Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 2 > The Sims 2: Uwagi na temat gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 30.12.2008, 15:45   #21
Vanitas
Administrator Emeryt
Creator
 
Zarejestrowany: 08.04.2008
Skąd: Hollywood
Płeć: Mężczyzna
Postów: 2,452
Reputacja: 12
Domyślnie Odp: Co osiągnęliście bez kodów

Mi bez kodów udało się osiągnąć szczyt kariery gastrologicznej...
Vanitas jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 30.12.2008, 16:04   #22
Łezka
 
Avatar Łezka
 
Zarejestrowany: 09.08.2008
Skąd: Z oka
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,245
Reputacja: 12
Domyślnie Odp: Co osiągnęliście bez kodów

Teraz opiszę Tą rodzinę, o której napisałem jako osiągnięcie 4 pokolenia więc zaczynam:
Stworzyłem dwoje rudych ludzi mężczyznę i kobietę Adama i Ewę wprowadzili się oni na pustą parcelę gdzie rozkochałem ich w sobie następnie wpisałem kod mother....( wiecie jaki) i wyprowadziłem do gotowego domu chyba się nazywał ehhh Federalna Forteca coś w tym stylu ładnie ( przynajmniej ja tak myślę ) urządziłęm im dom w stylu retro i poczęła się córkaJulia. Adam znalazł sobie posadę w polityce Ewa była bezrobotna a w dodatku, gdy Julia była niemowlakiem spłonęła Ewa gotując spaghetti w tym czasie przylazł MK zostawił urnę Adam był w pracy Julię zabrało mi prawie Społeczna opieka naszczęście wrócił Adam i taak do czasu gdy Julia była dzieckiem byli samotni gdy była w połowie wieku szkolnego Adam poznał Annę i niedługo po tym zdażeniu wzięli slub za jakiś czas okazało się że Anna jest w ciąży w trakcie ciązy nawiedzał ją duch Ewy Julia stała się nastolatką rudą. Anna urodziła bliźnięta Mateusza i Katarzynę potem Adam dostał sporo awansów w pracy a Annę usmierciłęm w pożarze ( przepraszam). gdy spłąnęła dzieci ( bliźniakom brakowało 3 dni do nastolactwa). Gdy bliźniaki stały się nastolatkami to dwa dni później Julia miała urodziny stała się dorosłą i od razu pierwszej nocy umarłą( to0 nie moja wina ) Julię kopnął prąd gdy naprawiała radio któe popsuło sie na imprezie urodzinowej i niestety nastąpił zgon. Po jej śmierci Adam się załamał prawie stracił pracę stał się emerytem ale chodził do pracy. mateusza uśmierciłem bo nie przewidywałem dla niego przyszłości w tym domu I zostali się tylko Adam i Katrzyna więc znalazłem trzecią żone dla Adama Izabelę gdy brali ślub urządziłem wielkie przyjęcie w ogródku gdzie były nagrobki i wtedy niestety Adama przestraszyła Ewa ( pierwsza żona) i zmarł Izabela pokryła się żałobą wieć wykombinowałem że ona stoi na drodze do spadku po Adfamie więc ją uśmierciłem i została się tylko Katarzyna w wielkim 2-wu piętrowym domu. Życie leciało dalej i Katarzyna dorosła wtedy wprowadziłęm do niej Krzysztofa z którym się chajtnęła/ hajtnęła u urodziło się dziecko Elżbietka Krzysztof rozpoczął karierę w medycyniei został chirurgiem Katarzyna opiekowała się córeczką która dorosła była to piekna simka z tej Elżbiety potem Katarzyna i Krzysztof stali sie emerytami urządziłęm złoty jubileusz i wspólnie usmierciłem. niedługo Po tym Elzbieta wyszłą za mąz za włodzimierza z którym miałą dwójkę dzieci Elżbietę ( imienniczkę ) i Maję. Włodzimierza uśmierciłem Maje zabrała opieka społeczna. Elżbieta(matka) ożeniła się z ( niepamiętam już imienia ) meżczyzną i urodziła im się córka Laura i syn Piotr. Męża uśmierciłem Laurę utopiłem Elżbieta spłąnęła ( córka) i zostali się tylko Elżbieta ( matka) i syn Piotr.
Wtedy trzeba było reinstalke systemu zrobić i ta saga rodziny ( zapomniałem dodać ze mieli na nazwisko Wojtylowie) Wojtylów przepadła działo się to jakieś 2,5 roku temu.
Dziękuję za uwagę i szczęsliwego nowego roku życzy:
__________________
Łezka jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 30.12.2008, 16:27   #23
Mikolea
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Co osiągnęliście bez kodów

