Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 2 > The Sims 2: Problemy z grą > The Sims 2: Rozszerzenia
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Zamknięty Temat
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 01.04.2010, 12:36   #1
Jarek
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Sklep H&M

Mam pyutanie ponieważ założyłem ten sklep na parceli publicznej i nie wiem co zrobic ,żeby można było coś kupić z wieszaków z ubraniami bo jak ide tam innymi rodzinami to jest tylko obcja przymież , nie ma kup...

I chciałbym mieć kierownika bo sam bym musiał jeżdzić tam codziennie , a nie wiem jak go zatrudnić...

Licze na szybką odpowiedż.
 

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 01.04.2010, 13:17   #2
kalafjor
 
Avatar kalafjor
 
Zarejestrowany: 09.09.2007
Skąd: Santa Bożena
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,326
Reputacja: 16
Domyślnie Odp: Sklep H&M

O kierowniku już było, poszukaj. Może nie chcą kupować bo nie ma kasy?? Postaw ją na blacie. Jeśli kupiłeś parcele i masz tam biznes to musisz kogoś zatrudnić i przydzielić mu pracę "kasjer". Jeśli nie kupowałeś tej parceli to kasjerzy pojawią się sami. Myśle, że o to chodziło.
Pozdro
kalafjor jest offline  
stare 02.04.2010, 21:14   #3
Jarek
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Sklep H&M

Nie . Już po problemie bo się okazało , że te wieszaki musze oznaczyć jako rzeczy do sprzedania a ja myślałem ,że jak tak zrobie to oni całe wieszaki będą zabierać.

Byłbym niezmiernie wdzięczny gdyby ktoś mi jeszcze dał linka do tego wątku bo już szukałem , a w tym dobry nie jestem .
 
stare 03.04.2010, 08:24   #4
kalafjor
 
Avatar kalafjor
 
Zarejestrowany: 09.09.2007
Skąd: Santa Bożena
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,326
Reputacja: 16
Domyślnie Odp: Sklep H&M

Jeśli chodzi o kierownika to tu masz coś http://forum.thesims.pl/showthread.php?t=29258
Kierownik to jest twój pracownik tylko chyba musi mieć kilka rang i się ta opcja pojawia. Nie wiem ale zajżyj do tamtego tematu.
Edit: Ten temat jest chyba lepszy http://forum.thesims.pl/showthread.p...ight=kierownik

Ostatnio edytowane przez kalafjor : 03.04.2010 - 08:26
kalafjor jest offline  
Zamknięty Temat


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 21:20.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023