Wróć   TheSims.PL - Forum > Inne > TheSims.pl - archiwum > FTS Newsletter
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 18.02.2014, 16:39   #1
Charionette
Admin Emeryt
Admin Kumpel
 
Avatar Charionette
 
Zarejestrowany: 28.03.2008
Wiek: 28
Płeć: Kobieta
Postów: 3,527
Reputacja: 18
Domyślnie FTS Newsletter - 23[25] - Komentarze

Zapraszam do pozostawienia po sobie komentarza
Charionette jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 18.02.2014, 19:46   #2
Mroczny Pan Skromności
 
Avatar Mroczny Pan Skromności
 
Zarejestrowany: 01.04.2010
Płeć: Kobieta
Postów: 2,601
Reputacja: 14
Domyślnie Odp: FTS Newsletter - 23[25] - Komentarze

No dobrze, to na wstępie biję się w piersi i przepraszam za TSP On Top - zawaliłem na całej linii. Już od jakiegoś czasu nosiłem się z zamiarem rezygnacji, ale zawsze ostatecznie dochodziłem do wniosku, że dam sobie radę. Jakiś czas temu bodajże Myrtek podjęła temat reklamowania OJSG i innej twórczości, wówczas sam wyszedłem z propozycją radykalnych zmian. Ba, nawet podjąłem konkretne kroki, zacząłem rozmawiać z kilkoma osobami nad "podziałem obowiązków"... A później wyszło, jak wyszło. Splot niekorzystnych okoliczności doprowadził do tego, co powinno stać się dawno temu. Dlatego proszę Was, jeśli macie chęci, motywację i trochę rozeznania w forumowych trendach, zgłaszajcie się na moje miejsce To naprawdę fajny dział, szkoda by było, gdyby tak po prostu upadł.

A teraz trochę o innych artykułach i nie tylko

Forum Mówi... jak to Forum Mówi Pytania w pierwszej części są okej, chociaż chciałbym też poznać opinię jakiejś osoby postronnej, tzn. kogoś kto w ogóle nie brał udziału w 4Ż. Ja - mówiąc szczerze - dużo lepiej postrzegałem ten konkurs, kiedy byłem tylko obserwatorem. Nie mam tu na myśli, że była kiepska organizacja, czy coś w tym stylu, bo organizacja była dobra (moim zdaniem lepsza, niż w ubiegłym roku). Chodzi mi raczej o ogólną atmosferę zarówno pomiędzy drużynami, jak i wewnątrz mojego zespołu. Trochę inaczej to sobie wszystko wyobrażałem xD
Odpowiedzi w drugiej części były dla mnie trochę dziwaczne Tzn. wiadomo, każdy może mieć poglądy jakie chce, aczkolwiek ja miłość postrzegam trochę inaczej, ale to ja jestem odrzutkiem więc zapewne to moje poglądy są dziwne

Nowości za Świata Simów - krótko i na temat. Niewiele się działo ostatnimi czasy, przynajmniej jeśli chodzi o TS4. Trójkowe tematy mnie nie interesują, więc się w nie nie zagłębiam Ankieta jest w porządku, ale jeśli ktoś regularnie odwiedza dział TS4 to niczego nowego się nie dowie, bo zostali przepytani użytkownicy, którzy się tam regularnie udzielają

Rankingi - BUU NIE MA MOJEGO NICKA Nie ma co się rozpisywać, dzięki temu rankingowi o wiele łatwiej się połapać (np. dopiero się zorientowałem, że Ever pozbył się kropki xD).

