Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 2 > The Sims 2: Uwagi na temat gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Prev Previous Post   Next Post Next
stare 20.10.2004, 23:02   #1
=>kl@udiaa<=
 
Avatar =>kl@udiaa<=
 
Zarejestrowany: 02.12.2003
Skąd: Wrocław
Wiek: 36
Płeć: Kobieta
Postów: 46
Reputacja: 10
Domyślnie Losy rodzin Maxisa...jak się potoczyły?

W grze było już kilka gotowych rodzin. Ja gram w Miłowie więc dobrze znam siostry Kaliente, Ćwirów, Dona Lotario, Przyjemniaków itd.
Napiszcie co zrobiliście z ich życiem? Tych z Dziwnowa i Werony też
U mnie na przykład Nina przefarbowała się na czarno, kondycja na maxa i Donowi strasznie się spodobała, więc został na noc (co strasznie wkurzyło Dinę, że jej były kochanek śpi z Niną) i zrobił jej dzieciaka Aktualnie Nina jest w ciąży, czego wcale nie pragnęła a Don się na nią delikatnie mówić wypiął. Dina postanowiła pogodzić się z siostrą i stworzyły opozycję przeciw Donowi. Nina nie chce, żeby Don ubiegał się o jakiś prawa do dziecka, znienawdziła go i tyle.
Usłyszawszy o tym Kasandra zerwała zaręczyny z Donem i również nie chce go znać! POwiedziała o wszytskim ojcu i poprosiła go, żeby nie spotyał się już z żadną z siostr :/ Dina też dała sobie spokój z szukaniem dzianego staruszka na męża,zakochała się bowiem w nowym, przystojnym sąsiedzie Antonim, który ma jednak szczęśliwą rodzinę. Donowi z jego kobiet została tylko pokojówka Kasia.
U Przyjemniaków wiele nie zmieniłam. Bliźniaczki nienawidzą się na maksa, ciągle się biją i kłucą! małżeństwo się rozpada, bo Marysia, ciągle zajęta bizneswoman, udaje dla dobra córek, że wszystko jest w porządku, tymczasem nie sypia z męzem od dluzszego czasu. Daniem (Damian?) Przyjemniak zabawia się z obrotną pokojówką Kasią kiedy Marysia jest w robocie
Biedakami, Marzycielem i Próchnem nie gram wiec nic sie nie zmieniło
=>kl@udiaa<= jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
 

Tagi
losy, rodziny maxis'a


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 2 (0 użytkownik(ów) i 2 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 23:03.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023