Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 1 > The Sims 1: Problemy z grą
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 04.06.2008, 11:34   #1
motomaslak
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie the sims plus vista

witam,czy ktoś może poradzić dlaczego w simach nie ma dzwieku ?mam viste i kompletnie nie ma pojecia czemu nie ma dzwieku.pomocy.....
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 15.06.2008, 10:28   #2
BrAtZ_98
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: the sims plus vista

ja też nie mam dżwięku w 1.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 18.06.2008, 13:49   #3
laaska
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: the sims plus vista

ja mam Vistę i wszystko jest Oki Doki...może sprawdź w ustawieniach gry?
  Odpowiedź z Cytatem
stare 18.08.2008, 16:10   #4
Rainbow
Administrator
 
Avatar Rainbow
 
Zarejestrowany: 07.03.2005
Skąd: Ponyville
Płeć: Kobieta
Postów: 1,575
Reputacja: 31
Domyślnie Odp: the sims plus vista

Ja mam podobny problem, też mam laptopa i też viste tylko jest to coś bardziej upierdliwego. Instaluję sobie simy normalnie, włączam je też normalnie, gram sobie też normalnie, i wszystko byłoby fajnie gdyby nie wyłączanie simów i ponowne uruchamianie.Wyłączam je i wyskakuje błąd że przestało działać bla,bla,bla i że trzeba wyłączyć no to wyłączam. Ale z ponownym włączaniem nie jest już tak fajnie bo wyskakuje okienko i pisze że Sims Abrakadabra wykryło że jest doinstalowany nowy dodatek (jak ja w ogóle nic nie doinstalowywałam!) i trzeba zaktualizować. Tylko to nie jest aktualizowanie bo ta pieprzona gra cały czas mi wciska okienko z pytaniem "Czy chcesz odinstalować grę The Sims Abrakadabra?". I jeszcze nie było by to nic strasznego jakby sie odinstalował tylko ten jeden dodatek, tyle tylko że wyrzucają sie wszystkie, no a instaluj tu 6 dodatków od nowa po to tylko żeby sobie raz zagrać? I co z tym fantem zrobić?
(wiem straszny tu chaos )
__________________
Rainbow jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 15.06.2009, 10:11   #5
corelips
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: the sims plus vista

zainstalowana gra jest na laptopie z vistą. nie wiem jak rozwiązać mój mały problem!!!
wszystko działa oprócz poleceń wydawanych simom - dymki z poleceniami znikają tak szybko ze nie da się praktycznie kierować simsami! przykladowo : chce nakarmic sima, klikam na lodowke, i zanim zdaze wybrac "przygotuj obiad.." to caly dymek znika i na tym koniec zabawy!

chciałabym założyć nowy temat jednak jestem nowym użytkownikiem i naprawdę bardzo proszę o szybką odpowiedź... wczoraj kupiłam myszkę do laptopa bo myślałam, że to pomoże..
  Odpowiedź z Cytatem
stare 15.06.2009, 17:28   #6
Raven
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: the sims plus vista

znajdź plik uruchamiający grę, otwórz właściwości i pokombinuj z trybami zgodności
  Odpowiedź z Cytatem
stare 15.06.2009, 20:45   #7
BlonDina
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: the sims plus vista

a jak działa wam The sims 3 na laptopach ? i viscie? ktos ma 1 GB i 1,8 GHz ? jak chodzą?
  Odpowiedź z Cytatem
stare 15.06.2009, 20:46   #8
Reminiscencja
 
Avatar Reminiscencja
 
Zarejestrowany: 07.06.2008
Skąd: Z pudełka po zapałkach
Płeć: Kobieta
Postów: 232
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: the sims plus vista

Cytat:
Napisał corelips Zobacz post
zainstalowana gra jest na laptopie z vistą. nie wiem jak rozwiązać mój mały problem!!!
wszystko działa oprócz poleceń wydawanych simom - dymki z poleceniami znikają tak szybko ze nie da się praktycznie kierować simsami! przykladowo : chce nakarmic sima, klikam na lodowke, i zanim zdaze wybrac "przygotuj obiad.." to caly dymek znika i na tym koniec zabawy!

chciałabym założyć nowy temat jednak jestem nowym użytkownikiem i naprawdę bardzo proszę o szybką odpowiedź... wczoraj kupiłam myszkę do laptopa bo myślałam, że to pomoże..
Sprawdź czy czas nie jest przyśpieszony na maxa. Mi na laptopie też się tak na laptopie robiło pomogło tylko ponowne zainstalowanie gry.
__________________
When you're at the end of the road
And you lost all sense of control
And your thoughts have taken their toll

Reminiscencja jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 16.06.2009, 13:45   #9
BlonDina
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: the sims plus vista

Cytat:
Napisał BlonDina Zobacz post
a jak działa wam The sims 3 na laptopach ? i viscie? ktos ma 1 GB i 1,8 GHz ? jak chodzą?
Odświerzammmmm
  Odpowiedź z Cytatem
stare 16.06.2009, 16:29   #10
Raven
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: the sims plus vista

http://www.systemrequirementslab.com/referrer/srtest

znalezienie tej strony na tym forum zajęło mi 3 kliknięcia myszką. To aż tak bolesna czynność?
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 17:24.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023