Trudne Sprawy - jeden z moich ulubionych działów, tym razem bez wspaniałego kalafjora Jednak uważam, że Mery świetnie sobie poradziła Oby szybko ktoś równie kompetentny zasilił nasze szeregi Co do tematu, cóż, zgodzę się, że niektóre współczesne teksty zdają się być płytsze, niż... filiżanka... Pani Urbańska najwidoczniej zjadła literkę "T" na początku tytułu swojego najnowszego hitu

Horoskop - nie wiem kto go układał, ale jest zaprzeczaniem rzeczywistości Mimo to fajnie się czytało xD

M jak Mieszkanie - dżin jak zawsze nie zawiódł, choć jego dział jest w tym wydaniu wyjątkowo skromny (z małej literki). Mimo to, na pewno wiele osób skorzysta z porad

Nowinki Techniczne - i tak to powinno wyglądać Nic dodać, nic ująć. Zgodzę się w sprawie stanowiska KE. Taka prawda, jakby nie patrzeć. Dużo wygodniej (nie wiem czemu, ale w tym momencie przypomniała mi się kreskówka "Mumia-niania" czy jakoś tak, w której kiedy powiedziało się "wygodniej", pojawiali się starożytni Egipcjanie ) obejrzeć sobie coś w domu (zwłaszcza w dobie szybkiego internetu, kiedy nie musimy już czekać na buforowanie), niż zapierdzielać parę kilometrów do kina, w którym zresztą bardzo rzadko jest to, co mnie akurat interesuje. Szkoda tylko, że nic się nie zmieni na lepsze (bo przecież łatwiej jest zrobić kolejną ustawę ograniczającą wolność w sieci, niż namówić wytwórnie do poszerzenia oferty...).

No i Strefa Luzu - jak zawsze fajne zagadki, przyjemnie się je rozwiązuje Gratulacje dla Cytrynowej Świni Wiśni!
Mroczny Pan Skromności jest offline  
stare 18.02.2014, 20:08   #3
astoria
 
Avatar astoria
 
Zarejestrowany: 15.07.2013
Płeć: Mężczyzna
Postów: 273
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: FTS Newsletter - 23[25] - Komentarze

Cytat:
Napisał MPS
Odpowiedzi w drugiej części były dla mnie trochę dziwaczne Tzn. wiadomo, każdy może mieć poglądy jakie chce, aczkolwiek ja miłość postrzegam trochę inaczej, ale to ja jestem odrzutkiem więc zapewne to moje poglądy są dziwne
wyciagneli z calego mojego pieknego wywodu te najbardziej ckliwe momenty i jeszcze nie zachowali oryginalnej pisowni redaktorzy, jak mogliscie, zaraz ludzie zaczna mnie odnominowywac z Szatana : (((((((((

Horoskop byl uroczy, ale zachcialo mi sie jesc troszku, co do Trudnych spraw, dobrze ujeto ta sztuke jutuba z ostatnich miesiecy, calkiem spoko artykul, ale bywaly lepsze - mnie ogolnie brakuje (?) rankingow seriali/filmow i tego czegos gdzie byly ciekawostki o panstwie? miescie? miejscu? idk ale fajne to bylo

@down: o, Swiat w pigulce, wiedzialam ze to musi sie jakos nazywac

Ostatnio edytowane przez astoria : 18.02.2014 - 20:22
astoria jest offline  
stare 18.02.2014, 20:14   #4
Pink Panther
 
Avatar Pink Panther
 
Zarejestrowany: 05.04.2013
Wiek: 25
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,494
Reputacja: 25
Domyślnie Odp: FTS Newsletter - 23[25] - Komentarze

Cytat:
Napisał omega Zobacz post
mnie ogolnie brakuje (?) rankingow seriali/filmow i tego czegos gdzie byly ciekawostki o panstwie? miescie? miejscu? idk ale fajne to bylo
Dokładnie! Od chyba 2 numerów piszę w komentarzach, że brakuje rankingu filmów itd :C A "Świata w pigułce" nie ma pewnie dlatego, że Fallenka na chorobowym

Co do reszty - wielkie dzięki MPS Laseczko, że wspomniałeś w TSP On Top o TSWN! Btw. tekst "Jeśli macie ochotę na coś dłuższego (i nie mam tutaj na myśli niczego nieprzyzwoitego)" mnie powalił xD

Strefa luzu jest świetna, nieskalana jakimkolwiek błędem czy niedociągnięciem. Horoskop też ciekawy

Ogólnie numer udany

A tak w ogóle, to rzeczywiście laseczkowy nick powinien być w rankingu

e: Bym zapomniał, poradnik od CW miszczowski xDDDD

Ostatnio edytowane przez Pink Panther : 22.06.2014 - 12:12
Pink Panther jest offline  
stare 18.02.2014, 20:25   #5
Cytryśnia
 
Avatar Cytryśnia
 
Zarejestrowany: 10.12.2011
Płeć: Kobieta
Postów: 892
Reputacja: 12
Domyślnie Odp: FTS Newsletter - 23[25] - Komentarze

Ten numer zaskoczył mnie i pozytywnie i negatywnie, ale po kolei...


