Wróć   TheSims.PL - Forum > Simowe opowieści > The Sims 2: Zdjęcia z gry > Simy [TS2]
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Zamknięty Temat
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 19.12.2010, 12:28   #1
Aoi
 
Avatar Aoi
 
Zarejestrowany: 16.12.2010
Skąd: Poznań
Wiek: 32
Płeć: Kobieta
Postów: 427
Reputacja: 10
Domyślnie Simy od Aoi

Tu będę wklejać zdjęcia moich simów. Simowie moi, tak więc dopasowani do mojego stylu, zainteresowań xd Na początek Ci panowie:


(od lewej: Yuki, Kouto, Takeshi)

Teraz Yuki:







(Yuki i Kouto)


(Yuki i Takeshi)






Takeshi:









Mi osobiście strasznie się Yuki podoba. Jego wygląd wzorowałam trochę na cięższej wersji japońskiego stylu visual kei. Fryzura nie jest najwyższej jakości, ale chyba jako jedyna do niego pasuje.
Takeshi to Takeshi. Uroczy.
No nic. Zostawiam ich wam, oceniajcie.

Mój kolejny Sim. Ale nie, nie staram się, żeby moi Simowie byli naturalni, co chyba widać chociażby po nim ^^ Ale strasznie mi się podobają właśnie tacy. Więc może i wam się spodobają. Na razie zostawiam wam tego, później pewnie dam jeszcze kilku innych.














Ostatnio edytowane przez Björk : 16.02.2012 - 13:20
Aoi jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 22.12.2010, 13:38   #2
Master of Disaster
 
Avatar Master of Disaster
 
Zarejestrowany: 08.01.2006
Skąd: Dziwnowo
Wiek: 18
Płeć: Kobieta
Postów: 1,218
Reputacja: 26
Domyślnie

Zastanawia mnie, czemu Yuki ma tę maskę, ale cóż... Poza tym jest nawet ciekawy. Kouto podoba mi się średnio, jakiś taki... dziwny. Najbardziej przypadł mi do gustu Takeshi. Z tej trójki to on jest najbardziej męski. I najbardziej przypomina Japończyka, choć do Toshiro Mifune trochę mu jednak brakuje
Może zresztą sama spróbuję zrobić Toshiro Mifune, jak będę miała trochę wolnego czasu.

Teraz już zostali skomentowani (mam na myśli Yuki'ego, Kouto i Takeshi'ego)
A ten... cóż, przypomina mi jakąś postać z mangi czy anime. Przypuszczam, że to było zamierzone, więc potraktuj to raczej jako komplement. Jednak na Twoim miejscu dałabym wszystkich Simów w JEDNYM temacie, większość osób tutaj tak robi (z wyjątkiem mojego tematu z samym Xardasem, ale kiedy go założyłam, był tu nieco inny podział... że tak powiem).

Ostatnio edytowane przez Vanitas : 09.01.2011 - 10:13 Powód: Dwa posty pod rząd po połączeniu tematów
Master of Disaster jest offline  
stare 22.12.2010, 14:19   #3
Aoi
 
Avatar Aoi
 
Zarejestrowany: 16.12.2010
Skąd: Poznań
Wiek: 32
Płeć: Kobieta
Postów: 427
Reputacja: 10
Domyślnie

Cytat:
Napisał KathySelden Zobacz post
Zastanawia mnie, czemu Yuki ma tę maskę
Jak mówiłam, wzorowałam jego wygląd na stylu visual kei, a tam członkowie co poniektórych zespołów noszą maski. Chociażby Die z Dir En Grey nosił, masz zdjęcie, jeśli chcesz: http://quizilla.teennick.com/user_im...uresdieyou.jpg. Zespół Unsraw też jest fajnym przykładem na to, jak różne maski można spotkać z tym stylu (http://4.bp.blogspot.com/_7Q2svbBbNz...320/unsraw.jpg). I przyznam, że strasznie mi się one wszystkie podobają, więc postanowiłam użyć jednej na moim simie :p

Cytat:
Napisał KathySelden Zobacz post
Teraz już zostali skomentowani (mam na myśli Yuki'ego, Kouto i Takeshi'ego)
A ten... cóż, przypomina mi jakąś postać z mangi czy anime. Przypuszczam, że to było zamierzone, więc potraktuj to raczej jako komplement. Jednak na Twoim miejscu dałabym wszystkich Simów w JEDNYM temacie, większość osób tutaj tak robi (z wyjątkiem mojego tematu z samym Xardasem, ale kiedy go założyłam, był tu nieco inny podział... że tak powiem).
Dzięki za komentarze :p
Co do Simów w jednym temacie, to nie do końca się jeszcze orientuję w tym forum, bo zalogowana jestem od kilku dni zaledwie, ale coś czuję, że zbyt duża ilość simów w jednym wątku raczej średnio by wyglądała. Poza tym nie wszystkie powstają w jednym czasie, a nie wiem, jak wypali "dokładanie" simów. Chyba, że źle Cię zrozumiałam, bo i tak może być, więc z góry przepraszam i proszę o jakąś wskazówkę, w którą stronę mam iść z moim myśleniem na tren temat xD

Ostatnio edytowane przez Vanitas : 09.01.2011 - 10:14 Powód: Dwa posty pod rząd po połączeniu tematów
Aoi jest offline  
stare 05.01.2011, 16:03   #4
simsomanka30
 
