Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 4 > The Sims 4: Uwagi na temat gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 22.08.2015, 21:36   #3751
Shattered
 
Avatar Shattered
 
Zarejestrowany: 10.06.2012
Wiek: 29
Płeć: Kobieta
Postów: 505
Reputacja: 22
Domyślnie Odp: The Sims 4 - komentarze do newsów

Jakich restauracji? Nie bedzie zadnych restauracji
__________________
Shattered jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 23.08.2015, 00:51   #3752
scavo
 
Avatar scavo
 
Zarejestrowany: 01.06.2013
Skąd: Poznań
Płeć: Mężczyzna
Postów: 205
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 4 - komentarze do newsów

Do TS4 każdy dodatek/pakiet/akcesoria są bez sensu. No może w akcesoriach dodają ładne rzeczy, ale płacimy za nie 40 zł i dostajemy połowę tego, co dostawaliśmy za 20 zł w dwójce. "Spotkajmy się" nie ma żadnego celu jak dla mnie. Można go porównać z jedynkową "Randką", "Nocnym życiem" z dwójki i "Po zmroku" z trójki, tyle że tam dodawali jakieś randki, dużo nowych parceli, auta, zespoły, apartamenty i dużo dużo innych opcji. Jakoś nie wydaje mi się, żeby jakieś tam grupy miały sens w grze. Może dodadzą kilka rzeczy co nacieszy oko, ale to już lepiej wydać kolejny pakiet rozrywki. W ogóle te nazwy dodatków... Boże :x
__________________
whatever
scavo jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 08.11.2015, 09:29   #3753
Mentosik57
 
Avatar Mentosik57
 
Zarejestrowany: 30.06.2014
Płeć: Mężczyzna
Postów: 104
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 4 - komentarze do newsów

Co oni robią z tą grą?Ten nowy dodatek to taka mieszanka randki,nocnego życia,po zmroku ,ale tam dodali wiele fajnych rzeczy,a tutaj pewnie będą 3 parcele na krzyż i tyle :< W dodatku to pierwszy dodatek od 11 lat gdzie nie będzie rasy nadnaturalnej...lenistwo ea nie zna granic.Już i tak kosmita z poprzedniego dodatku był strasznie okrojony i nawet nie czułem że nim gram (nawet nie chciało im się dodać jakiegoś fajnego efektu zmiany kosmity na człowieka,tylko obraca się jakby zmieniał kostium...koszmar)
Już drugi nudny dodatek.
Mentosik57 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 08.11.2015, 10:07   #3754
Irbis
 
Avatar Irbis
 
Zarejestrowany: 09.08.2007
Płeć: Kobieta
Postów: 856
Reputacja: 14
Domyślnie Odp: The Sims 4 - komentarze do newsów

Cytat:
Napisał Mentosik57 Zobacz post
Co oni robią z tą grą?Ten nowy dodatek to taka mieszanka randki,nocnego życia,po zmroku ,ale tam dodali wiele fajnych rzeczy,a tutaj pewnie będą 3 parcele na krzyż i tyle :< W dodatku to pierwszy dodatek od 11 lat gdzie nie będzie rasy nadnaturalnej...lenistwo ea nie zna granic.Już i tak kosmita z poprzedniego dodatku był strasznie okrojony i nawet nie czułem że nim gram (nawet nie chciało im się dodać jakiegoś fajnego efektu zmiany kosmity na człowieka,tylko obraca się jakby zmieniał kostium...koszmar)
Już drugi nudny dodatek.
Dodatek o którym mowa nie jest dodatkiem do TS1, TS2 ani TS3, dlaczego więc miałby zawierać to co tamte dodatki? Brak postaci nadnaturalnej (jeśli rzeczywiście jej nie będzie) nie jest wynikiem lenistwa, lecz po prostu nieco innej koncepcji na czwartą odsłonę The Sims. Czy to źle, że robią coś innego? Moim zdaniem nie. Ponadto, jestem pewna, że gdyby powtarzali dodatki, byliby z tego powodu krytykowani, tak jak teraz są krytykowani za to, że tego nie robią
Oczywiście o grze, jak i każdym dodatku do niej, każdy z nas może sobie myśleć co chce, więc nie kwestionuję Twojej opinii, ale jedynie to, że jest ona przedwczesna. Bo na jakiej podstawie stwierdzasz, że to nudny dodatek, skoro jeszcze go nie ma. Dostaliśmy na razie zaledwie garść informacji i sądzę, że do dnia premiery dodatku pojawi się ich jeszcze wiele