Cytat:
Po raz pierwszy w swojej przeszło dwuletniej pracy przy Klawej Enklawie doczekałem się kogoś, kto przysłał mi coś od siebie Pech chciał, że tym kimś była Cytrynowa Wiśnia oraz, że jej poradnik został w brutalny sposób przetestowany na mojej Skromnej osobie.
Jestem zaszczycona <3333 serio. wysłałabym ci coś jeszcze... Ale jakoś mi tak dziwnie

Bardzo lubię te monologi, zawsze jakiś fajny temat jest, Mery sobie poradziła!

Oh! Ranking nicków! Bardzo go lubię! Jej! Ale zaraz, zaraz... Nie ma laseczki ;_; jak mogliście ;_; prawie złamaliście moje nieczułe na bul laseczki i innych serduszko.
Ale za to rozwiązałam zagadkę, która nękała mnie jakoś o 13 serio...

Ooo, jak miło! Wygrałam rangę! 2 miesiące, zawsze coś .-.

Horoskop jakiś taki nieprawdziwy

Cytat:
Na początek smutna informacja - redakcja FTS Newsletter podjęła decyzję o zakończeniu przyznawania nagrody User Awards.
eeej ;_; a mnie dochodziły słuchy, że miałam być w kolejnej edycji ;___;

Sądzę, ze w wywiadzie, na temat 4Z powinny się wypowiadać osoby, które nie brały udziału.
a tka przy okazji
Cytat:
Czy chciałbyś/chciałabyś aby tego typu konkursy drużynowe odbywały się częściej?
o tak, przydałoby się!

PS. PP! nadal czekam! xD

EDIT: Ach, tak, wiem jestem niesamowita dziękuję, mam wiecej takich "poradników" i innych xd
__________________
Majestatyczność

Ostatnio edytowane przez Cytryśnia : 18.02.2014 - 21:06
Cytryśnia jest offline  
stare 18.02.2014, 20:27   #6
Liv
Moderatorka Emerytka
 
Avatar Liv
 
Zarejestrowany: 12.12.2007
Skąd: Million miles away
Płeć: Kobieta
Postów: 5,203
Reputacja: 53
Domyślnie Odp: FTS Newsletter - 23[25] - Komentarze

Omega - to nie ja wywaliłam te "wtrącenia" W wypowiedzi użytkowników staram się jak najmniej ingerować podczas korekty.

Bez ani jednych "Polecanych" gazetka wygląda trochę łyso. Nie mówię, że zamieszone artykuły są złe (bo nie są!), ale... czegoś brakuje Niestety, zabrakło mi pomysłów i czasu na przemyślenie tematyki działu
Swoją drogą brak komentarzy do mojego działu w ostatnim numerze nie polepsza sytuacji, no ale just sayin'.

I tak podziwiam tych, którzy mają pomysły nawet na skrócone wersje swoich artykułów! (tu mam konkretnie na myśli Jina) Niby nic, a jednak coś!

Ogółem artykuły ciekawe - poprawianie takich tekstów to sama przyjemność ostatnimi czasy
Dobra robota, granatowi koledzy i koleżanki (z zaczerwienioną redaktor naczelną na czele)!
Liv jest offline  
stare 18.02.2014, 20:44   #7
Shiver
 
Avatar Shiver
 
Zarejestrowany: 17.04.2009
Skąd: z Księżyca
Wiek: 25
Płeć: Mężczyzna
Postów: 999
Reputacja: 21
Domyślnie Odp: FTS Newsletter - 23[25] - Komentarze

Żadnych wtrąceń nie było (i nic nie usuwałem), wybrałem tylko dwie odpowiedzi omegi z sześciu. No a że wyszło ckliwie, to już nie było zamierzone

