Wróć   TheSims.PL - Forum > Simowe opowieści > The Sims 2: Zdjęcia z gry > Archiwum [TS2]
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 11.03.2006, 17:28   #1
koslawy
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Simpik [BRAK ZDJĘĆ]

No i nareszcie ukończyłem moje dzieło, a mianowicie - Simpik (simowa wersja Empiku) :D
Jest to chyba projekt, nad którym siedziałem chyba najdłużej (w sumie miesiąc - z czego przez połowę nic nie robiłem xD).
Jest to w sumie jego czwarta wersja <lol> Pierwsza bryła była porażką, druga wyglądała jak słoń, trzecia się straciła z całym folderem Ea Games - no i to jest czwarta :P
Wszystkie regały (wraz z meshami), obiekty ze znakiem Simpik (jak i sam znak) są mojego autorstwa. Niestety nie udało mi się na zdjęciach wszystkiego ująć (o niektórych obiektach zresztą zapomniałem <lol>).

I wielkie podziękowania dla Lil - za pomysł (bo początkowo miałem robić tylko małą księgarnię), za krytykę bryły xD i takie tam <lol>

To zaczynamy :>



Pozdrawiam :D

Ostatnio edytowane przez Charionette : 30.01.2015 - 20:56
 

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 11.03.2006, 17:47   #2
riannon
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Świetne to jest, ale trochę pusto w środku. Bryła i ogród super. Podobaja mi sie też stanowiska przy kasach Ogólem jest b.ładnie.
 
stare 11.03.2006, 17:52   #3
art star
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Bardzo fajny pomysł. Ładnie urządzone ale troszeńke pusto. 9/10

P.S. Jak ty zrobiłeś to wszystko "Simpik"? O_o
 
stare 11.03.2006, 17:59   #4
|:Alex:|
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Supcio Simpik ! Ej a gdzie jest ten simpik wogóle w polsce ? Fajowy 10/10
 
stare 11.03.2006, 17:59   #5
Margierytka
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Jestem pełna podziwu, Kos. Znakomity pomysł. Jedyne zastrzeżenie do całości jest takie, że regały - powinny byc w kolorach foteli - czerwonym białym i czarnym. Jak będziesz kiedys pastwił się jeszcze nad tym projektem - pomyśl o tym. To samo z tapetami i podłogami. Brązowe regały kojarzą mi się z biblioteką dziadka. Oczywiście jesli potrzebował pomocy - mogę Ci przygotować komplet okładzin do tego obiektu. O ile dostanę od Ciebie logo.
 
stare 11.03.2006, 18:09   #6
vivien
Administrator emerytka
 
Avatar vivien
 
Zarejestrowany: 16.06.2003
Płeć: Kobieta
Postów: 2,279
Reputacja: 10
Domyślnie

Simpik jest boski *-* uwielbiam kopuły ;p
bryła całkiem w porządku no i liczy się pomysł ^^

Linka - LOOOOL _-_ a czy ty w normalnym empiku w jakimś mieście widziałaś kibel? O_O bo ja nie ;/ No i tak jak powiedziała alia jesteś poprostu złośliwa :/

Cytat:
Kolejno dwa stanowiska kasjerskie. Ej, a co to jest to czarne prostokątne? Zdeformowana psia kupa? Ah, nie, to przecież blat który tak intrygująco odróżnia sie od posadzki.
Psia kupa..? cóż... intrygujące..
Ach jak już coś
vivien jest offline  
stare 11.03.2006, 18:12   #7
koslawy
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Skrzypek - recolory itd.

Alia - może się jeszcze popastwię, ale to kiedy indziej Narazie mi się nie chce XD A za pokrycia byłbym wdzięczny, bo mi Majster dalej nie chodzi... A regały są drewniane bo na początku miało to być połączenie czerni, bieli i drewna. A dokładniej to miały być dwa budynki - biały i czarny połączone drewnianym mostem ;p

*Linka* A skąd wiesz, że właśnie nie chodziło mi o kontrasty? :> Fotele są, by przejrzeć książkę przed kupnem. A moherowa babcia mnie nie obchodzi.
Goryl jest tam specjalnie, i w ogrodzie specjalnie dla niego są kamienie - nawet fontanna jest z kamieni.

A i co do toalet - ja jeszcze w żadnej księgarni czy coś, lub nawet w Empiku u mnie, ich nie widziałem X>
 
stare 11.03.2006, 18:15   #8
konwallia
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Kos! Trza bylo mnie uprzedzisz ze szykujesz taka bombe bo o maly wlos a z krzesla spadlam, jeszsze bym sobie potlukla moj zgrabny tyleczek... Nie, no... nie wiedzialam ze ty taka zdolniacha jestes. Swietny Simpik ci wyszedl... te loga genialne, aaa i sliczny ogrodek. Nie bede sie czepiac szcegolow bo widac ze sie napracowales.
 
stare 11.03.2006, 18:24   #9
Profesor Parker
 
Avatar Profesor Parker
 
Zarejestrowany: 16.10.2004
Wiek: 32
Płeć: Mężczyzna
Postów: 2,645
Reputacja: 10
Domyślnie

łaaaał *__*
Pomysł jest aksamitny *_*! :>. no i goryl *__*
aaach :P. No mi wszystko pasuje :>. Logo jest cudne, kurde no :D!
__________________
-Sorry, I'm late.
-That's okay, time doesn't exist.
Profesor Parker jest offline  
stare 11.03.2006, 19:11   #10
Kry$ka
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

No nie... To jest jednym słowem świetne :clap2: Po pierwsze świetny pomysł, po drugie super wykonanie! Nie będę sie niczego czepiała bo sama bym tego tak nie zrobiła Pozdrawiam.
 
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 01:55.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023