Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 2 > The Sims 2: Problemy z grą > The Sims 2: Rozszerzenia
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 27.11.2005, 20:58   #1
patrysiaz1992
Guest
 
Postów: n/a
Post Wredna, besztająca baba:/:/

Heyah, to znowu ja. Dodatek NŻ mam już od dawna, ale dopiero parę dni temu odkryłam coś, co dla Was nie jest już nowością - mianowicie wkurzającą staruszkę z torebką w rękach, która cały czas beszta wszystkich. Początkowo myślałam, że pojawia się ona tylko na przedmieściu, ale nie. Przyłazi mi na parcele mieszkalne, do akademików, sklepów i wszystkich beszta. Moi simowie nie mogą się nawet wykąpać porządnie, bo cały czas ta babka ich karci:/. Na dodatek nie wiem jak się jej pozbyć. Spróbowałam z kodem moveobjects on. Sprzedałam i dupa. Staruszka powróciła na parcelę i cały czas beszta, a co najgorsze siedzi mi już na wielu parcelach i się z lekka zadomowiła. A w związku z tym takie pytania: czy Wam też tak się dzieje? Jak się jej pozbyć? Czy Was ona nie wkurza? A może macie na nią sposoby? Bo jak dla mnie ta kobita to niewypał, z którym nawet interakcji nie można nawiązać!!!! :/
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 27.11.2005, 21:28   #2
berata
 
Avatar berata
 
Zarejestrowany: 09.08.2004
Skąd: Białystok / Kraków
Wiek: 33
Płeć: Kobieta
Postów: 432
Reputacja: 10
Domyślnie

Dziwny przypadek. Mi tam ona nie przeszkadza, tyle, ze ja ją spotykam rzadko, a z tego, co piszesz wynika, że baba łazi za Tobą na każdym kroku.
berata jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 28.11.2005, 13:06   #3
Sacline
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał patrysiaz1992
Heyah, to znowu ja. Dodatek NŻ mam już od dawna, ale dopiero parę dni temu odkryłam coś, co dla Was nie jest już nowością - mianowicie wkurzającą staruszkę z torebką w rękach, która cały czas beszta wszystkich. Początkowo myślałam, że pojawia się ona tylko na przedmieściu, ale nie. Przyłazi mi na parcele mieszkalne, do akademików, sklepów i wszystkich beszta. Moi simowie nie mogą się nawet wykąpać porządnie, bo cały czas ta babka ich karci:/. Na dodatek nie wiem jak się jej pozbyć. Spróbowałam z kodem moveobjects on. Sprzedałam i dupa. Staruszka powróciła na parcelę i cały czas beszta, a co najgorsze siedzi mi już na wielu parcelach i się z lekka zadomowiła. A w związku z tym takie pytania: czy Wam też tak się dzieje? Jak się jej pozbyć? Czy Was ona nie wkurza? A może macie na nią sposoby? Bo jak dla mnie ta kobita to niewypał, z którym nawet interakcji nie można nawiązać!!!! :/

ja jej jeszcze ani razu niespotkałam
ps:jak ci jej n ieszkoda zamuruj w ścianie niedawaj jeść i ci przyjdzie ON
  Odpowiedź z Cytatem
stare 28.11.2005, 14:30   #4
viper_88
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał plii
ja jej jeszcze ani razu niespotkałam
ps:jak ci jej n ieszkoda zamuruj w ścianie niedawaj jeść i ci przyjdzie ON
Jeśli dobrze kojarzę, to takiego NPC jak ona nie da się zabić, więc ON raczej nie przyjdzie.

PS. Swoją drogą to dziwne, że przychodzi ona do domu...
  Odpowiedź z Cytatem
stare 28.11.2005, 15:02   #5
Art
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

do domu??!!

Ja ją spotykałam tylko na przedmieściu i traktowałam ją jako zabawny dodatek. Ale nigdy nie przyszła mi do domu i nie łaziła za mną cały czas.....

Może usuń ją simpe?
  Odpowiedź z Cytatem
stare 28.11.2005, 15:25   #6
kozak12
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

ja ją tez spotykam na mieście, pare razy dostała
  Odpowiedź z Cytatem
stare 28.11.2005, 17:03   #7
Nikki
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Ja tez spotykałam ją ttlko na przedmiesciach (i to tylko raz). W the sims 1 też nie przychodziła do domów. To żeczywiście problem :con: . Może spróbuj wyciągnąć folderki swoich rodzin i downloads (o ile masz tam coś czego nie chcesz stracić) i wpisz kod deleteAllCharacters który usunie ci simów i stworzy nowe NPC. Może to pomoże??
  Odpowiedź z Cytatem
stare 28.11.2005, 17:19   #8
patrysiaz1992
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

No właśnie... Myślałam, że u Was też to jest, ale jak widać tylko ja mam farta=(.
1. nie mam simpe
2. potrzeby tej baby nie spadają... sprawdzałam dodając do rodziny:/ więc jak ją ukatrupić??
3. może spróbuję ją dodać do rodziny, wyprowadzić i skasować? bo nie chcę reinstalować gry, ani używać kodu deletecharacters czy jak mu tam...
  Odpowiedź z Cytatem
stare 28.11.2005, 18:41   #9
Detch
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Ja mialamz ta staruszka problemy, poniewaz kiedy moja simka bya narandce i calowala sie z simem to babka podchodzila i dawala reprymende, myslalam ze ja udusze
Nie chce zakladac oddzielnego tematu, wiec zdam tu pytanie. Czy mozna zwiekszyc liczbe NPC na parcelach?
  Odpowiedź z Cytatem
stare 28.11.2005, 19:14   #10
madziaq
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

mnie szczerze mowiac bardziej denerwuje trener... simy przez niego przerywaja dana czynnosc i zaczynaja cwiczyc... on przychodzi do domu. staruszka u mnie nie
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 17:42.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023