Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 3 > The Sims 3: Problemy z grą
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 07.05.2012, 17:26   #911
tallje
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Pytania i odpowiedzi

Jej, dziękuję Wam, strasznie szybko odpowiadacie =D

Anula- sam sposób wydaję się świetny, jednak nie skorzystam, bo oprócz problemów z grą, mam jeszcze problem z Launcherem i włączaniem gry =/
Ale jeszcze powiedz...Jak obsługuje się CCleaner? Nie miałam z nim nigdy do czynienia

Anie- okej, dzięki, strasznie dużo tych folderów
A co dodatków, to już sobie poradziłam- okazało się, że były spakowane, a mi, oczywiście sam, odinstalował się WinRar :v

Dobra, zaczynam...Strasznie się denerwuję że coś sknocę =(

EDIT: CO?! Origin też mam reinstalnąć? Jak? Przecież ja go nawet nie umiem obsługiwać..=|

Ostatnio edytowane przez tallje : 07.05.2012 - 17:28
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 07.05.2012, 17:44   #912
Anulaa89
Creator
 
Avatar Anulaa89
 
Zarejestrowany: 22.05.2011
Skąd: Dębica
Wiek: 34
Płeć: Kobieta
Postów: 362
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Pytania i odpowiedzi

Akurat CCleanera nie obsługuję bo mam inny płatny program do czyszczenia rejestru. Ale po prostu musisz znaleść opcję wyczyść rejestr czy coś w tym rodzaju. A podałam ten - bo jest darmowy.

A jak uruchamiasz grę launcherem czy 3booterem? Bo launchera kochana używa się tylko do instalacji szmelcu z neta i store. A grę uruchamia się 3booterem. Najlepiej pobierać całą paczkę 3Booter i FPS limitter - jeśli chcesz to tu masz opis klik.

Uprzedzając pytanie: 3 booter daje kopa grze na starcie, i nie ma siły żeby sie nie uruchomiła. A FPS limitter nadaje limit 30 klatek naszej grze, dzięki czemu nasza karta graficzna tak szybko się nie sfajczy - bo twórcy gry nie pomyśleli aby nadać takie limity i liczba klatek moze dochodzić do setki nawet - radzę poczytać i pobrać to nic strasznego - poza tym ludzkie oko i tak nie jest w stanie zobaczyć tej zmiany - a nasza karta graficzna owszem . Nawet zauważyłam, że na większych szczegółach mogę grać teraz ehehe
__________________



Nie spełniam zamówień.
Anulaa89 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 07.05.2012, 18:30   #913
tallje
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Pytania i odpowiedzi

A nie, gry launcherem nie uruchamiam- uruchamiam ikonką którą mam w "Starcie", chociaż to chyba jeszcze gorzej XD

EDIT: Tak jak poraziłaś, pobrałam 3bootera i FPS Limittera, mam nadzieję że pomogą ; ) Dziękuję!

Ostatnio edytowane przez tallje : 07.05.2012 - 18:50
  Odpowiedź z Cytatem
stare 08.05.2012, 14:03   #914
Hithiriel
 
Zarejestrowany: 12.08.2011
Płeć: Kobieta
Postów: 10
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Pytania i odpowiedzi

Z metody próbowała skorzystać, ale nadal mam niewiele więcej motylków w mojej lokalizacji. Mam natomiast odmienne pytanie: zainstalowałam FPS Limittera, który żąda ode mnie jakiś czynności przy uruchamianu: wyskakuje czarne okienko i gdy nic nie robię, ogłasza mi błąd i zamyka się. wtf?

Ostatnio edytowane przez Hithiriel : 08.05.2012 - 15:23
Hithiriel jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 08.05.2012, 14:11   #915
Filleable
 
Avatar Filleable
 
Zarejestrowany: 13.04.2011
Skąd: Białystok
Wiek: 27
Płeć: Kobieta
Postów: 353
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Pytania i odpowiedzi

Nie wiem, czy o to chodzi, ale rozszerzenie .backup mają kopie zapasowe save'ów, a nie dodatki.
Anula, ja uruchamiam grę z launchera i nie mam z tym problemu.
__________________

Piękna sygna by Lubie <3
Filleable jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 08.05.2012, 14:16   #916
Björk
Admin Emeryt
UWAGA Konto Nieczynne
 
Avatar Björk
 
Zarejestrowany: 03.11.2007
Skąd: Warszawa
Płeć: Kobieta
Postów: 4,885
Reputacja: 19
Domyślnie Odp: Pytania i odpowiedzi

Cytat:
Napisał Anulaa89 Zobacz post
Akurat CCleanera nie obsługuję bo mam inny płatny program do czyszczenia rejestru. Ale po prostu musisz znaleść opcję wyczyść rejestr czy coś w tym rodzaju. A podałam ten - bo jest darmowy.

A jak uruchamiasz grę launcherem czy 3booterem? Bo launchera kochana używa się tylko do instalacji szmelcu z neta i store. A grę uruchamia się 3booterem. Najlepiej pobierać całą paczkę 3Booter i FPS limitter - jeśli chcesz to tu masz opis klik.

