Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 3 > The Sims 3: Uwagi na temat gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 24.11.2009, 21:21   #1
dżin.
 
Avatar dżin.
 
Zarejestrowany: 12.09.2008
Wiek: 26
Płeć: Mężczyzna
Postów: 2,174
Reputacja: 10
Domyślnie The Sims 3 - Nowoczesny Apartament - Akcesoria

Otóż od dłuższego czasu krążą plotki dotyczące pierwszych akcesorii do The Sims 3. Zastanawia mnie tylko to, czy to prawda, bo na Sims True Life pojawił się artykuł właśnie o tym.

Cytat:
Napisał Sims True Life
The Sims™ 3: Nowoczesny apartament

Zaprojektuj supernowoczesny apartament dla Twoich Simów i wzbogać ich garderobę o najnowszą kolekcję strojów. Zestaw akcesoriów The Sims™ 3: Nowoczesny apartament to zupełnie nowa jakość wirtualnego życia.

[Opis produktu]
Przeobraź dom swoich Simów w luksusowe miejsce do życia dzięki zestawowi akcesoriów The Sims™ 3: Nowoczesny apartament. Bogaty zestaw eleganckich obiektów zawiera m.in. wszelkie nowinki techniczne, konsole do gier najnowszej generacji, nowoczesne meble do każdego pomieszczenia i wiele innych niezwykle kuszących przedmiotów. Twoi Simowie mogą teraz całkowicie przekształcić swoją życiową przestrzeń! Kiedy już skończysz na nowo urządzać ich domy, zajmij się simową garderobą. W zestawie akcesoriów znajdziesz kolekcję nowoczesnych, wysmakowanych, idealnie dopasowanych kreacji. Dzięki The Sims 3: Nowoczesny apartament Twoje Simy zaczną zupełnie nowe życie!

[Najważniejsze cechy]
* Luksusowe i nowoczesne meble do sypialni, salonu, biura, patio i wielu innych pomieszczeń w domu Twoich Simów.
* Przekształć domy swoich Simów w eleganckie apartamenty dzięki nowoczesnym sofom, ciekawie zaprojektowanym sprzętom i eklektycznym dziełom sztuki.
* Podaruj swoim Simom najnowsze gadżety – płaskie telewizory wysokiej rozdzielczości, konsole do gier, wieże stereo i wiele innych nowinek technicznych.
* Uzupełnij garderobę swoich Simów o stroje, które wyprzedzają trendy. Wśród nich znajdziesz idealnie skrojone garnitury i eleganckie, wysmakowane kreacje.
* Urodzinowe prezenty! Seria The Sims obchodzi dziesięciolecie! Z tej okazji ten specjalnie przygotowany pakiet zawiera także trzy dobrze znane i niezwykle cenione przedmioty z The Sims™ i The Sims™ 2: wibrujące łóżko w kształcie serca, elektryczną gitarę i akwarium!

[Metryczka produktu]
Wydawca: Electronic Arts Polska
Producent: EA Redwood Shores
Premiera: Luty 2010
Gatunek: symulacja
Platforma: PC DVD/Mac
Co o tym sądzicie ?

Ostatnio edytowane przez Björk : 04.02.2010 - 13:14
dżin. jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 24.11.2009, 21:28   #2
Starlight
 
Avatar Starlight
 
Zarejestrowany: 08.10.2009
Skąd: nvm :D
Płeć: Mężczyzna
Postów: 795
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 3 Nowoczesny Apartament - pierwszymi akcesoriami do gry The Sims 3 ?

Wg. to troche zaszybko... i co znowu 50zł będzie szło na każde badziewie?
Mogli by to już dać w WP ...
Uważam ,że ten dodatek dla mnie bedzie zbędny
Starlight jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 24.11.2009, 21:49   #3
Searle
 
Avatar Searle
 
Zarejestrowany: 28.03.2008
Skąd: Dolny Śląsk
Wiek: 38
Płeć: Kobieta
Postów: 4,168
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 3 Nowoczesny Apartament - pierwszymi akcesoriami do gry The Sims 3 ?