Ja miałam sima Diega Dewianta. Pragnął zostać prestigiatorem(?), więc od razu zaczął pracę w tej karierze. Przed tem wprowadził się na małą działkę i wybudował mały domek. Przez jakiś czas był całkowicie pochłonięty pracą, aż do momentu, kiedy poznał Marthę Likiers. Zakochali się i po jakimś czasie ona wprowadziła się do niego jako narzeczona. Ona zajmowała się domem i dokształcała, a on zdobywał kolejne awanse, aż osiągnął szczyt kariery, wzbogacili się na tyle, że mogli kupić duży dom. Po wprowadzeniu do niego urządzili przyjęcie weselne, na którym pojawiło się z 20 osób, bo mieli wiele przyjaciół. Martha została bardzo dobrą wiedźmą, a Diego pracował na najwyższym szczeblu kariery. Wkrótce urodziły im się dzieci: Chris, a niedługo po nim bliźniaki dziewczyna (nie pamiętam imienia) i Nick. Jeszcze wcześniej para była w podróży. Dzieci rosły prawidłowo, a w wieku szkolnym poznały swoje przyszłe miłości, a potem poszły na studia razem z tymi miłościami. Chris od początku był podrywaczem, więc gdy na studiach zanalazł się w akademiku pełnym kobiet od razu zaczął działać. Zdradził swoją dziewczynę, z którą wcześniej robił bara-bara. Ona to zobaczyłą i się rozstali. On wyprowadził się z akademika i zamieszkał w domku. Miał wiele dziewczyn. Teraz skończył studia i zakupił domek, w który zamieszkiwał jego ojciec za młodu. Ma obecnie 12 dziewczyn jednocześnie, ale mam co do niego plany... Nick jest cały czas ze swoją miłością, wyprowadzili się z zatłoczonego akademika do domku, a teraz kupili piękny domek za kasę ze studiów. Bara-bara chcą przeżyć po ślubie. Córka, chyba Eveline poznała faceta, ale na koniec studiów ją zdradził. Tak naprawdę to profesorka go zaczepiła, a on tego nie chciał. Obecnie Eveline jest z ojcem byłego Rickym i mieszkają w rezydencji. Zdradzona przez Chrisa dziewczyna znalazła nowego i miezkają razem...
To tyle bez kodów...

Ostatnio edytowane przez Mikolea : 30.12.2008 - 16:42
  Odpowiedź z Cytatem
stare 30.12.2008, 16:46   #24
ultraviolence
 
Avatar ultraviolence
 
Zarejestrowany: 27.07.2007
Skąd: Ciche Wzgórze
Płeć: Kobieta
Postów: 1,665
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Co osiągnęliście bez kodów

Opiszę może od myślinków, bo nie mam dzisiaj głowy, aby tworzyć spójne wypowiedzi :
- osiągnęłam szczyt w karierze gastronomicznej, medycznej, rozrywkowej, biznesu, sportowej, obiboka, artysty, oceanografa i tancerza,
- spełniłam kilka celów życiowych (te dotyczące kariery pomijam - głównie chodzi o liczbę wnucząt i dzieci i złote jubileusze),
- u jednej simki zdobyłam 20 przyjaciół, a Dina Ćwir ma obecnie 32 kochanków bez kodu
- poza tym rozwinęłam wszystkie umiejętności (wraz z tymi, które dochodzą w CW) u paru simów (uczyłam ich od małego, a faktem, który mi w tym pomógł był zdecydowanie okres studiów )
- jeden z moich simów (a dokładnie Szczepan Marzyciel), zdołał zarobić ponad 100 000 simoleonów.

To chyba byłoby na tyle.
ultraviolence jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 30.12.2008, 17:34   #25
Adamsims
 
Avatar Adamsims
 
Zarejestrowany: 27.05.2008
Skąd: Świehbodzin
Wiek: 27
Płeć: Mężczyzna
Postów: 251
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Co osiągnęliście bez kodów

Ja gram cały czas bez kodów
-Wszystkie szczyty karier
-500000$
-22 najlepszych przyjacielów 17 miłości i 3 zaręczony kobiet
to ostatnie żart
teraz chyba użyje kodów do filmiku
__________________
http://wonderlife.pl/?id=kfbv
Rejestrujcie się! Świetna gra!
Gram juz 2 lata i nie żałuje! W razie pytań pisać!
Adamsims jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 31.12.2008, 15:54   #26
Ritty
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Co osiągnęliście bez kodów

Ja nigdy nie używam kodów, bo one psują radość z grania i szybko perfekcyjne życie simów mnie nudzi. A że simsy mam od niedawna to
- Szczyt kariery wojskowego i sportowca (w drodze pozostałe kariery oprócz obiboka -.-')
- 10 najlepszych przyjaciół u jednej simki (A.Chylińskiej 30 już nie dam rady...)
- Ponad 150 000$ u rodziny Kowal w Dziwnowie (3 pokolenie licząc od technika i jadźki
- Każde dziecko jest nauczone chodzić, mówić, załatwiać potrzeby do nocnika, umie czytać. Dorosły ma przynajmniej 5 pkt gotowania. Robię przyjęcia weselne, urządzam urodziny itd...
  Odpowiedź z Cytatem
stare 31.12.2008, 16:03   #27
ZuuZaa
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Co osiągnęliście bez kodów

