
Avatar Miku-Chan
 
Zarejestrowany: 26.08.2010
Płeć: Kobieta
Postów: 126
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Losy rodzin Maxisa...jak się potoczyły?

Dolina Pokrzyków:
Bokser- Jagoda:urosła i została prymuską. Zmieniłam jej fryz bo ma dziwna twarz..
Matka jagody: (zapomniałam imienia xD) żywi się napojem młodości, urodziła kolejną córeczkę, osiągnęła szczyt kariery [jak osiągnie szczyt kariery to córki dorosną ^^ a ona zamieszka sobie sama w domu ]
Dolina niezbędna:
Kret- Ożeniłam go z jedną z moich simek.
Ta co lubi ser - Założyła rodzinę i zeżarła 200 tostów!
Kwitnące wzgórza:
Zielonka (chyba xD)- Róża stała się człowiekiem i zaszła w ciążę.
Miłowo:
Lotario- Ożeniłam go z Niną i wyjechali z miasta ^^
Ćwir- siostra z bratem się jakby ożenili, (znaczy stworzyłam kopie zmieniłam drzewo genologiczne) Dina przeżyła metamorfozę ^^ (i ma baby z mortimerem oraz 1 zaadoptowała) [dla kasy ^^]
Przyjemniak- Wzięli rozwód siostry wyszły za mąż. (Baba wywaliła rudzielca)
[rudzielec założył rodzinkę z kaśką!] A baba weżźmie ślub z kim innym.

CDN
Miku-Chan jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 22.10.2010, 14:57   #574
Lilliana
 
Avatar Lilliana
 
Zarejestrowany: 14.10.2010
Płeć: Kobieta
Postów: 6
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Losy rodzin Maxisa...jak się potoczyły?

no to ja przedstawie tu swój tasiemiec
Narazie od reinstalki gram przeważnie tylko w Miłowie. A więc tak:

Ćwir:
Mortimer- ożenił się z Dina. Urodziła im sie córeczka Diana. Przed śmiercią pomagał żonie wychowywać jej siostrzeńca jak ich własnego syna oraz wyremontował strych zakładając sekretny naukowy pokoj za regałem. Umiera
Kasandra- zaszła w ciąże z Donem. Po ślubie zdradził ja z Nina. Dariusz udzielił pomocy Kasandrze i wziął ją do siebie oferując pomoc w wychowaniu nienarodzonego dziecka. Ta z początku miała wyrzuty że nie bedzie wykorzystywać Dariusza ale w końcu on sie jej oświadczył, pobrali sie a.. bliźniaki! (natasza i Natan) urodziły sie już z nazwiskiem Dariusza. (Kasandra była początkowa załamana gdy dowiedziała się o bliźniakach gdyż było dla niej oczywiste, że nie może wymagać od Dariusza, że będzie wychowywał jej 2 dzieci we własnym domu. Bała się, że nie da sobie rady i będzie musiała się przeprowadzic, nie wiedziała czy da sobie rade finansowo itd. Dariusz jednak nie dał jej odejść). I dopiero wtedy się pobrali i urodzili się Natan i Natasza Kasandra ponownie zachodzi w ciąże ale ze swoim mężem Dariuszem. Rodzi im się synek Julian. Kasandra bardzo chce zostać w domu z dziećmi, jednak musi pracować gdyż ma najbardziej opłacalny zawód w domu i musi utrzymać rodzine. Dariusz natomiast pragnie się kształcić a robi za nianie. Mimo wszystko obaj są szczęśliwi i gdy wracają z pracy zamieniają się rolami. Bliźniakom planują albo wcale nie powiedzieć o ich biologicznym ojcu a jeśli zajdzie taka potrzeba to jak najpóźniej.
Aleksander- Zakochał sie w Lucynie Hak , która jeszcze jako dziecko poznał na przyjęciu u sąsiadów (wujostwo Lucyny- Przyjemniakowie). Studiował matematyke. Gdy Lusia wprowadziła sie do Aleksandra wiadomo już było, że to wielka miłość. Aleksander oświadcza sie Lucynie. Po studiach malutki domek w którym mieszkli na studiach zaminiaja na wielki dom. Aleksander zostaje naukowcem. Beda mieli sporo dzici. Jak narazie mają syna, który zwie się Edward.

narazie jedna rodzina ale jest jeszcze tego baaardzo dużooo
Lilliana jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 25.10.2010, 21:12   #575
Simka 2
 
Zarejestrowany: 21.06.2010
Płeć: Kobieta
Postów: 13
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Losy rodzin Maxisa...jak się potoczyły?