Avatar simsomanka30
 
Zarejestrowany: 29.04.2010
Skąd: Z domu..:D
Płeć: Kobieta
Postów: 30
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Sim by AoiNamida

Nie za ładny sim jak na mój gust.Ogólnie jest spoko ale nie pasują mu fioletowe włosy. ))
simsomanka30 jest offline  
stare 06.01.2011, 12:45   #5
Mroczny Pan Skromności
 
Avatar Mroczny Pan Skromności
 
Zarejestrowany: 01.04.2010
Płeć: Kobieta
Postów: 2,601
Reputacja: 14
Domyślnie Odp: Sim by AoiNamida

Cytat:
Napisał AoiNamida Zobacz post
Co do Simów w jednym temacie, to nie do końca się jeszcze orientuję w tym forum, bo zalogowana jestem od kilku dni zaledwie, ale coś czuję, że zbyt duża ilość simów w jednym wątku raczej średnio by wyglądała. Poza tym nie wszystkie powstają w jednym czasie, a nie wiem, jak wypali "dokładanie" simów. Chyba, że źle Cię zrozumiałam, bo i tak może być, więc z góry przepraszam i proszę o jakąś wskazówkę, w którą stronę mam iść z moim myśleniem na tren temat xD
Wyglądałaby normalnie, tak jak w oddzielnych tematach. Poza tym nie musiałabyś wymyślać nowych nazw watków [co chyba niezbyt dobrze Ci wychodzi ]
Tak jak pisała KathySelden, prawie wszyscy prezentujący Simy na forum zamieszczają wszystko w jednym temacie, więc przyjęłoby się na pewno
ten
Co do samego Sima: Nie przepadam za wyglądem simowych wampirów, ale ten nie jest najgorszy. Faktycznie, wygląda, jak z mangi, co nie znaczy, ze jest brzydki. Ładny też nie jest, raczej przeciętny. 7/10
Mroczny Pan Skromności jest offline  
stare 06.01.2011, 14:20   #6
yaoi fan
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Sim by AoiNamida

Mów skąd masz skin! Chyba że go sama robiła ;] ładne ma włosy
 
stare 13.01.2011, 13:18   #7
Aoi
 
Avatar Aoi
 
Zarejestrowany: 16.12.2010
Skąd: Poznań
Wiek: 32
Płeć: Kobieta
Postów: 427
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Sim by AoiNamida

Cytat:
Napisał rageman Zobacz post
Wyglądałaby normalnie, tak jak w oddzielnych tematach. Poza tym nie musiałabyś wymyślać nowych nazw watków [co chyba niezbyt dobrze Ci wychodzi ]
Tak jak pisała KathySelden, prawie wszyscy prezentujący Simy na forum zamieszczają wszystko w jednym temacie, więc przyjęłoby się na pewno
ten
Co do samego Sima: Nie przepadam za wyglądem simowych wampirów, ale ten nie jest najgorszy. Faktycznie, wygląda, jak z mangi, co nie znaczy, ze jest brzydki. Ładny też nie jest, raczej przeciętny. 7/10
Teraz widzę, jak działa przedstawianie Simów, po prostu na początku nie zwróciłam uwagi na to, jak inni robią. A nazwa to tylko nazwa, nie widzę powodów, żeby się szczególnie nad nią zastanawiać, zwłaszcza, że to nie ona jest oceniana ;]

Cytat:
Napisał yaoi fan Zobacz post
Mów skąd masz skin! Chyba że go sama robiła ;] ładne ma włosy
Nie ja robiłam skin, ściągałam ze strony, ale nie pamiętam dokładnie. Chyba znalazłam go na MTS2, ale nie jestem pewna.
Aoi jest offline  
stare 07.07.2011, 14:46   #8
Aoi
 
Avatar Aoi
 
Zarejestrowany: 16.12.2010
Skąd: Poznań
Wiek: 32
Płeć: Kobieta
Postów: 427
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Simy od AoiNamida

Ciąg dalszy moich simów. Dzisiaj zdjęcia Nao





Aoi jest offline  
stare 07.07.2011, 15:17   #9
Muse
 
Zarejestrowany: 31.12.2009
Płeć: Kobieta
Postów: 249
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Simy od AoiNamida

Nao - taki lekko ciapaty Brak mu tej męskości, bo trochę przypomina dziewczynę
Ale fajny jest tak ogółem
7/10
Muse jest offline  
stare 10.07.2011, 10:16   #10
Aoi
 
Avatar Aoi
 
Zarejestrowany: 16.12.2010
Skąd: Poznań
Wiek: 32
Płeć: Kobieta
Postów: 427
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Simy od AoiNamida

Cytat:
Napisał arancie Zobacz post
Nao - taki lekko ciapaty
Ciapaty, ciekawe określenie xD

Ale teraz kolej na simkę. Uważam, że jest udana (czy. jest w moim stylu), ale jak na nią patrzę, to chwilami mam wrażenie, że ma o jedno kliknięcie za szeroko oczy. No nie wiem... Oceniajcie.






A tu moja piękna po zmianie fryzury i makijażu oraz po zmniejszeniu odległości między jej oczętami o to właśnie jedno kliknięcie. Przyznam, że ta wersja mi się bardziej podoba xd Tylko dziwnie jej nos wygląda na tym screenie. Jego w każdym razie nie zmieniałam ;]

Drugi screen:
Aoi jest offline  
Zamknięty Temat


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 10:33.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023