Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 2 > The Sims 2: Uwagi na temat gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 28.12.2006, 15:25   #11
Raishana
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał SuRvEy
- inne okolice niż Miłowo itd. (???)
Tak, Riverblossom Hills. Ciekawe jak to na polski przetłumaczą
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 28.12.2006, 16:59   #12
pocia
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

nie wiem co oznacza "blossom" xD. ale tak to beda "rzeczne wzgorza" pomijajac to blossom^_^.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 28.12.2006, 17:59   #13
rosex
 
Avatar rosex
 
Zarejestrowany: 14.03.2005
Skąd: wiltshire
Płeć: Mężczyzna
Postów: 947
Reputacja: 10
Domyślnie

Blossom to znaczy 'kwitnąć'. No to może - Wzgórza Kwitnącej Rzeki?
rosex jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 31.12.2006, 20:17   #14
karolcia92
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Jestem tylko ciekawa jednego. Ile trwa jedna pora roku? Bo było by dziwnie, gdyby np. 2dni. Wtedy małe dzieci pół swojego etapu życia spędziłyby np. w wiosnę, drugą latem? A,i jeszcze zastanawia mnie, czy jak się będzie miało Własny Biznes, to czy będzie można otworzyć sklep z przetworami domowymi?
  Odpowiedź z Cytatem
stare 01.01.2007, 10:30   #15
Darlene
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Słyszałam jeszcze,że jak się dobrze zajmujesz ogrodem to przychodzą z jakeigoś kółka ogrodników i pytają czy nie chcesz dołączyć Ale nie wiem ile w tym prawdy xD
  Odpowiedź z Cytatem
stare 01.01.2007, 11:44   #16
karolcia92
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Fajnie, że wyjdzie taki dodatek. Wogóle, za każdym razem, gdy wychodzi nowy dodatek, gra staje się coraz bardziej podobna do prawdziwegi życia. Widziałam też, na którymś zdjęciu, jak simka tak długo się opalała, aż jej skóra zrobiła się czerwona. Jedno będzie tylko głupie: jeżeli sim nie zgrabi liści, to dostaje upomnienie :con:
  Odpowiedź z Cytatem
stare 01.01.2007, 21:49   #17
_Ania_
 
Zarejestrowany: 09.03.2006
Postów: 35
Reputacja: 10
Domyślnie

Z tego co pamiętam, to jedna pora roku trwa 6 dni (jeśli niczego nie pomieszałam). No chyba że ustawi się np. dwie pory pod rząd.
A, i jeszcze coś takiego było, że jakaś pora może nadejść wcześniej (czyli na jesień spaść śnieg itp.).

To kółko ogrodników będzie chyba na tej samej zasadzie, jak przyjęcie do szkoły prywatnej. Zaprasza się przedstawiciela i jeśli mu się spodoba (zapewne ogród), to nas do tego kółka przyjmują.
_Ania_ jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 02.01.2007, 15:15   #18
pocia
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

hehe^_^. mnie simy3 nie interwesuja - wolalabym, aby zrobili dodatek z czarami^_^. tak jak w jedynce abrakadabra. hehe - chcialam zwierzaki sa, chcialam pory roku - sa^_^. jeszcze tylko czekam na odkurzacze, pralki i inne sprzedy domowe xD. i zeby kurze osadzaly sie na meblach, zeby sim nie mogl dluzej niz np. 2 dn i nosic tego samego... xD

a oc do premiery the sims 2 4 pory roku to na swiecie bedzie ona 23 lutego, a w polsce 27 lutego. ale napewno beda np.... 25 w slepach:*
  Odpowiedź z Cytatem
stare 04.01.2007, 17:03   #19
Idil
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Podobno każda pora trwa 6 dni.
Myślę że będziesz mogła sprzedawać eliksiry no bo jak można jedzonko itp to je chyba też
  Odpowiedź z Cytatem
stare 04.01.2007, 17:35   #20
Idil
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Znalazłam następne zdjątka i info o The Sims 2 Pory Roku
Z tego co się dowiedziałam to na początku, gdy się wybiera okolicę możesz "zaprogramować" sobie pory roku.Można nawet zrobić by cały czas była np.wiosna itp (każda pora roku trwa 6 dni) Ale trzeba uważać ponieważ gdy zaczniemy grać na jakiejś parceli pogodę będzie można zmienić tylko jak wygra się w aspiracjach sprzęt do programowania pogody


-Tak jak już inni pisali w zimę nasze simy będą wolały spędać czas z rodziną, w wiosnę będą bardziej pragneli poflirtować, w lato spędzać czas z przyjaciółmi a w jesień poświęcić się sukcesom w pracy.(awansować itp)
-Pojawi się nowy program w teliwizji "pogoda"
-Żeby dowiedzieć się ile dni zostało do np.wiosny



-Będzie trzeba kontrolować temperaturę naszych simów za pomocą termometru, ciepło ich ubierać w zimę, a chodzić w letnich ciuszkach gdy jest lato



Mam jeszcze pełno innych fotek (około 46)i informacji ale dodam je innym razem
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 13:53.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023