U Ćwirów (Miłowo)
Kasandra ożeniła się za Donem,
Mortimer z Diną się ożenił.
Kasandra urodziła córkę,
ona zaadoptowała dwie córki, ma pełno kotków (7 - 1 martwy i 6 żywych)
A Mortimer umarł. I Kasandra ma już dwa żywe kociaki (lol to razem już 9 kotów)
Aleksander stał się nastolatkiem.

U Przyjemniaków (Miłowo)
Daniel zerwał z Marysią i ma zamiar wziąść ślub z Kasią.
Marysia wprowadziła się do apartamentu i ożeniła z Rudolfem. (Mój)
Ich I dziecko to Czarek.
Ich II dziecko to Naomi. (Urodzona przez Rudolfa - ufo)
Ich III dziecko to Omigami. (Urodzony przed Rubolfa - ufo)
Ich IV dziecko to Sara.
Ich V dziecko to Szymek.

Ostatnio edytowane przez Simka 2 : 26.10.2010 - 13:58
Simka 2 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 30.10.2010, 11:25   #576
Lilliana
 
Avatar Lilliana
 
Zarejestrowany: 14.10.2010
Płeć: Kobieta
Postów: 6
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Losy rodzin Maxisa...jak się potoczyły?

No to dzisiaj opisze rodzine Kaliente
Nina- kochała Dona do granic możliwości. Uważała go za swoja prawdziwa miłosć zycia. Nie wie, że Don był również kochankiem jej siostry, która nie jest zachwycona, że Nina wprowadza sie do Dona. Nina rozwaliłaa małżęństwo dona z Kasandra, całując się z nim na weselu. Wprowadza się do niego i zachodzi w ciąże. Nie jest zadowolona ale reakcja Dona ja zaskakuje i przerasta. Don mówi, że nie bedzie nianczył bachora. Nina jest załamana wraca do domu skad właśnie wyprowada sie siostra. Ta zabiera ja ze soba do domu swojego przyszłego męża w obawie, że ta zrobi coś sobie albo dziecku poza tym ma już kupców na dom. Nina patrzy na szczęście siostry i decyduje, że jej dziecku tu bedzie lepiej. Zaczęła planować ucieczke z domu. Rodzi synka Armanda i ucieka z domu. Zmienia wizerune (farbuje się na czarno Najęła się u Mirosława Landggraba jako całodobowa pomoc domowa i sekretarka (tak sobie wymyśliłam ). Jednak później pobrali się. Mirosław załatwia Ninie prace jako architekt. Nina nie czuje się jednak dobrze w tym zawodzie bo barkuje jej wielu umiejętności.

Dina- jest zareczona z Mortimerem Ćwirem. Postanawia zajac sie siostra dopóki ta sie nie ustabilizuje. Po rozmowie z Mortimerem decyduje zabrac ze soba siostre gdyz zalezy jej aby sprzedac dom jej i siostry.Siostry wprowadzaja się do Mortimera. Dina staje sie pania Ćwir i zachodzi w ciaze. W między czasie Nina rodzi i pozuca dziecko. Małego synka Armando. Dina razem z mężem rozpoczynają poszukiwania siostry jednak bezskutecznie. Dina oczywiście zajmuje się siostrzencem. Który jest podobny do również jej dawnej miłości- Dona. Po urodzeniu własnego dziecka (córeczka Dina) dumny z pociech i spełniony Mortimer umiera. Dina nawiazjuje romans z Donem Lotario.

Ciąg dalszy losów sióstr oczywiście nastąpi
A w nastempnym poście opisze Dona Lotario ^^
_____
no to znowu ja
No a więc opiszę dziś nie tylko Dona ale i kilka innych rodzinek

