Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 1 > The Sims 1: Problemy z grą > The Sims 1: Rozszerzenia
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Zamknięty Temat
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 07.10.2007, 11:46   #1
ultraviolence
 
Avatar ultraviolence
 
Zarejestrowany: 27.07.2007
Skąd: Ciche Wzgórze
Płeć: Kobieta
Postów: 1,665
Reputacja: 10
Excl Fanatyczny wielbiciel.

Nie wiem co się stało, ale jak ostatnio odpaliłam jedynkę (mam wszystkie dodatki), to denerwowała mnie jedna rzecz. A mianowicie moja simka jest gwiazdą. Co jakiś czas po jej działce przechadza się ten fanatyczny wielbiciel, nigdy nie zostawia czarnych róż (nie mam składnika na zaklęcie :con: ), a na dodatek po chwili znika tak jak gdyby nigdy nic. Nawet nie zdąży dojść do drzwi. Może coś z grafiką nie tak? Nigdy wcześniej mi się to nie zdarzało.
ultraviolence jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 15.10.2007, 18:20   #2
Vegeta
 
Avatar Vegeta
 
Zarejestrowany: 06.05.2007
Skąd: Liskeard
Wiek: 27
Płeć: Kobieta
Postów: 379
Reputacja: 15
Domyślnie Odp: Fanatyczny wielbiciel.

Hmm ten cały fanatyczny wielbiciel to jedna wielka zagadka.Do mojej simki też kiedyś przyszedł(oczywiście nie raz codziennie mnie męczy) więc się zabawiłam i otoczyłam go ścianą.Wstawiłam drzwi dla gwiazd, rzeby tylko gwiazdy mogły tam wchodzić.Co zrobił nasz fanatyczny wielbiciel?Przelazł przez zamknięte drzwi!Nie otworzył ich tylko przez nie przeszedł.

A, nie chciałam zakładać nowego tematu ,mam pytanko jeśli moja simka ma 5 gwiazdek sławy to musi mieć jeszcze sławnych przyjaciół?Jeśli nie będzie ich mieć to straci gwiazdki?
Vegeta jest offline  
stare 17.10.2007, 14:37   #3
ultraviolence
 
Avatar ultraviolence
 
Zarejestrowany: 27.07.2007
Skąd: Ciche Wzgórze
Płeć: Kobieta
Postów: 1,665
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Fanatyczny wielbiciel.

Ja zawsze robię tak, że będąc już na szczycie kariery w showbiznesie, poprostu jeżdżę tam tylko dla fanów i autografów, ale przede wszystkim z poczucia obowiązku, bo jak pewnie wiesz, nie pokazując się tam przez 2 simowe dni, cofają cię na poprzednie stanowisko. Co do twojego pytania.. Jeśli nawet stracisz sławnych przyjaciół, nadal będziesz gwiazdą. Jeździj sobie do dzielnicy, ale wtedy radzę już nigdzie nie występować, bo kiedy występ się nie uda mogą cofnąć cię na poprzednie stanowisko. To tyle
__________________
ultraviolence jest offline  
Zamknięty Temat


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 20:56.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023