Uprzedzając pytanie: 3 booter daje kopa grze na starcie, i nie ma siły żeby sie nie uruchomiła. A FPS limitter nadaje limit 30 klatek naszej grze, dzięki czemu nasza karta graficzna tak szybko się nie sfajczy - bo twórcy gry nie pomyśleli aby nadać takie limity i liczba klatek moze dochodzić do setki nawet - radzę poczytać i pobrać to nic strasznego - poza tym ludzkie oko i tak nie jest w stanie zobaczyć tej zmiany - a nasza karta graficzna owszem . Nawet zauważyłam, że na większych szczegółach mogę grać teraz ehehe
Brzmi bardzo interesująco, a teraz poproszę o wytłumaczenie jak działa, gdzie umieścić

a najlepiej, jakbyś założyła osobny wątek w dziale z aktualizacjami modów do gry

mogę liczyć?
__________________
Love Profusion
Björk jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 08.05.2012, 14:24   #917
Anulaa89
Creator
 
Avatar Anulaa89
 
Zarejestrowany: 22.05.2011
Skąd: Dębica
Wiek: 34
Płeć: Kobieta
Postów: 362
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Pytania i odpowiedzi

@Björk Oczywiście - tylko że to nie mod tylko program Więc dałabym to raczej do poradników?

Edit: @Filleable nie mówię, że NIE MOŻNA i że będą problemy - tylko, że EA ma nas w pupci delikatnie mówiąc Po prostu dla naszego sprzętu lepiej zaopatrzyć się w te dwa bajerki i dla naszej cierpliwości
__________________



Nie spełniam zamówień.

Ostatnio edytowane przez Anulaa89 : 08.05.2012 - 14:30
Anulaa89 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 08.05.2012, 14:31   #918
tallje
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Pytania i odpowiedzi

Tu znowu ja, dobrydzień =D
Czy Orgin jest koniecznie konieczny? Chciałabym go odinstalować, bo mi braknie miejsca na dysku =/ nie aktualizuje gry za często, wszystkie gry mam w wersji płytowej.

EDIT: Aha, i czy są jakieś foldery, pliki, które mogłabym usunąć w folderze The Sims 3? Zajmują mi nie potrzebnie mijesce, a jeśli są takie, które bez żadnych późniejszych strat mogę usunąć, too...

Ostatnio edytowane przez tallje : 08.05.2012 - 14:40
  Odpowiedź z Cytatem
stare 12.05.2012, 16:16   #919
shezza
 
Avatar shezza
 
Zarejestrowany: 24.03.2007
Płeć: Kobieta
Postów: 833
Reputacja: 13
Domyślnie Odp: Pytania i odpowiedzi

powiedzmy, ze jest sobie rodzina. rodzina ma syna, ktory staje sie mlodym doroslym. syn sie wyprowadza, zyje sobie oddzielnie, postep historii jest wylaczony. czy w czasie kiedy gram tylko synem, pozostala czesc rodziny i tak sie starzeje, mimo wylaczonego postepu historii?
shezza jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 12.05.2012, 17:32   #920
Anulaa89
Creator
 
Avatar Anulaa89
 
Zarejestrowany: 22.05.2011
Skąd: Dębica
Wiek: 34
Płeć: Kobieta
Postów: 362
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Pytania i odpowiedzi

Cytat:
Napisał omega Zobacz post
Tu znowu ja, dobrydzień =D
Czy Orgin jest koniecznie konieczny? Chciałabym go odinstalować, bo mi braknie miejsca na dysku =/ nie aktualizuje gry za często, wszystkie gry mam w wersji płytowej.

EDIT: Aha, i czy są jakieś foldery, pliki, które mogłabym usunąć w folderze The Sims 3? Zajmują mi nie potrzebnie mijesce, a jeśli są takie, które bez żadnych późniejszych strat mogę usunąć, too...

Ja w sumie nie korzystam z originu wogóle a grę aktualizuję manualnie, więc myślę, że nie jest niezbędny.

Co do folderów -> Możesz usunąć zawartość folderu Downloads, zawartość Folderu Featured Items (a wręcz możesz zablokować pobieranie obrazków, - opisałam to w poradniku w dziale z poradnikami), możesz usunąć zawartosc folderu DCBackup - pod warunkiem, że nie tworzysz simów oraz domów, które eksportujesz z zawartościa zmodyfikowaną - jeżeli usuniesz pliki z tego folderu to te dodatki się nie wyeksportują razem z domem - no chyba że nic takiego nie robisz to śmiało możesz wywalić. Możesz też pousuwać Screeny i pliki z Exports hehe. Ale to chyba logiczne

@.error -> skoro wyłączyłeś postęp historii to to nie znaczy, że Twoi Simowie ne będą się starzeć. Musisz wyłączyć starzenie się. Tak mi się wydaje. Ja mało gram, raczej buduję lub robie dodatki, ale jak miałam wyłączony postęp historii a nie starzenie to się mi starzeli simowie.
__________________



Nie spełniam zamówień.

Ostatnio edytowane przez Anulaa89 : 12.05.2012 - 17:37
Anulaa89 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
problemy, pytania i odpowiedzie, sims gra grafika komputer


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 3 (0 użytkownik(ów) i 3 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 06:32.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023