Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 2 > The Sims 2: Problemy z grą > The Sims 2: Rozszerzenia
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 20.03.2005, 21:03   #151
rainne
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał Angel-a
Aha, dziekuje. o tym wiem sama z takiego korzystam... A czy można by zrobić tak że np ja sobie postawie ten akademik w okolicy i jeszcze zanim wprowadze sima wszystkie meble pokasuje ściany też pokasuje i zamiast tego wybuduje po swojemu to czy będe mogła tak samo wprowadzić sima do tego akademika?
nie do końca odpowiedź na Twoje pytanie, ale może pomoże to Tobie i innym:
jak wybudować akademik.
1. wejdźcie na pustą parcelę mieszkalną i wybudujcie akademik, jaki Wam się podoba. musicie jednak pamiętać o:
- ustawcie błyszczącą, srebrną (nową) kuchenkę (przy niej może gotować ten darmowy kucharz)
- ustawcie kilka wysepek kuchennych, gdzie kucharz będzie mógł ustawiać jedzenie
- upewnijcie się, czy wstawiliście zlew, lub zmywarkę
- jeśli chcecie używać drzwi, które można zamykać, upewnijcie się, żeby tabliczka wychodziła na zewnątrz. potrzebne są jedne drzwi na pokój.
2. wpiszcie kod - changeLotZoning dorm, który spowoduje zmianę parceli na akademik.
3. zapiszcie i wyjdźcie.

na podst. www.thesimsresource.com
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 21.03.2005, 09:16   #152
Nesy
 
Avatar Nesy
 
Zarejestrowany: 01.09.2003
Skąd: Jaworzno
Wiek: 32
Płeć: Kobieta
Postów: 244
Reputacja: 10
Domyślnie

jesli moge się wtrącić to u niektórych może nie działać tak wpisany kod: changeLotZoning dorm

jesli nie to można spróbować wpisać go w całości z małych liter:
changelotzoning dorm


(u mnie pn. ma znaczenie wielkość liter - choć nie zawsze)
Nesy jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 21.03.2005, 11:47   #153
gta-sim
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Morzecie poradzici jak dostaci sie do tajnego stowarzyszenia i chakowaci komputery?

Morzecie pomuc jak dostaci sie do bractwa?
I zmieniaci se oceny pszes komputer?
  Odpowiedź z Cytatem
stare 21.03.2005, 11:56   #154
lay
 
Avatar lay
 
Zarejestrowany: 08.06.2004
Płeć: Kobieta
Postów: 777
Reputacja: 10
Domyślnie

Cytat:
Napisał gta-sim
Morzecie pomuc jak dostaci sie do bractwa?
I zmieniaci se oceny pszes komputer?
1. Aby się dostać do tajnego stoważyszenia nalezy zaprzyjaźnić się z trzema jego członkami (chodzą ubrani na czarno, z bialym znakiem na bluzce).

2. Jeżeli się dostaniesz do tego stowarzyszenia, to wtedy pojawia się opcja na komputerze "popraw oceny".

Ostatnio edytowane przez lay : 19.04.2005 - 17:44
lay jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 21.03.2005, 12:07   #155
aquamarine
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

A moja simka się zaprzyjaźniła z normalnie ubranymi simami, i okazało się że to ci ze stoważyszenia!
  Odpowiedź z Cytatem
stare 21.03.2005, 12:20   #156
Nesy
 
Avatar Nesy
 
Zarejestrowany: 01.09.2003
Skąd: Jaworzno
Wiek: 32
Płeć: Kobieta
Postów: 244
Reputacja: 10
Domyślnie

bo nie wszyscy ze stowarzyszenia chodzą ubrani na czarno... to jes tylko strój taki... 'specjalny' a tak to oni mają normale ubranka... moja sima sie dostała... i moze chodzic w zwyklych ciuszkach...
Nesy jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 21.03.2005, 15:10   #157
andonezja
 
Avatar andonezja
 
Zarejestrowany: 15.11.2003
Postów: 1,774
Reputacja: 10
Domyślnie

hm, a ja zadam takie pytanie, nie wiem czy wczesniej ktos je zadawal:

- nie moge isc na wyklady i egzamin. czyli, wine ponosi jakis plik sciagniety. czy moge sie w jakikolwiek sposob dowiedziec ktory? bo adresow stron z ktorych sciagalam wszystkie niestety, nie pamietam... ;x ;d

- jak wlaczam simsy, to wszystko dziala mi ok, dopoki nie zaczne 'wchodzic' do danej parceli, danej rodziny, danego domu. wtedy mi sie wiesza i moge czekac nawet cala noc, nie laduje sie. wymagania komputer spelnia, aczkolwiek nie jest to szybka strzala, ale dotychczas chodzilo niezle. co moze byc przyczyna?
__________________
Z G A D N I J . K O T K U . C O . M A M . W . Ś R O D K U
andonezja jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 21.03.2005, 15:16   #158
cornishonka
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał andonezja
- nie moge isc na wyklady i egzamin. czyli, wine ponosi jakis plik sciagniety. czy moge sie w jakikolwiek sposob dowiedziec ktory? bo adresow stron z ktorych sciagalam wszystkie niestety, nie pamietam... ;x ;d
bylo chyba cos takiego, jesli dobrze pamietam, rozwiazaniem bylo skasowanie hackow i obiektow z downloads, ale nie skinow.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 21.03.2005, 15:21   #159
Yvez
Guest
 
Postów: n/a
Question -+-+-+-+-+-+-+-+-+-

Taki sondażyk... Jak długo mniej-więcej ładuje Wam się gra? U mnie - nie z prędkością światła, ale nie jest źle.. Chociaż mam problemy z ładowaniem się okolicy, parceli publicznej, kiedy jadę na podbój okolicy.. Przed kupnem dodatku było to nawet znośne, ale teraz.. Nie mam siły :\

Darujcie, jeśli zgrzeszyłem popełniając plagiat
To mój pięćdziesiąty post i 160-ty w tym temacie

Ostatnio edytowane przez Yvez : 21.03.2005 - 15:25
  Odpowiedź z Cytatem
stare 21.03.2005, 17:23   #160
Nesy
 
Avatar Nesy
 
Zarejestrowany: 01.09.2003
Skąd: Jaworzno
Wiek: 32
Płeć: Kobieta
Postów: 244
Reputacja: 10
Post

u mnie gra ładuej sie dość szybko... chyba ze ją sposkuje i ponownie włącze... wtedy ładuje sie TRYB ŻYCIA () 20 min. :\

A co do tych ściągniętych dodatków to ja też mam pytanie...
MIAŁAM ( ;( ) coś koło 700 dodatków i w grze byly błędy typu... zamiast "Uczelnia" było "Spawn" itp.
Usunęłam więc WSZYSTKO z Download... wszystkie makijaze, wlosy, ciuchy... ;(;(;(
Na forum znalazłam linka do strony z której mozna było pobrac taki specjalny program do rozpakowywania....
Nie pamiętam jak sie nazywa... ale postaram się znaleść linka...
Jeśli ktoś z was domysla się co to za program bardzo proszę niech mi odpoisze czy jeśli to wszystko ponownie rozpakuje ale tym programem to w grze nie będzie błędów?
BARDZO PROSZE O ODPOWIEDZ!!!
Tak mi brakuje tych dodatków ;( ;( ;(
Nesy jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum

Podobne wątki
Temat Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
Wielkie pytanie SimOla The Sims 1: Rozszerzenia 20 22.12.2003 13:28


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 07:09.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023