Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 3 > The Sims 3: Problemy z grą > The Sims 3: Rozszerzenia
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 15.03.2014, 14:51   #631
Pinezka
 
Avatar Pinezka
 
Zarejestrowany: 20.01.2010
Skąd: Świętokrzyskie
Wiek: 31
Płeć: Kobieta
Postów: 165
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 3 Po Zmroku - wszechproblemy z grą

Mam wstrętny problem. Pierwszy raz w simsach zachciało mi się być miksologiem. Stworzyłam sobie perfekcyjną simkę, nauczyłam ją trochę umiejętności i ruszyłam pracować w barze. Niestety dostaje ona tylko napiwki około 1-2 simelony, a pieniądze, które wyświetlają się po zakończeniu pracy nie są dodawane do ogólnych funduszy. Dodam, że nic u mnie nie jest zaśmiecone, dopiero zainstalowałam grę ze wszystkimi dodatkami na nowym komputerze. Jedyne co mam to mod na cenzurę, który oczywiście jest aktualny. Zła jestem, bo akurat uwidziałam sobie tą karierę a tu bug.. Jakieś pomysły?
Pinezka jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 22.04.2014, 19:14   #632
Paka
 
Avatar Paka
 
Zarejestrowany: 17.09.2008
Skąd: Piła
Płeć: Mężczyzna
Postów: 422
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 3 Po Zmroku - wszechproblemy z grą

Mam problem z simami, którzy pojawiają sie na moich wybudowanych parcelach. Nie no, fajnie by było, gdybym miał takie tłumy w klubach, ale oni nic nie robią, nie wchodzą do środka, tylko gre zamulają. Przez nie musiałem zburzyć budynek, a oni i tak zostali.

[IMG]http://i62.************/2lvh7x1.jpg[/IMG]



A drugi problem jest z tym związany. Nie moge np w Wodniku albo Prosperity wjechać windą na góre. Chyba nikt nie może, bo nawet miksolog i wykidajła nie wjeżdżają. Kiedy każe simowi jechać windą, to akcja momentalnie znika. Ktoś wie o co z tym wszystkim chodzi?
__________________
[IMG]http://i56.************/34pj76a.jpg[/IMG]
Paka jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 10.12.2016, 19:20   #633
Owl Finch
 
Avatar Owl Finch
 
Zarejestrowany: 22.10.2007
Płeć: Kobieta
Postów: 728
Reputacja: 11
Domyślnie Odp: The Sims 3 Po Zmroku - wszechproblemy z grą

Mój problem jest pewnie małym problem, ale mnie denerwuje. Otóż moja simka ma czwarty poziom gwiazdorstwa i jak się gdzieś wybiera, to podjeżdża limuzyna. Ale! Kupiłam jej za punkty szczęścia życiowego "mobil motywacji" i chcę, żeby jeździła właśnie nim. Nic nie pomaga! Ustaliłam właściciela, klikałam na mobil i wybierałam opcję, żeby jechać na parcelę publiczną. Tak czy siak przyjeżdża limuzyna.
Spróbowałam obniżyć poziom gwiazdorstwa - to samo, tylko że zamiast limuzyny podjeżdża taksówka.
Jest to niesamowicie irytujące, szczególnie że mobil motywacji kosztował mnie 45 tysięcy punktów :/
Owl Finch jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 11.12.2016, 12:06   #634
Hebe
 
Avatar Hebe
 
Zarejestrowany: 18.06.2012
Skąd: z planety Ziemia
Płeć: Kobieta
Postów: 1,136
Reputacja: 39
Domyślnie Odp: The Sims 3 Po Zmroku - wszechproblemy z grą

Może spróbuj kliknąć na to auto i wybrać opcję "ustal pojazd jako preferowany".
__________________
Hebe jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 16:44.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023