Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 3 > The Sims 3: Uwagi na temat gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 18.09.2013, 20:26   #31
Bella555
 
Avatar Bella555
 
Zarejestrowany: 20.03.2013
Skąd: Starlight Shores <3
Płeć: Kobieta
Postów: 37
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 3 - Rajska Wyspa - wrażenia z gry

Hehe U mnie tylko w Isla Paradiso... Jak wejdę w inne np. w Twinbrook albo Bridgeport to jest normalnie... Ale do tego się trzeba przyzwyczaić... Jak u Ciebie się we wszystkich miastach tak dzieje to albo wszystko odinstaluj i jeszcze raz zainstaluj albo masz zawalony komputer i wolno chodzi
Bella555 jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 18.09.2013, 22:50   #32
anie_1981
 
Avatar anie_1981
 
Zarejestrowany: 09.04.2009
Wiek: 42
Płeć: Kobieta
Postów: 4,282
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 3 - Rajska Wyspa - wrażenia z gry

Ta gra ma po prostu skopaną optymalizację. Komputer działa świetnie nawet z tegorocznymi grami. W takiego Tomb Raidera mogę grać na niemal najwyższych ustawieniach i nic się nie tnie. Bez dodatków nieoficjalnych i Store jest ciut lepiej, ale wcale nie tak dużo lepiej...
anie_1981 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 11.11.2013, 20:32   #33
lizzielovesit
 
Avatar lizzielovesit
 
Zarejestrowany: 13.11.2009
Skąd: Gdańsk
Wiek: 25
Płeć: Kobieta
Postów: 315
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 3 - Rajska Wyspa - wrażenia z gry

Cytat:
Napisał avenly Zobacz post
Również szkoda że nie można podróżować do Isla Paradiso na urlop, mieszkając w innym otoczeniu.
Od razu zaczęło mi to przeszkadzać! Jaki jest sens odwiedzania kurortu, który znajduje się pięć kroków od domu?

Jeszcze jedna sprawa to łuk weselny, dostępny tylko w kurortach. Da się oczywiście wziąć ślub bez niego, ale uważam, że jest uroczy i dodaje klimatu W kurortach nie da się organizować przyjęć więc albo bierzesz ślub bez żadnych dodatkowych ozdób, albo bierzesz go przebywając w kurorcie, ale z przypadkowymi osobami, bo nie wiem jak u innych, ale u mnie, kiedy urządziłam wesele na plaży przy Iskrzących Piaskach, po czym na czas samego ślubu przeniosłam młodą parę do kurortu i pod łuk, praktycznie nikt nie przyszedł Taki mało istotny szczegół, ale jednak dla mnie irytujący.

Poza tym, chyba jeden z fajniejszych dodatków. Isla Paradiso na początku jakoś mi nie podpasowała, ale po jakimś czasie gry się przyzwyczaiłam, a wręcz baaardzo polubiłam, takie klimatyczne wysepki
__________________
Czarnym kotom, z plakatu
Fajnie jest na słońcu.
lizzielovesit jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 16.05.2014, 14:03   #34
miłośniczka zwierząt
 
Avatar miłośniczka zwierząt
 
Zarejestrowany: 05.12.2010
Skąd: łódź
Wiek: 31
Płeć: Kobieta
Postów: 935
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 3 - Rajska Wyspa - wrażenia z gry

Dzisiaj zainstalowałam ten dodatek i bardzo mi się on spodobał fajne ubrania i fryzury oraz możliwość budowania pływających domów bardzo mi się spodobała. Jak na razie grałam krótko by zobaczyć czy z gry mnie nie wyrzuci, ale było ok czasami gra się przycina, ale mi to nie przeszkadza przywykłam do tego.
miłośniczka zwierząt jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 14.09.2014, 22:38   #35
Luna
 
Avatar Luna
 
Zarejestrowany: 13.09.2014
Płeć: Kobieta
Postów: 22
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 3 - Rajska Wyspa - wrażenia z gry

Rajska wyspa była moim pierwszym dodatkiem, pamiętam jak cieszyłam się kiedy zobaczyłam go na półce
Wtedy byłam zachwycona, ale kiedy porównałam go potem z innymi dodatkami to wyszedł średnio.
Ubrania są średnie, bluzki mi się podobają ale reszta jest przeciętna.
Isla Paradiso jest wielkie i ładne, ale trudno się poruszać.Sim może jechać do pracy 3 godziny ;/
Nie przepadam za tropikami, więc nie trafił do mnie ten dodatek, mimo to kurorty są świetne
Luna jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 19.05.2015, 19:08   #36
Nina14!
Archeolog Renesansu
 
Avatar Nina14!
 
