Wróć   TheSims.PL - Forum > Pozostałe gry > Pozostałe gry z serii The Sims
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Zamknięty Temat
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 02.08.2007, 11:53   #31
Chmelcor
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: TheSims Online

Moze byc polska karta musi to byc karta kredytowa lub debetowa(bankomatowa) ze znaczkiem mastercard lub visa. Kazdy inny znaczek np.maestro to odpada juz.
 

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 06.12.2007, 19:56   #32
Juziol
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: TheSims Online

Czy ktoś, kto obecnie gra w wersję trial lub jakąkolwiek inną, mógłby pokazać kilka zdjęć, jak chociażby wygląd panelu, dostępne przedmioty, nowe interakcje sposób rozmowy?
Ciekawi mnie ta gra od dawna, kiedyś chciałem kupić, ale jak wspomniano, to na terenie naszego kraju jest niemożliwe. Chciałem po prostu zobaczyć jak wygląda cały program i komunikacja. Jednak w ostatnim czasie, czytając te liczne wypowiedzi o wyduszaniu kasy za nic, pomyślałem, że szkoda pieniędzy, choć bardzo bym chciał zobaczyć perspektywę kogoś, kto już to ma i może korzystać (nawet, jeśli obraca się to wokół miesiąca).
Dziwię się też, bo skoro cała spółka tworząca witryny The Sims, już nie istnieje, bo pozostały jedynie automatyczne potwierdzenia rejestracji, to nikt już nie powinien czuwać nad przelewami pieniędzy. Może to wynika z mojej niewiedzy, ale chyba to już powinno być przeoczone, skoro nikt już się tym nie zajmuje. Możliwe, że to też automatyczny program sprawdza - nie wiem.
Słyszałem też o serwerach prywatnych, że takowe niby są, darmowe w dodatku, ale nie znalazłem jak dotąd żadnego. Ciekawe ile osób jest na globalu, pewnie mało, a ile już było by na prywatnym? Niewiele, ale według mnie opłacałoby się, bo namówi się znajomków i wirtualne pogawędki załatwione, coś jak ze zmianą szablonu na gg. Ostatecznie wrócę do Secondlife.
 
stare 08.12.2007, 20:17   #33
ADRIAN
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: TheSims Online

www.tsomania.net

to najwiękasza strona to TSO. Zobacz tu jest wszystko!
 
stare 08.03.2008, 13:40   #34
Jupiter
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: TheSims Online

Coś mało o tym słychać ale w The Sims Online (pod postacią EA Land) można grać teraz całkowicie i legalnie za darmo.
 
stare 25.05.2008, 10:26   #35
Caesum
Administrator
 
Avatar Caesum
 
Zarejestrowany: 26.05.2005
Skąd: Warszawa
Wiek: 29
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,471
Reputacja: 73
Domyślnie Odp: TheSims Online

Podobno Ea-Land ma zostać zamknięte, by otworzyć nową grę na jego miejscu.

Pytania moje brzmią:

Czy to prawda?
Jaka gra ma być zamiast Ea-Land?

^^
Caesum jest offline  
stare 26.05.2008, 11:31   #36
Koornela
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: TheSims Online

Ej a jak zarejestrować się na tej stronce?
 
stare 27.05.2008, 17:51   #37
Sweetberry
 
Avatar Sweetberry
 
Zarejestrowany: 17.09.2007
Skąd: z umieralni.
Płeć: Kobieta
Postów: 264
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: TheSims Online

http://forum.thesims.pl/showthread.p...highlight=line

poszukaj w tym temacie
Sweetberry jest offline  
stare 08.07.2008, 07:37   #38
Pisarz
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: TheSims Online

The Sims Online mi się szczerze... podoba. Grałem zwykle na Test Center 3 (bo jest za darmochę ). Nie podobało mi się jednak zarabianie, siedzisz i robisz dżemy ciągle... nudne. Jednak już tej gierki nie mam. Wprowadziłem do niej kilku kolegów z klasy nawet
 
stare 11.07.2008, 07:41   #39
Fảlivrin
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: TheSims Online

Cytat:
Napisał Pisarz Zobacz post
The Sims Online mi się szczerze... podoba. Grałem zwykle na Test Center 3 (bo jest za darmochę ). Nie podobało mi się jednak zarabianie, siedzisz i robisz dżemy ciągle... nudne. Jednak już tej gierki nie mam. Wprowadziłem do niej kilku kolegów z klasy nawet
HEhe ja też namiętnie robiłam dżemy ale to była cała impreza, wchodziło się do jakiegoś domu - im więcej ludzi robiło dżemy tym więcej można było zarobić na słoikach. Chodziło też simy i śpiewały na kolanach tym co produkowali dżemy
Tak to była zabawa....
 
stare 01.09.2008, 18:13   #40
tiki taki i kasztanki
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: TheSims Online

Sorry za pisanie odpowiedzi w tak starym temacie ale jesli ktos nie ma łącza z internetem?? nie bedzie mógł grac tylko z innymi graczami tak??
 
Zamknięty Temat


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum

Podobne wątki
Temat Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
TheSims i jej popularność pushek The Sims 1: Uwagi na temat gry 41 07.12.2007 18:51
TheSims Abrakadabra - opinie i przemyślenia Moniczykita The Sims 1: Uwagi na temat gry 125 16.04.2005 16:30


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 00:55.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023