Lotario:
Don- Wprowadza się do Kasandry sprzedając dom. Biorą ślub, jednak już na drugi dzień zdradza ją z Nina. Musi się wyprowadzić. Rozwód spukał go finansowo. Jakiś czas po wyprowadzce Dona Kasandra układa sobie życie z przyjacilem (D.M.) i orientuje się, że jest w ciąży z pierwszym mężem. Nie mówi mu o tym. Nina i Don wprowadzają się do starego domu Dona. Mają bardzo mało pieniędzy. Nina nie może znaleźć odpowiedniej pracy co irytuje Dona. Potem informuje go, że jest w ciąży. Don reaguje inaczej niż zapragnęła by tego przyszła matka. Kłócą się i Nina wyprowadza się. Donowi z początku było ciężko (finanse) jednak jego przyjeciel podrywacz z Lazurowej Promenady Miłowa- Gerwazy Żakiet poznaje go z piękną angielką Sara Jane, która niedawno wprowadziła się na wybrzeże z rodzicami. Podobno przeprowadzili się z powodu skandalu z jej chłopakiem (jej rodzice byli bardzo znani i bogaci, a Sara zakochała się w skandalowiczu, o wszystkich jego występkch i dziewczynach pisały gazety). Don zwracając również uwage na pieniądzę dziewczyny podrywa ją. Po jakimś czasie są już parą. Ona jak najszybciej wprowadza się do niego mimo małego niezadowolenia rodziców iż może ją czekać to samo co z poprzednim chłopakiem. Remontuje jego dom i tym sposobem wyciąga go z problemów. Zaręczają się. Sara zachodzi w ciąże. Rodzi się córeczka Mary Jane. Mary ma szczęscie dorastać przy ojcu i w ogole znać go jako jedyne dziecko Dona. W końcu jednak Don przechodzi kryzys.
Plany: Bardzo niecnie tutaj będzie przez niego

Próchno:
Honoriusz- Wprowadzają się z żoną do jednego z domków na Aleji Leśnej. Ma dosyć już babcinego usposobienia Karoliny, uważa, że jeszcze chce pożyć ale nie jak sędziwy emeryt. Wdaję się w romans z młodziutką Janka Moniak. Rozwodzi się. Kupuje i remontuje dom za chowane przed światem oszczędności. Janka mimo iż go bardzo kocha nie chce z nim zamieszkać bo nie chce być powodem rozpadu jego małżeństwa. W końcu jednak Hororiusz ją przekonuje a znakiem tego jest ich córa Monika ;D Honoriusz myślał, że nie wytrzyma tyle bez romansów. Jednak jest szczęśliwy mając tylko Janke i swoją pierwszą poczętą przez niego (nie z adopcji!) córke. Jest bardzo spełniony. W końcu umiera nie dowiadując się, że Janka jest w ciąży. Honoriusz niestety nie doczekał się nawet świadomości iż bedzie miał synka Huberta.
Karolina- gdy córka Marysia wprowadza się do matki nie wie, że i tu równiesz trwa rozwód. Karolina przygarnia pod swoje skrzydła Marysie. Karolina kupuje sobie kotkę. Gdy Marysia się wyprowadza, Karolina nie zostaję sama na długo. Miejsce Marysi zajmuję Liliana, która z całej rodziny kocha tylko babcie ale za to kilka razy mocnej niż całą reszte rodziny. Liliana jest po rozstaniu z byłym chłopakiem. Ich zwiazek nie przetrwał studiów. Jednak załamanie nie trwa długo gdyż Liliana wybacza Szczepanowi zdrade, który już dawno rozstał się z Grażyna. Liliana jest jednak tak przywiązana do babci, że budują się w pobliżu, praktycznie za płotem. Karolina bardzo często ich odwiedzała i gotowała wnuczce. Szczepan nawet trochę skrycie uważał, że się wtrącała.
Plany: Karolina nie pomieszka sama długo. Ale dlaczego to o tym będzie później