Zarejestrowany: 18.05.2015
Skąd: ✬Niebycie✬
Wiek: 21
Płeć: Kobieta
Postów: 175
Reputacja: 11
Domyślnie Odp: The Sims 3 - Rajska Wyspa - wrażenia z gry

No to tak-Rajska Wyspa to jeden z najlepszych i najfajniejszych dodatków,jakie kiedykolwiek miałam.
Żeby było czytelniej to wypiszę to w plusach i minusach:
Plusy:
+wszelkie meble,schodki i wszystkie rzeczy z tego dodatku są śliczne;
najładniejsze uważam roślinki
+bardzo podobają mi się miejsca do nurkowania,mimo że są niewielkie
+Kurorty,ich wprowadzenie to był bardzo trafny pomysł
+Isla Paradiso-bardzo mi się podoba to otoczenie i sam fakt,że można zrobić sobie własny archipelag wysepek mieszkalnych,bez obawy że simowie nie będą mogli wrócić ,,na ląd"
+Nieodkryte Wyspy bardzo urozmajcają rozgrywkę w nowym otoczeniu
A teraz czas na minusy:
-(przynajmniej u mnie są) błędy zacinające Simsy-mieszkanie w tym otoczeniu zacina mi strasznie grę,powoduje że czas i Simowie się nie ruszają,a animacje typu ZZZ czy kryształek nad Simem się porusza
-łuczek do kurortów...szkoda,że nie da się go kupić bo jest bardzo ładny i nadaje swojego rodzaju klimat,a żeby go mieć trzeba bawić się w zmienianie parceli a potem przenoszenie go do wyposażenia rodziny...
-Rozmieszczenie parceli publicznych jest katastrofalne-by kupić coś ze sklepu (dajmy na to gumową kaczuszkę) w Isla Paradiso trzeba z dwie godziny simowe.Podobnie jest z jechaniem do pracy...
No to tyle z mojej strony.
Nina14! jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 22.05.2015, 16:43   #37
Piwusia
 
Zarejestrowany: 23.05.2011
Wiek: 30
Płeć: Kobieta
Postów: 310
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 3 - Rajska Wyspa - wrażenia z gry

Niewiele jeszcze odkryłam z tego dodatku, podobnie jak z większości rozszerzeń, które posiadam do trójki, ponieważ mam niewiele czasu na grę. Poza tym opcje są bardzo rozbudowane i trudno je wszystkie wypróbować. W Isla Paradiso psuła mi się gra - teraz po naprawie laptopa ten problem nie powinien już wystąpić, ale nigdy nie wiadomo, bo dodatek "Rajska Wyspa" dość mocno obciąża grę. Z tych rzeczy, które wypróbowałam podoba mi się sam wygląd świata, profesja ratownika, umiejętność nurkowania, ubrania dla Simów i fryzury. Jestem ciekawa jak wygląda prowadzenie kurortu i odkrywanie wysepek, bo jeszcze tego nie wypróbowałam. Syreny nie do końca mi się podobają - właściwie to nie ma zbyt wielu opcji dla nich, chyba, że o czymś nie wiem...
Piwusia jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 14.06.2015, 12:30   #38
Mentosik57
 
Avatar Mentosik57
 
Zarejestrowany: 30.06.2014
Płeć: Mężczyzna
Postów: 104
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 3 - Rajska Wyspa - wrażenia z gry

Dodatek mam od dawnaaa,ale niestety nie da się grać normalnie na Isla Paradiso.Wy też widze macie takie ściny ,że co chwile cała gra się zatrzymuje ,a rusza się diamencik,drzewa,woda itd.W 1 dniu gry nie widać tego aż tak bardzo,ale po 3,4 dniach nie da się grać Z tego co widziałem inni też mają taki problem np. youtuberzy(kompa mam dobrego).I niestety muszę grać w innym świecie,chociaż sam dodatek świetny,jeden z najlepszych .

Ostatnio edytowane przez Mentosik57 : 14.06.2015 - 12:32
Mentosik57 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 12:03.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023