Wróć   TheSims.PL - Forum > Simowe opowieści > The Sims Fotostory
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 08.02.2005, 23:06   #1
OlaSims2
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Po drugiej stronie lustra

To jest moje pierwsze fotostory więc prosze bądźcie wyrozumiali
To jest moja nowa rodzinka, która nazywa sie Myszka.Składa się ona z trzech osób:

Ewelina-nastolatka o zielonych oczach i czarnych włosach .Uwielbia czytać książki. Jest bardzo wrażliwa.

To jej mama Ela .Jest bardzo podobna do córki. Bardzo lubi gotować i jeździć do miasta (na zakupy oczywiście).

Najmłodsza z rodziny jest Anita. Uwielbia jeść ,szczególnie mamy dania .Czasami dokucza siostrze ale i tak bardzo ją kocha .
Dziewczynki nie mają już ojca gdyż zginął on w wypadku samochodowym .
--------------------------------------------------------------------------------

Pewnego dnia nastolatka pokłóciła się z mamą :
-Dlaczego się przeprowadziłyśmy ?!-rzekła
-To dla twojego dobra, znajdziesz tu nowych przyjaciół .Zobaczysz spodoba ci się.
-Ja nie chcę mamo ciągle przeprowadzamy się z miesca na miejsce.Mam już tego dość !!!-nastolatka pobiegła do swoego pokoju trzaskając drzwiami , a matka pomyślała ,że jednak jest w tym trochę racji ,że powinny tu zostać i nigdzie się nie wyprowadzać .

Ewelina leżała na łóżku i rozmyślała.....Chciałaby zostac w jednym miejscu i czuć się jak u siebie , a nie ciągle się przenosić .Nawet nie warto się zaprzyjaźniać....
Ela w tym czasie uszykowała zapiekanki i bardzo chciała porozmawiać z córką ,ale nastolatka nie chciała o niczym rozmawiać i wsadziła nos w książkę.

Mama bardzo się na nie zawiodła .Pragnęła zaprosić córkę do miastano ale cóż ,zaprosi Anite .Zadzwoniła na taksówkę ,która była już po chwili i razem z dziewczynką zmieżały w jej kierunku .
A tymczasem Ewelina odłożyła ksiązkę i zaczeła chodzić sobie po domu .Nagle zayważyła bardzo stare lustro .Zbliżyła się do niego i nagle poczuła jak coś ją wciąga.Chciała wołać o pomoc ale nic nie zdołała zrobić .

Znalazła się w innym miejscu .Żałowała ,że nie porozmawiała z mamą i nie pojechała z nią do miasta .Pewnie teraz by kpowała jakies modne ciuchy .

No i jak wam sie podoba ? Piszcie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ostatnio edytowane przez OlaSims2 : 08.02.2005 - 23:38
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 09.02.2005, 10:38   #2
OlaSims2
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie odcinek 2

Daję go tak szybko,bo mało osób komentuje moje fotostory ,a może to je zachęci .Ten odcinek będzie krótki .

Ewelina leżała na ziemi .Było jej bardzo zimno i miała dreszcze.Wszędzie panował mrok .Z trudem poruszyła się ,gdyż jej ciało odmawiało posłuszczeństwa.Wzięła głęboki oddech i próbowała wstać.

Nagle zobaczyła jakiś cień nad sobą. Cicho drżącym głosem zapytała:
-kkkkiiimmm...ppaann jjjeeessssttttt ?
-psłuchaj...-odpowiedział ktoś ,lecz dziewczyna słysząc ten głos ,taki przerażający zaczęła uciakać.

Biegła z całych sił ,ale wiedziała,że nie ucieknie gdyż cień zbliżał się coraz bardziej .Biegła jeszcze kilka kroków i już nie mogła ,ponieważ ktoś ją złapał od tyłu.Chciała się wyrwać ale nieznaomy ją zatrzymał.

-Posłuchaj , chcę z tobą porozmawiać-rzekł
-Aaaa jjaaaa nniiiieeee chce...
-Ty jedyna od kilkuset lat zamieszkałaś w tym domu i znalazłaś to lustro. Kiedyś był to zamek czarownika. Podobno rzucił on zaklęcie na to lustro i każdy kto je znajdzie ,zostanie przeniesiony tutaj i nigdy z tąd nie wróci.
-Jaaakto nie wróci....jaaaaa chce iść dooo domu , co mama powie jjaaakkk mnie nie będzie........
-Nie przerywaj mi...,jednakże jest jedna szansa ,żeby wrócić do domu ,lecz nikomu to jeszcze sie nie udało.Musisz wykonać akieś trzy dobre uczynki,a wtedy pokonasz złą moc zaklęcia i wrócisz do siebie.A co do czasu to tutaj czas płynie inaczej ,a raczej wcale nie płynie-po te rozmowie nieznajomy znikł,a nastolatka postanowiła ,że spełni te trzy dobre uczynki tylko nie wie komu .Ruszyła drogą ,chociaz dokładnie nie wiedziała gdzie idzie.

Pisać kolejny odcinek ??Komentujcie !!!!!!!!!!
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum

Podobne wątki
Temat Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
Na tej stronie jest zdięcie ożywionych krasnoludów CRAVEN The Sims 1: Rozszerzenia 22 07.08.2004 20:23


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 09:32.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023