Przyjemniaczek:
Daniel- córki znienawidziły go za zdrade. Daniel jednak jest bardzo szczęśliwy z Kasią. Wyjeżdżają na wspólne wakacje w góry i dobrze się razem bawią. Pobierają się a Kasia rodzi bliźniaczki (Agata i Aleksandra). Daniel jednak w dalszym ciągu nie może się ustatkować. Dochodzi do wniosku, że jednak to nie to. W tym czasie ponownie intryguje go Marysia. Głównie zmianą wyglądu. Kasia w tym czasie zaprzyjaźnia się z Janem Hakiem. Daniel dużo pracuje, co nie podoba się jego żonie, która cały czas siedzi sama w domu z bliźniaczkami. Ich relacje psują się. Kasia podejrzewa, że Daniel ma romans aż w końcu jest tego pewna i wyprowadzi sie z malutkimi córkami do swojego przyjaciele Jana Haka. Daniel nie przejmuję się tym zbytnio i bez skrupułów wraca do Marysi. Marysia zajdzie w ciąże i urodzi się im córka Klaudia. (pierwsze dziecko o czarnych włosach). W dalszym ciągu zastanawiają się czy brać ponowny ślub.
Marysia- jest zapracowanym politykiem. Nie dba do siebie, ma słaby kontakt z córkami. Wszystkie niepowodzenia próbuje nadrabiać w pracy gdzie również nie idzie jej najlepiej. Pewnego dnia gdy wraca do domu zastaje córki, które robią ojcu awanture. Okazuje się, że przyłapały go z Kasią w łóżku. Marysia dołacza się do kłótni. Zdruzgotana wyprowadza się sama do matki. Okazuje się, że jej rodzice również się rozwodzą. Marysia powoli staje na nogi, chociaż nie jest łatwo bo jej pozycja w pracy spada. Jest zdetetrminowana i bierze się w garść. Zmienia swój wizerunek (ładnie się maluje i co chwila ma inna fryzrę) co bardzo podoba się Danielowi. Marysia cieszy się z tego powodu i zaczynają romansować. W końcu Daniel ponownie szaleje na punkcie Marysi a ona doprowadza do rozwodu Kasi i Daniela. Marysia czuję się bardzo spełniona, gdyż ukarała Kaśke i postawiła na swoim. Nie czuje się już upokorzona. W niedługim czasie, wyniekiem ich owocnych romansów jest Klaudia. ( pierwsze dziecko o czarnych włosach). Marysia na nowo jest matką i stara się nie popełniać błędów, które popełniła przy bliźniaczkach.
Andżelika- jest podłamana rozwodem rodziców i zaczyna zauważać, że ją i Damiana dzieli intelektualna przepaść. Damian by dorownac swojej dziewczynie stara się sie lepiej uczyc jednak ta wyjeżdża sama na studia. Po pierwszym roku poznaję tam bogatego, nieziemsko przystojnego i bardzo inteligentnego Maksimiliana Delano (mój sim). Andżelika koresponduje z Damianem od czasu do czasu i trakuję go jako przyjaciela z dzieciństwa aż całkowicie o nim zapomina. Gdy Damian dołacza do jej akademika okazuje się, że Andżelika od dawna jest już z Maksem. Damian jest załamany gdyż usilnie próbował dostac się tu dla niej. Nienawidzi Andżeliki i Maksa. Maks i Andżela gdy kończą studia wybierają się do państwa Delanów. Rodzice są zachwyceni Andżeliką (bo spodziewali się ładnej ale pustej dzieczyny, kóra poleciała na kase). Violetta (mama Maksa bardzo piękna dama- gwiazda show-biznesu) próbuje jedynie usilnię poprawić wygląd Andżeliki co jej się udaję. Kupują dom w Lazurowej Promenadzie i urządzają tam ogromne wesele. Rodzą im się córeczki bliźniaczki zupełnie jednak do soebie nie podobne (Samanta i Kornelia). Andżelika dużo zarabia jest badaczem natury. Jej mąż zajmuje się kariera w biznesie.
Plany: Razem planują założyć własne przedsiębiorstwo.
Liliana- przeżywa burzliwy zwiazek ze Szczepanem. Wyjeżdżają na studia. (ona- literatura/sztuka/historia nie pamętam już) Najpierw zaręczają się w akademiku, jednak później gdy zamieszkuję tam więcej dziewczyn (Melodia Blaszka, Grażyna Gazeta, Teresa Noga) Szczepanowi nudzi się Liliana i zdradza ją z Grażyną Gazetą. Lilinana jest zrozpaczona i wściekła. Wyżywa się na wszystkich dookoła. Jej największym wsparciem jest babcia, z którą często rozmawia przez telefon. Do końca studiów Liliana jest sama, kocha tylko Szczepana. Wprowadza się do babci, swojej najlepszej przyjaciółki. Z resztą rodziny Liliana nie utrzymuje kontaktów i jest skłócona. W końcu w życiu Liliany znów zjawia się Szczepan, który prosi Liliane o wybaczenie gdyż gdy tylko wrócił ze studiów on i Grażyna zerwali. Liliana cieszy się, że odzyskała swoją miłość ale stawia warunek, że musi być blisko babci. Szczepan buduje za płotem Karoliny nowoczesny (! co nie podoba się Lilianie) dom. Jednak zamieszkują w nim, pobierają się i są szczęśliwi. Karolina często ich odwiedza i pomaga przy swoich wnuczkach bliźniaczkach (Juli i Lenie).
Plany: Liliana zajdzie w ciąże a następnie zaplanowałam dla niej nieoczekiwany zwrot akcji w jej życiu.;D