To bardzo prawdopodobne, ponieważ na ulotce dołączonej do WP jest napisane, że "Pierwszy zestaw akcesoriów do The Sims 3 ukaże się wiosna 2010 roku."
I coś mi się wydaje, że wrzucą do tego niektóre zestawy mebli i ciuchów ze Store.
__________________
Searle jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 24.11.2009, 21:59   #4
nmin
 
Avatar nmin
 
Zarejestrowany: 17.10.2009
Skąd: Poznań
Wiek: 36
Płeć: Kobieta
Postów: 970
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 3 Nowoczesny Apartament - pierwszymi akcesoriami do gry The Sims 3 ?

Cytat:
Napisał Searle Zobacz post
I coś mi się wydaje, że wrzucą do tego niektóre zestawy mebli i ciuchów ze Store.
Nie sądzę, to chyba dwie różne sprawy. Raczej nie umieszczą na płycie czegoś, co udostępnili już do sprzedaży w Internecie.

Ale płyta będzie na pewno. Tylko taka sobie ta tematyka, sama nie wiem, czego bym chciała, ale chyba nie tego...
nmin jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 24.11.2009, 22:44   #5
Wielebny
Mod emeryt
 
Avatar Wielebny
 
Zarejestrowany: 27.03.2007
Skąd: Vatican
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,573
Reputacja: 9
Domyślnie Odp: The Sims 3 Nowoczesny Apartament - pierwszymi akcesoriami do gry The Sims 3 ?

Czyli dojdą kilka zestawów mebli , kilka ciuchów i pewnie będą chcieli z 50-60 zł .
W tej chwili pobierzesz znacznie więcej z neta lub ze store .
Chyba , że razem z akcesoriami dojdzie jakiś przydatny narzędzie tak jak to było np. z ts2 osiedlowe życie [możliwość robienia sufitów] lub ts2 rezydencje i ogrody [możliwość zmiany kąt nachylania dachu] .
a tak btw. Wiecie coś może o tym the sims 3 create a world ? jakiś czas temu była mowa , że wyjdzie w grudniu .

Ostatnio edytowane przez Wielebny : 24.11.2009 - 23:41
Wielebny jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 25.11.2009, 09:34   #6
dżin.
 
Avatar dżin.
 
Zarejestrowany: 12.09.2008
Wiek: 26
Płeć: Mężczyzna
Postów: 2,174
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 3 Nowoczesny Apartament - pierwszymi akcesoriami do gry The Sims 3 ?

Tak wiem Ma wyjść przed świętami
dżin. jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 25.11.2009, 16:36   #7
Wielebny
Mod emeryt
 
Avatar Wielebny
 
Zarejestrowany: 27.03.2007
Skąd: Vatican
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,573
Reputacja: 9
Domyślnie Odp: The Sims 3 Nowoczesny Apartament - pierwszymi akcesoriami do gry The Sims 3 ?

Dodatkowo wyczytałem że wyjdzie ale dopiero wersja BETA programu na v.FINAL będziemy musieli dłużej poczekać .
Wielebny jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 25.11.2009, 22:49   #8
Searle
 
Avatar Searle
 
Zarejestrowany: 28.03.2008
Skąd: Dolny Śląsk
Wiek: 38
Płeć: Kobieta
Postów: 4,168
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 3 Nowoczesny Apartament - pierwszymi akcesoriami do gry The Sims 3 ?

Tak prawdopodobnie będzie wyglądała okładka tych akcesoriów:

__________________
Searle jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 26.11.2009, 12:26   #9
qwiatuszek
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: The Sims 3 Nowoczesny Apartament - pierwszymi akcesoriami do gry The Sims 3 ?

Cytat:
Napisał Searle Zobacz post
Tak prawdopodobnie będzie wyglądała okładka tych akcesoriów:

[zakaz cytowania zdjęć][/img]
Mi się ta okładka nie podoba... I nie zachęca mnie jakoś do kupna więc pewnie nie kupię.....

Ostatnio edytowane przez zelkam : 08.12.2009 - 17:32
  Odpowiedź z Cytatem
stare 26.11.2009, 14:23   #10
Merve
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: The Sims 3 Nowoczesny Apartament - pierwszymi akcesoriami do gry The Sims 3 ?

Cytat:
Napisał qwiatuszek Zobacz post
Mi się ta okładka nie podoba... I nie zachęca mnie jakoś do kupna więc pewnie nie kupię.....
A ja myślę, że po okładce nie powinno oceniać się niczego. Dla mnie ten minipack byłby fajny. Przydałyby się w 3 nowe mebelki i takie tam, ale zobaczymy co z tego w ogóle wyniknie ....
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 22:12.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023