Wróć   TheSims.PL - Forum > Simowe opowieści > The Sims Fotostory
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Zobacz wyniki ankiety: Jak oceniasz moje fotostory?
5 gwiazdek - Odlotowe 15 50.00%
4 gwiazdki - Całkiem niezłe 11 36.67%
3 gwiazdki - Przeciętne 4 13.33%
2 gwiazdki - Zgroza 0 0%
1 gwiazdka - Strach się bać 0 0%
Głosujących: 30. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 26.02.2006, 11:05   #51
Paulusia
Guest
 
Postów: n/a
Grin Cudowne

Bardzo mi się podoba. Wciągneło mnie i zapomniałam o całm świecie...nawet spaliłam pizze w piekarniku . Treść jest ciekawa i bez błędów. Zdjęcia też nie są najgorsze .Czekam na następny odcinek. Ciekawa jestem jak to przedstawisz. POWODZENIA :*


Ja sama sie zastanowiam nad fotostorami własnymi ale w tej chwili nie mam sprawnch simsów a zresztą jestem za głupia na to nie nie wiem jak mam wgrać zdjęcia i wogle. Cztam ten poradnik i nic nie rozumiem ;( . Prosze o pomoc..niech ktoś mi wytłumacz to poswojemu czyli poludzku . Czekam na wiadomość :* :gu:
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 04.03.2006, 17:43   #52
Abentee
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Hm. Wyłapałam coś xD (zresztą jak zwykle)
Jeszcze z drugiego odcinka ^^

Cytat:
Napisał Viggo
Mohamed wyciągnął nóż i uderzył nim kobiecie w pierś. Ta upadła i uderzyła się w głowę. Straciłą przytomność.
Tak się zastanawiam... Skoro ona dostała nożem w pierś, to straciłaby tylko przytomność? Myślałam, że umrze x] Bo nawet jeśli obrażenie nie byłoby takie mocne, to chyba wykrwawiłaby się na śmierć, prawda? Ale to tylko moje przypuszczenie, więc może lepiej się nie czepiam ^^

Cytat:
Napisał Viggo
Kobieta zaczęła szperać w swojej torebce szukając jakiejś torebki.
To zdanie dziwnie brzmi. Szukała w torebce torebki xD Wiem, że może chodzić o jakąś torebkę, np. z lekami albo jakąś saszetkę ^^ Tak czy siak, śmiesznie wyszło ;)

Tyle. Jak narazie to całkiem nieźle :>
Po końcowym "rozległ się silny wstrząs i huk" można się spodziewać, co będzie w kolejnym odcinku. Jeśli się mylę, to zwracam honor ;>>

Pozdrawiam i czekam na kolejny odcinek ^_~
  Odpowiedź z Cytatem
stare 04.03.2006, 17:52   #53
Wika
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Tak się zastanawiam... Skoro ona dostała nożem w pierś, to straciłaby tylko przytomność? Myślałam, że umrze x] Bo nawet jeśli obrażenie nie byłoby takie mocne, to chyba wykrwawiłaby się na śmierć, prawda? Ale to tylko moje przypuszczenie, więc może lepiej się nie czepiam ^^
Przecież od razu się nie wykrwawi
  Odpowiedź z Cytatem
stare 04.03.2006, 18:11   #54
Abentee
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Ajajaj, z tym straceniem przytomności może troszkę przesadziłam, bo w końcu straciła ją poprzez uderzenie się w głowę ^^
Tylko zadziwiłam się, że od razu nie umarła x) Ale to już zależało od woli autora ;>

Nie odkopujmy już tego xD
Jak zwykle się czepiam, nie mogłam wytrzymać xDD

Pozdrawiam *_*
  Odpowiedź z Cytatem
stare 11.03.2006, 10:02   #55
Chiara
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Hmmmm..... Jestem zaskoczona.....

Viggo i nie horror Dla mnie to jest o wiele lepsza opcja, bo horrory lubie tylko na dvd z koleżankami i popcornem.

Jeśli chodzi o fotostory, to bardzo mi się podoba. Jest tak realistycznie napisane. Choć właściwie znam ciąg dalszy, to czekam na to jak Ty go zainterpretujesz. Dawaj szybko nowy odcinek !

Ocena : 9,5/10

Pozdrowionka,
Chiara.
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 00:20.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023