Resztę rodzin i dalsze losy już opisanych dodam niebawem

Ostatnio edytowane przez Lilliana : 20.11.2010 - 11:01
Lilliana jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 06.11.2010, 16:24   #577
nitroglicerynka
 
Zarejestrowany: 04.11.2010
Płeć: Kobieta
Postów: 19
Reputacja: 10
Grin Odp: Losy rodzin Maxisa...jak się potoczyły?

Ja dziś opiszę Miłowo:
(mam grę od 2004 r., ale wiele razy reinstalowałam, zmieniałam, dodawałam dodatki, ostatni raz 2 tygodnie temu - mam wszystkie rodzinki "świeżutkie")

Ćwir:
Kasandra zerwała z Donem, po tym, jak ten zdradził ją z Niną Kaliente. Później wyszła za mąż za Dariusza Marzyciela. Nie mogła jednak zajść w ciążę (serio - normalnie simowa bezpłodność o_O), a wtedy do akcji ze swym pomyślunkiem wkroczył Dariusz - wskrzesił Marlenę Marzyciel i się z nią zabawiał... W rezultacie Marlena urodziła dziecko - Eryka, i szybko się wyprowadziła, bo ceną wskrzeszenia przez byłego męża miało być oddanie własnego dziecka na wychowanie Dariuszowi i Kasandrze.
Teraz Dariusz i Kasandra ukrywają przed światem, że Eryk (niemowlę) to syn Marleny.
Mortimer się ożenił z Diną, wychowują razem Aleksandra. Ostatnio dokupili 2 psy, golden retrivery, championy
Jeśli chodzi o plany, to wielkich nie mam. Zastanawiam się, czy nie przywrócić Belli Ć. do gry... Ale nic nie jest przesądzone.

Marzyciel:
Szczepan i Liliana P. wyjechali na studia, porzucili je i wrócili do Miłowa, jako zaręczeni. Wkrótce odbył się ich ślub. Szczepan był bardzo szczęśliwy, że jego matka ożyła. Młodzi Marzycielowie zamieszkali w jednym z "białych domków" w Miłowie i wkrótce dołączyła się do nich samotna Marlena. Potem Liliana zaszła w ciążę i urodziła córkę - Aurelię. Gdy młode małżeństwo zajmuje się pracą, nad dzieckiem sprawuje opiekę babcia Marlena.
Obecnie Marlena to emerytka (przyśpieszyłam boolpropem ), a Aurelia to małe dziecko. Rodzina ma jeszcze kotka - (chyba) Flipka.
Plany: super wakacje i ślub Marleny Marzyciel z jakimś emerytem ^^


Przyjemniak:
Tu się działo dużo.
Damian Biedak i Andżelika wyjechali na studia, zaręczyli się i wrócili do rodzinnego domu Andżeliki. Romansowanie Daniela z Kasią Langerak zawiesiłam, bo nie mam na to czasu. Damian i Andżelika wzięli ślub, urodził im się synek Maksymilian (obecnie dziecko). Marysia przelała wszystkie swoje uczucia na tego małego wnuczka, z resztą, tak, jak Daniel. Młodzi pojechali na wspaniałe wakacje tylko we dwójkę, gdy dziadkowie zajmowali się małym Maksem. Po ich powrocie, Daniel, a później szybko i Marysia, zostali emerytami - ku zdziwieniu wszystkich, Marysia przeszła na emeryturę i cały czas zajmuje się dzieciakiem. Miłość Andżeliki i Damiana kwitnie, być może postarają się o drugie dziecko.
UWAGA: Nie pogodziłam Liliany z resztą jej rodzinki.
Plany: rozwijanie tej rodzinki

Próchno:
Nie lubiłam grać tą rodzinką, a jak Marysia i Daniel zostali emerytami, to stwierdziłam, że muszę... - i uśmierciłam oboje Próchnów. Ich nagrobki przeniosłam na Miłowski Cmentarz Komunalny, który sama zrobiłam

