Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 1 > The Sims 1: Uwagi na temat gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 05.11.2009, 17:26   #61
Vanitas
Administrator Emeryt
Creator
 
Zarejestrowany: 08.04.2008
Skąd: Hollywood
Płeć: Mężczyzna
Postów: 2,452
Reputacja: 12
Domyślnie Odp: Najbardziej szalony pomysł w grze...

@up: muszę to wypróbować
Vanitas jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 06.11.2009, 18:55   #62
Dingo02
Guest
 
Postów: n/a
Blush Odp: Najbardziej szalony pomysł w grze...

Zdarzyło mi się kiedyś, gdy moi Simowie byli w pracy i przyszli goście, zadzwonili do drzwi a ja ich ogradzałam płotkiem. W ten sposób miałam na działce całą 'Simlandię' - żartuję! ale dużo ludzi zgromadziłam...
  Odpowiedź z Cytatem
stare 06.11.2009, 19:01   #63
Phuture.
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Najbardziej szalony pomysł w grze...

Ja to kiedyś wprowadzałam na jedną parcelę około 32 ludzi (po sobie, 4 rodziny), zrobiłam taki Simowy cmentarz. Potem wprowadziłam rodzinę którą grałam. Pokojówka nie mogła sobie poradzić z ilością kałuż.
Zrobiłam familię, ojciec + matka + jedna ładna córka + jedna brzydka córka. Tą brzydką zamknęłam w małym pomieszczeniu z lodówką, toaletą i samochodzikiem do zabawy. Niezły ubaw był.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 06.12.2009, 19:11   #64
caalam
 
Avatar caalam
 
Zarejestrowany: 13.07.2009
Płeć: Kobieta
Postów: 864
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Najbardziej szalony pomysł w grze...

kiedyś bardzo się zezłościłam i zabijałam wszystkich simów, aż miałam cmentarz. wprowadziłam nową rodzinkę i jak ktoś był niegrzeczny to brałam ich na cmentarz albo budowałam domy bez okien, podłogi...
caalam jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 31.12.2009, 15:49   #65
Elajza
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Najbardziej szalony pomysł w grze...

Ja z kolezanka robilysmy cmentarz. Zamykalysmy simow ogrodzeniem na wet przechodniow, stawialysmy TV i stol, a na nim lampe alladyna i zawsze wybieralysmy ogien. Niezle sie fajczylo, raz ojciec uratowal dziewczynke od smierci i byla zielona.
Ta parcela byla wielka i w polowie zasypana grobami. Na koncu juz nokogo nie bylo stac na ta parcele hehe. Zamierzemy zrobic tak w Sims 2.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 31.12.2009, 16:08   #66
Czop92
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Najbardziej szalony pomysł w grze...

Ja zrobiłam rodzinę Wielopokoleniową i jest tam 8 osób a lska nie może juz miec dzieci bo za duzo urodzila. Hehe fajne ta rodzina nadal w nia gram. Ale też z koleżnką zrobilysmy rodzinę Kucharz I tam byla Laska Ludwika i Facet Tymoteusz laska raz umarla ale facet poprosil smierc o zycie dla ukochanej osoby i ozyla a ten facet 2 razy umarl i dwa razy laska go uratowala. Heh Fajne te obie rodziny
  Odpowiedź z Cytatem
stare 04.01.2010, 18:32   #67
Nunczaki Orientu
 
Avatar Nunczaki Orientu
 
Zarejestrowany: 10.11.2009
Skąd: Minecraft
Płeć: Kobieta
Postów: 219
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Najbardziej szalony pomysł w grze...

Hehe, w tym to jestem doobra. :p
A moja Simka urodziła dziecko i ciągle płakało. Przyszedł pracownik i go zamurowałam. Byłam wnerwiona, że zamurowywałam kto mi się podwinął pod rękę. Całe miasto było u mnie, bo miałam kod Move objects.
__________________
mod eidt: nieregulaminowa sygna.
Nunczaki Orientu jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 31.01.2010, 15:57   #68
Ktosiaxxx
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Najbardziej szalony pomysł w grze...

Ja nieraz robiłam po prostu dziwnego sima w dziwnym domu Basen w kuchni itp.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 05.05.2010, 12:15   #69
Kab Hun
 
Zarejestrowany: 13.03.2010
Płeć: Mężczyzna
Postów: 70
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Najbardziej szalony pomysł w grze...

Robiłem już szpitale, Hogwarty, komendy policji, więzienia, płonące domy, parcele pełne Frankensteinów... Największą satysfakcję jednak miałem ze zrobienia 'szkoły przetrwania' ;] - 8 simów odciętych (dosłownie odciętych) od świata i zdanych tylko na siebie samych. Usuwałem im kosz, skrzynkę na listy, drogę (kodem move objects) i taki śmieszny wihajsterek żeby ich sąsiedzi nie odwiedzali. Jedyne co zostawało na parceli, to olbrzymi zarośnięty staw, pomościk do wędkowania, namiot (jedyna rzecz ściągana przeze mnie z neta) i ognisko. Cała parcela była mocno zalesiona, żeby dodać takiego bardziej... dzikiego klimatu. ;] Ciekawe rzeczy się na tym odludziu działy, jednak żeby nieco bardziej urozmaicić zrobiłem jeszcze coś w rodzaju 'nagród' dla swoich simów. Dla każdego z nich wyznaczałem konkretne zadanie (poderwać sima o imieniu xxx, wzniecić pożar, nie zesikać się w ciągu 12 simowych godzin [^^']) i jeśli się wywiązywali, otrzymywali jeden mebel tylko dla siebie (nikt inny nie mógł z niego korzystać; jeśli to zrobił, automatycznie został karany przez 24 godzinny pobyt w klatce 3x3) lub jednodniową wycieczkę do cywilizacji. Jeśli zaś zawodzili, odbierałem im meble, kazałem spać na dworzu lub też - gdy zadanie miało ważniejszy priorytet - zabijałem ich. W końcu na parceli zostawał jeden sim, który w nagrodę za wytrwałość dostawał... normalne, zwykłe życie. ;] I tak z moich zabaw ocalało już 4 z 24 simów. . .
Kab Hun jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 28.05.2010, 18:29   #70
Rhagius
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Najbardziej szalony pomysł w grze...

No nie wiem, ja zawszę robię takie wielkie "zamczyska" z lochami xP i Wielkimi cmentarzami.

A tak wgl to Robię sobie tak jak to jest w The sims 2 Osiedlowe życie - robię osiedla.

Po wpisaniu kodu robię płot przez ulicę - do końca działki i 2 mieszkania, rodziny 3, 4 osobowe ze zamkniętym cmentarzem do którego każda rodzina może wchodzić w wyznaczonych godzinach. w dodatku otwieram w płotku wejście do 2 działki w jakiś tam też wyznaczonych godzinach, i gdy ojcowie-dzieci są w szkole a matki mają mało towarzystwa.

Nigdy mi się to nie nudzi - Polecam.
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 23:05.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023