Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 3 > The Sims 3: Problemy z grą > The Sims 3: Rozszerzenia
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 07.02.2010, 07:18   #31
Mamełe
 
Zarejestrowany: 27.02.2008
Skąd: na efie
Wiek: 44
Płeć: Kobieta
Postów: 926
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Gablota a efekty

Cytat:
Napisał zelkam Zobacz post
Nieeee :{
Z ciekawości wzięłam 8 czaszek i zmieniłam.
Wyszedł mi jakiś tandetny "Spokój Duszy" za 5000 $, a czaszki kosztowąły mniej więcej po 3000 $ każda :{
No niestety zycie. Ja jak wrzucilam relikty grobowcowe, to wyszly mi rzeczy typu fragment studni czy fragment sarkofagu. Od razu wyszlam bez zapisu gry. Mozna bylo zrobic z tym cos lepszego.
Mamełe jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 13.05.2010, 20:36   #32
Klitamnestra
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Gablota a efekty

najgorsze jest jak się wstawi pełno cudów, np. kompendium, palad i inne cenne rzeczy a wychodzi nasiono sałaty...
  Odpowiedź z Cytatem
stare 30.05.2010, 12:20   #33
Arkia
 
Zarejestrowany: 23.04.2010
Skąd: Kielce
Wiek: 24
Płeć: Kobieta
Postów: 14
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Gablota a efekty

Tak, kiedyś mieszałam kamienie i wyszło mi właśnie Nasiono Sałaty... Co do "tandetnego" Spokoju Duszy - bardzo się mylisz. Bo mimo, że może mało kosztować, to zdejmuje klątwę mumii. Osobiście wolę SD, niż czaszki. Najgorszą rzeczą jaka mi wychodzi jest... Magiczny Gnom! Jak coś transfiguryfikuję (dobrze to napisałam ), to co drugie co mi wyjdzie to Gnom! Kiedyś chciałam zrobić Armię Gnomową, i była całkiem fajna: z flamingów, akwariów i desek na dach zrobiłam powóz dla jednego gnoma. A obok było chyba z 8 albo 10 gnomów na koniach (to znaczy tych mini-krowokwiatach w doniczkach... na co nie pozwoli moveobjects? xD), którymi przewodził Gnom-Napoleon, również na koniu. Niektóre krowokwiatki były brązowe, inne czarne, a krowa Napoleoncia była biała. Tyle, że co gnomy ustawiłam, to następnego dnia były w innej pozycji i gdzie indziej. Ale skasowałam tą grę, i Armię Gnomową szlak trafił xP Teraz mi się nie chce jej odtwarzać. Za to gdy mam nadmiar kamyczków i sztabek, to wszystko byle jak mieszam (no, może oprócz tego co mam powyżej 10, to chcę mieć duże ingoty, czaszki albo wycięte szlify z tego co miałam 10). Potem kupuję tą większą gablotę, i tam mieszam wielkoludy. Raz wyszedł mi kawałek sarkofagu królów a raz... GNOM!! One mają na moje simy jakiś namiar... <przerażona>

Edit: Jakby ktoś nie wiedział: umieszczenie 10 takich samych sztabek (np. 10 sztabek złota, albo 10 sztabek platyny) powoduje zrobienie z nich dużego ingotu. Podobnie w przypadku gdy ustawimy 10 fiolek rtęci to wychodzi nam.. ingot, czyli duża sztabka rtęci. Żeby natomiast uzyskać kompendium, trzeba sztabki (tylko sztabki) pomieszać byle jak. Może być 9 sztabek platyny i 1 żelaza, a wyjdzie kompendium. Można 7 sztabek złota, 2 mumiatonium i 1 paladu, a wyjdzie kompendium. Więc nie ważne czy każda z 10 sztabek jest inna, czy tylko jedna, ważne że mieszamy same sztabki. Jednak po pomieszaniu wyjdzie nam małe kompendium. Gdy zbierzemy go 10 wtedy możemy go zamienić w ingot, itd...

Ostatnio edytowane przez Arkia : 30.05.2010 - 12:31
Arkia jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 22.08.2010, 22:58   #34
Master of Disaster
 
Avatar Master of Disaster
 
Zarejestrowany: 08.01.2006
Skąd: Dziwnowo
Wiek: 18
Płeć: Kobieta
Postów: 1,219
Reputacja: 26
Domyślnie Odp: Gablota a efekty

A mnie Tyberium, niezależnie, czy oszlifowane(y?) sercowo, czy wycięty szpic, po jakimś czasie stania na gablotce zamienia się w duży wycięty szpic Tyberium, warty tak gdzieś od 20 do ponad 40 tys. $. Sporo już w ten sposób zarobiłam. A przy tej trans-cośtam tylko raz dostałam tego durnego, za przeproszeniem, gnoma. I mam już kilka czaszek, w tym z Różowego diamentu, wartą ponad 20 tys. $. A klejnoty zdobyłam, rozbijając bloki z kosmicznej skały - moja Simka, mieszkająca w Twinbrook, jest mistrzynią Sim-fu. Tylko jacyś podli szlifierze-złodzieje zamienili mi Spokój Duszy, który wysłałam im do szlifowania, na tego @#$& Gnoma, grrr!
Master of Disaster jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 28.08.2011, 11:34   #35
londine
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Gablota a efekty

Master of Disaster, tyberium ze względu na swoją rakotwórczość co jakiś czas rośnie. Gdy sim ma go za długo w wyposażeniu pojawia mu się negatywny nastrojnik
Wczoraj pokombinowałam z paroma kamieniamy i uzyskałam właśnie spokój duszy. Czy po jego oszlifowaniu straci swoje właściwości? np. te do zdjęcia klątwy mumii.
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 11:11.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023