Biedak:
Od zawsze bardzo nie lubiłam Balbiny i ją zawsze uśmiercałam. Tak i teraz, ale rozwinęłam trochę akcję...
Do Balbiny wprowadził się Maciej Tonik (mój Sim), który poszukiwał tu współlokatorów, bo sam był biedny. Pomiędzy nim a Balbiną zrodziło się uczucie, które doprowadziło ich do ołtarza. W trakcie miłosnych podchodów, Balbinie urodził się syn (ten z jej zmarłym mężem) - Karol. Błażej urósł na nastolatka (boolprop), Karol jest obecnie dzieckiem (też boolprop).
Niestety, spotkało ich wielkie nieszczęście... Balbina umarła - zjadły ją muchy. Maciej zaopiekował się domem i dziećmi... Ale tęskni za swą żoną...
Plany? No cóż, teraz żałuję, że Balbina przed śmiercią nie urodziła jeszcze dzieciaka z tym Maciejem... Bo mi Maciej z genealogicznego drzewa uciekł...
Dzieciaki jakoś tam wychowam, nie wiem, czy Balbiny nie wskrzeszę, bo chcę mieć Macieja w drzewie. Ale potem i tak ją uśmiercę <hahaha>

Nina Kaliente i Don Lotario:
Nie lubię grać tymi Simami, bo mają one pragnienie romansowania, którego nie znoszę :/ Wprowadziłam ich do jednego, małego białego domku. Jak Dina umrze kiedyś, to i tych uśmiercę, żeby mi się pokolenia nie mieszały... ^^

Hak:
W ogóle nimi nie grałam, ale planuję zrobić tak, jak kiedyś miałam, tzn.:
podczas zaproszenia dyrektora, żeby Lucynę przyjąć do szkoły prywatnej, będę flirtowała Esmeraldą z tym dyrektorem. I potem zerwę z Janem i cały czas Esmeralda będzie z nowym ukochanym. No i Lucyna... ona chyba wyprowadzi się z matką i ojczymem. Jana nie lubię, pewnie niedługo zasili Miłowski Cmentarz... hahaha!
Plany? Lucyna wyjdzie za mąż za jednego z Biedaków i będą mieli biedne życie! A co!

To chyba tyle z Miłowa.
Pozdrawiam


Edit:
Kilka zmian po dzisiejszym graniu:

Hak:
Esmeralda zakochana po uszy z wzajemnością w Waldemarze Harnasiu (dyr. szkoły), oczywiście Lucynka już w szkole prywatnej, ma tylko 3 dni do nastolatka. I nawet już poznała jej przeszłego męża, Karola Biedaka (chyba przyszłego, jeszcze się nad Aleksandrem Ć. zastanawiam)
A nasz "kochany" Jan jest w skrzyni rodzin, czeka na dom (ale nie pożyje zbyt długo). Ach, zapomniałabym. Jan jeszcze przed zerwaniem z Esmeraldą, zaadoptował psa Myszora. No i teraz jego eks-żoneczka kombinuje, jak się tu psiska pozbyć. Być może zaprosi Jana i mu odsprzeda Myszora...
Także najbliższe plany to oczywiście ślub Esmeraldy z Waldemarem. No i coś trzeba Lucynką porobić, jak już nastolatką będzie... Może jednak flirt z Aleksandrem...?

Ćwir (Morti):
Radość i zamieszanie - Bella sprowadzona do domu!!! Mortimer czule opiekował się Bellą, która nic nie pamięta... ale wcale nie chciał łamać serca Dinie. Więc wpadł na genialny pomysł, jak to Morti...
Mortimer, Bella i Aleksander (już nastolatek), zostają w domu Ćwirów, a Dina się wyprowadza. Jak to się dzieje? Mortimer tłumaczy Dinie, że na pewno nie znosiłaby Belli, która jest jego eks żoną. A Mortimer dla dobra Diny i Aleksandra musi zaopiekować się zabłąkaną biedaczką Bellą... Dina to rozumie, z resztą zależy jej tylko na kasie Mortimera. Świeże małżeństwo całuje się gorąco na pożegnanie i Dina, ze sporą sumą pieniędzy od Mortiego, wyprowadza się do bogatego domku... I ze zniecierpliwieniem czeka na spadek <evil> A "prawdziwa" rodzinka żyje sobie szczęśliwie.
Plany: Zmienić Belli aspirację życiową. I tak sobie żyć, aż do śmierci Mortimera... Co potem, zobaczy się...

Edit 2: Znowu ja? Uff...