Szkoda, że nie wszystkim udało się oddać artykuły, ale numer i tak jest bardzo dobry c:
__________________
Shiver jest offline  
stare 18.02.2014, 20:50   #8
Hebe
 
Avatar Hebe
 
Zarejestrowany: 18.06.2012
Skąd: z planety Ziemia
Płeć: Kobieta
Postów: 1,134
Reputacja: 39
Domyślnie Odp: FTS Newsletter - 23[25] - Komentarze

Cytat:
Napisał Pink Panther Zobacz post
A tak w ogóle, to rzeczywiście laseczkowy nick powinien być w rankingu

e: Bym zapomniał, poradnik od CW miszczowski xDDDD
1) Tak, na poradniku ryczałam ze śmiechu, tak jak na trudnych sprawach
2) W rankingu brakuje Laseczki. Jak można było pominąć Laseczkę?
3) Mogłabym wziąć udział w konkursie, gdybym pamiętała nazwy obiektów z TS2.
4) W horoskopach nie gustuję, więc nie zagłębiałam się w lekturę kuchcikowego wróżenia.
5) WzF mną nie wstrząsnęły, może dlatego, że jestem na bieżąco. PS Zapomniałam pogratulować Płomienistym, więc teraz gratuluję
6) W twórczość pisaną się nie zagłębiam, więc niewiele na ten temat mogę powiedzieć.
7) Na pewno wypróbuję palety z MjM, gdyż iż próbuję coś zbudować (z marnym skutkiem).
8) NT zacne, nie powiem
9) Czy mi się wydaję, czy moje wypowiedzi z FM występują częściej niż reszty? Łaj?
10) Co do NZŚS - widzę, że większość ma podobne poglądy na TS4
11) Ogólnie nr jest w ok, choć - przyznam się - nie przeczytałam wszystkiego (teraz możecie na mnie nakrzyczeć).

#W skrócie #Taka sytuacja
__________________
Hebe jest offline  
stare 18.02.2014, 21:26   #9
Searle
 
Avatar Searle
 
Zarejestrowany: 28.03.2008
Skąd: Dolny Śląsk
Wiek: 38
Płeć: Kobieta
Postów: 4,168
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: FTS Newsletter - 23[25] - Komentarze

Numer ogólnie oceniam, że jest OK

A konkretnie:

Ja nie chcę być mroczna, bo stracę wszystkich przyjaciół

Poradnik na utworzenie nicka fajny, ale dla mnie nieprzydatny, bo od początku i, mam nadzieję, do końca bedę mieć ten sam nick

Straszne te obrazki 9 od góry skąd pochodzi? Z jakiegoś filmu?

Zgadzam się z Meryam co do "Artyzmu"

Horoskop kłamie! Jak to ja niby nie jestem otwarta na nowości kulinarne? <foch>

Szkoda, że już nie będzie User Awards - konkurs, moim zdaniem cieszył się popularnością, mimo, że nie wszyscy zgadzali się z osobami nominowanymi do tego tytułu.

Dżin. genialne zdjęcia! Zawsze jak widzę Twoje foty, to chce mi się grać simy

Co do pomysłu pani Lipowicz, to się z Nią zgadzam, ale spójrzmy prawdzie w oczy - plan nie do wykonania.

Pomysł na interentowy HIT - moja mama nie lubi obrazu panoramicznego - muszę dać jej ogórka
__________________
Searle jest offline  
stare 19.02.2014, 12:48   #10
redmoon
 
Zarejestrowany: 17.07.2011
Skąd: miejsce w czasie i przestrzeni
Płeć: Mężczyzna
Postów: 439
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: FTS Newsletter - 23[25] - Komentarze

Przystojna pani minister - padłem XD.

Zgadzam się z "Artyzmem", ale Horoskop to jakaś bujda :p. Enklawa jak zawsze świetna, obrazki bardzo strasznie straszące. No i przejaw oryginalności - nie ma Laseczki w rankingu ! Aha - z końcem FA to jakiś niezbyt dobry żart. Prawda ?
redmoon jest offline  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 01:54.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023