- nic
  Odpowiedź z Cytatem
stare 03.01.2009, 14:33   #28
Marty
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Co osiągnęliście bez kodów

Zawsze gram bez kodów (raz użyłam moveobjects, bo simsy nie chciały mi się obudzić i musiałam skasować łóżko). Założyłam od podstaw rodzinę. Małżeństwo osiągnęło szczyt karier i ma platynową aspirację do końca życia. Doczekali się trójki dzieci - starszego syna i młodszych bliźniaków. Teraz są już na emeryturze - wszystkie umiejętności mają w pełni zdobyte. Starszy syn się ożenił i wyprowadził, również doczekał się bliźniąt (mam do nich szczęście).
Nie lubię grać z kodami, bo fajnie jest do wszystkiego stopniowo dochodzić.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 04.01.2009, 12:50   #29
Ellie
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Co osiągnęliście bez kodów

5 najlepszych przyjaciół


i to wszystko ;d
uzależniłam się od boolpropa : (
  Odpowiedź z Cytatem
stare 14.01.2009, 14:10   #30
Tuptuś
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Co osiągnęliście bez kodów

Poprawka do poprzedniego posta. Wczoraj zacząłem grać moją Simką Eweliną Pustelnik, (teraz już Foryś) i po kolei:

- wprowadziłem ją do domku koło państwa Lotario (Don i Nina), ale nie tym po siostrach;
- miała marzenie zostać Ręką Posejdona, ale kij jej w oko z taką karierą... Zaczęła karierę naukowca;
- rozwinęła maksymalnie hobby Kulinaria
- wygrała konkurs kulinarny sumem wędzonym
- osiągnęła jej szczyt;
- jak zarobiła trochę kasy, to wyremontowała porządnie dom;
- rzuciła tą pracę, bo nie mogła się rozwijać;
- zaczęła pracę lekarza, od razu zaczynając od Lekarza domowego
- tam poznała Andrzeja Forysia, najpierw się zaprzyjaźnili, później miłość, on się wprowadził i się zaręczyli;
- Ewelina ma maksymalnie rozwinięte hobby "Sztuka i rzemiosło" i sprzedaje obrazy zawsze powyżej 500 simoleonów;
- Ewelina ma maksymalnie rozwinięte wszystkie umiejętności;
- oboje doszli do szczytu kariery lekarza, bo Andrzej już wcześniej doszedł do Chirurga (jak wcześniej nim grałem);
- Ewelina ma 10 najlepszych przyjaciół na zawsze
- przeprowadzili się do domu od Maxisa, nazywa się Stylowa Placówka chyba (BTW bardzo ładny dom, dobudowałem tylko garaż);
- wzięli ślub i od razu za produkcję dzieci się wzięli jak Biblia nakazuje (:E), za pierwszym razem już jest w ciąży, choć jeszcze tego nie widać i nie wymiotuje ani nie ma chęci wymiotów (po prostu jak jest się w ciąży, to po bara-bara jest taka melodyjka jak z jakiejś kołysanki czy coś) :>
- ma platynową aspirację życiową (ten pasek pomiędzy wskaźnikiem Aspiracji i reputacją) i wszystkie korzyści z aspiracji (wezwij kosmitów, błagaj o pracę itp.)

Co mam zamiar zrobić:

- spełnić to jej beznadziejne marzenie, później natychmiast rzucić pracę i zacząć jakąś inną;
- zebrać wszystkie pamiątki z wakacji
- dopełnić ten pasek reputacji z OŻ
- spróbować dostać się do Klubu Ogrodników i dostać Studnię Życzeń, choć po sprawdzeniu co ona oferuje to chyba z tego zrezygnuję...
- dostać się do wszystkich tajemnych parcel od Hobby, niewiele brakuje;
- zrobić to samo co dla Eweliny na Andrzeju
- kupić im jakąś parcelę publiczną, albo w domu coś założyć.

Dodatkowo chciałem zauważyć, że Don Lotario na nią leci i już się zakochał, a ona ma tylko zauroczenie co prawda, ale staram się kłócić z nim, żeby zostali tylko przyjaciółmi, bo się małżeństwo w końcu rozwali. I Ewelina nadal jest dorosła i przeżyła już dwa razy wszystkie pory roku, zaczyna się jesień trzeciego roku Jest uzależniona od Eliksiru życia.

Oczywiście wszystko bez kodów.

Ostatnio edytowane przez Tuptuś : 14.01.2009 - 14:21
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 17:55.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023