Ćwir:
Dina, już po wyprowadzeniu jej z domu Ćwirów, zaprosiła do siebie Mortimera na "małe co-nieco" i cóż... z tego owocnego związku przyszła na świat kolejna córka Mortimera i pierwsze dziecko Diny: Lola Ćwir. Dinka jeszcze oczywiście będzie miała dzieci i to NIE tylko z Mortim... Ale fakt, córeczka (niemowlę) jest już na świecie
Jeśli chodzi o Bellę, to znowu jest zakochana z wzajemnością w Mortimerze i ma oboje dzieci "znanych", tylko, że i z Kassy i z Aleksandrem musi się od nowa zaprzyjaźnić... Ach, zmieniłam jej aspirację na "rodzinną". I cóż... planuję zrobić Belli i Mortiemu jeszcze jedno dzieciątko, tak, na przypieczętowanie (nieślubnego) związku.
PS. Mam bardzo ciekawą rzecz dot. Belli i Diny. W pewnym momencie Dina, Bella, Morti i Aleks mieszkali razem. I co robiła Bella? Cały czas walczyła lub kłóciła się z Diną! I nie chodziło o zazdrość o Mortiego. Dina ma coś wspólnego z porwaniem Belli!!!

Przyjemniak:
Andżelika i Damian postarali się o drugie dziecko i mają córeczkę - Anneliese
[czyt. (z j. niem) "Anelize"]. Wszyscy są happy, a szczególnie dziadkowie. Ale najbardziej szczęśliwa jestem ja, bo Anneliese będzie idealną żoneczką dla Mirosława Landgraaba IV (TS2: WB, Lazurowa P.)

Marzyciel:
Szczepan założył sklep z elektroniką "A niech cię prąd kopnie" i teraz zbija niezłą kaskę ... No i postarał się o kolejne dziecko - Lilianie i Szczepanowi urodził się malutki Albert. I wszyscy są superszczęśliwi. Ach, oddałam też kota - Florka, bo mi wszystkie sprzęty niszczył pomimo maxa potrzeby "drapie".

Muszę się zmusić do pogrania Kassandrą i Dariuszem. I jeszcze Lucynką Hak, co do której mam nikczemne plany... ^^

Ostatnio edytowane przez nitroglicerynka : 13.11.2010 - 15:34
nitroglicerynka jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 15.11.2010, 09:39   #578
Czyniąca_Hałas
 
Avatar Czyniąca_Hałas
 
Zarejestrowany: 14.11.2010
Skąd: Ranthambore
Płeć: Kobieta
Postów: 154
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Losy rodzin Maxisa...jak się potoczyły?

Ćwir. Don porzucił Kasandrę przed ołtarzem. Mortimer związał się z którąś z Kaliente, ale przywołałam Bellę, i ich związek szlag trafił.
Kaliente. Obydwie siostry szukają pocieszenia u Dona.
Marzyciel. Mariusz chciał Kasandrę, ale go trzy razy odrzuciła. Związał się z Alleną Marythought.
Przyjemniaczek. Maryśka się rozwiodła.
Biedak. Chciałam zagłodzić Błażeja, ale nie wyszło. Balbina chyba urodzi bliźnięta.
Czyniąca_Hałas jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 05.12.2010, 22:03   #579
Pciocha
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Losy rodzin Maxisa...jak się potoczyły?

nina i don sa razem ( byli bo juz ich 6 pokolenie mam..) dina z mortimerem a alexander dorosl i sie wyprowadzil ...dina ma dziecko. kasandra z marzycielem...
  Odpowiedź z Cytatem
stare 18.12.2010, 21:25   #580
Psychosis
 
Avatar Psychosis
 
Zarejestrowany: 31.01.2010
Wiek: 26
Płeć: Kobieta
Postów: 383
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Losy rodzin Maxisa...jak się potoczyły?

Ćwir:

Don Lotario wprowadził się do domu Kasandry.Wzięli ślub, którego świadkiem była Dina Kaliente.Oburzona zerwała z Donem.Po 2 dniach Don zdradził żonę, na jej oczach z Niną Kaliente.Mortimer ożenił się z Diną i zamieszkali razem, a Kasandra wyprowadziła się z domu do nowego męża Dariusza Marzyciela zabierając adoptowanego synka Maciusia.Mortimer adoptował córeczkę.
Psychosis jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
losy, rodziny maxis'a


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 4 (0 użytkownik(ów) i 4 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 21:30.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023