Ja lubię każdą z części The Sims i każda sprawiała mi mnóstwo radości, nawet trójka, która dziś jest tą, którą lubię najmniej. Zawsze szukam pozytywów, dlatego lubię czwórkę i z nadzieją wyczekuję kolejnego dodatku. Nie porównuję go do poszczególnych dodatków z poprzednich odsłon gry i może właśnie dlatego bardzo podoba mi się to, czego do tej pory o nim się dowiedzieliśmy.
Miasto widoczne na zdjęciach mnie po prostu zachwyca. Tak wiem, część tego co widać to tylko tło, ale czy tło nie jest elementem świata, na który mój sim patrzy z okien swojego domu?
Świetne meble, naturalne baseny, kluby... już wiem, jak dużo to wniesie do świata moich simów i jak wiele nowych historii będą mogła stworzyć. Uwielbiam pielęgnować w sobie dziecko
__________________
OJSG: Życie simów według Irbis *** Trzeci dom Patrycji i Antoniego. *** Życie rodziny Wichura: Część 22
Irbis jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 07.01.2016, 01:05   #3755
FakeYourDeath
 
Avatar FakeYourDeath
 
Zarejestrowany: 21.11.2007
Skąd: Zagłębie
Płeć: Kobieta
Postów: 697
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 4 - komentarze do newsów

Cytat:
Napisał FakeYourDeath Zobacz post
nowe akcesoria: https://www.youtube.com/watch?v=NQwRVDcmeHA

czekam na akcesoria z mebelkami do salonu, toalety, sypialni, gabinetu, pokoju dla dziecka <3 oczywiście wszystko osobno
cytat z sierpnia 2015, jak widać niewiele się pomyliłam co do przyszłych akcesorii
__________________
FakeYourDeath jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 11.09.2016, 20:27   #3756
crayon
 
Zarejestrowany: 09.09.2016
Płeć: Kobieta
Postów: 2
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 4 - komentarze do newsów

dodatki do 4ki sa mega slabe
crayon jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 20.09.2016, 14:36   #3757
miłośniczka zwierząt
 
Avatar miłośniczka zwierząt
 
Zarejestrowany: 05.12.2010
Skąd: łódź
Wiek: 31
Płeć: Kobieta
Postów: 935
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 4 - komentarze do newsów

to fakt dodatki do 4 nie są rewelacyjne, ale miejmy nadzieję, że ten dodatek wniesie coś ciekawego do gry i będzie ciekawie w końcu część simowej rodziny będą mogli mieszkać w mieście i odwiedzać resztę rodziny mieszkającą w innym otoczeniu. Co ułatwi mi tylko tworzenie ciekawej historii.
miłośniczka zwierząt jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 24.09.2016, 11:58   #3758
Collina
 
Avatar Collina
 
Zarejestrowany: 02.05.2016
Płeć: Kobieta
Postów: 67
Reputacja: 12
Domyślnie Odp: The Sims 4 - komentarze do newsów

Ja mam bez przerwy wrażenie że czwórka za bardzo żeruje na popularności całej marki the sims. Wydają miliard nudnych akcesoriów czy pakietów które nic ciekawego nie wnoszą, nadal jest za pusto. Byłaby o wiele lepsza gdyby dać to wszystko co dotychczas dodali po prostu w podstawie, jest ona bardzo wybrakowana. We wszystkie poprzednie części byłam w stanie grać godzinami mając tylko podstawę. A tu szybko mi się znudziło. Bo jak już kiedyś mówiłam - nie jest źle ale zapewne nawet w dalekiej przyszłości jakoś przyzwoicie grać będzie się dało dopiero ze wszystkimi dodatkami, pakietami itp.
Ale szczerze przyznam, że z zaciekawieniem czekam na zwierzaki i inne teoretycznie ,,porządne" dodatki. Chociaż patrząc na obecne podejście to wyjdą zwierzaki, potem jakieś akcesoria które dodają 2 nowe obroże a następnie pakiet rozgrywki który doda 2 parcele których można nawet nie zauważyć i nic konkretnego na nich nie ma.
Wybaczcie to ciśnięcie, ale musiałam.
Collina jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 12.01.2017, 23:33   #3759
FakeYourDeath
 
Avatar FakeYourDeath
 
Zarejestrowany: 21.11.2007
Skąd: Zagłębie
Płeć: Kobieta
Postów: 697
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 4 - komentarze do newsów

chciałam być pierwsza z tym newsem!!! W końcu będę miała jakiś powód, żeby pograć w czwórkę <3
__________________
FakeYourDeath jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 21.01.2017, 23:56   #3760
miłośniczka zwierząt
 
Avatar miłośniczka zwierząt
 
Zarejestrowany: 05.12.2010
Skąd: łódź
Wiek: 31
Płeć: Kobieta
Postów: 935
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 4 - komentarze do newsów

Dzięki małym dzieciom wróciłam do gry w 4 i nie żałuję,. Na dodatek nareszcie mam ochotę uzupełnić braki w kolekcji .
miłośniczka zwierząt jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 3 (0 użytkownik(ów) i 3 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 00:28.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023