Wróć   TheSims.PL - Forum > Simowe opowieści > The Sims Fotostory
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 30.06.2005, 11:34   #1
efciaq
Guest
 
Postów: n/a
Cool "Klątwa"

Piszę to poraz trzeci bo mi cały czas coś z netem.. To już mi się nie chce pisać. Ale napiszę:
Witam, jest to moje 1 fotostory które było planowane już w Marcu. Teraz już publikuję. Jak coś to czytajcie tamto pod odcinkiem.

UWAGA !!! PLAKAT JEST JESZCZE W PRZYGOTOWANIU PROSZĘ BYĆ CIERPLIWYM !!!


Odcinek:

Odcinek pierwszy
Miły pan

W centrum Werony jest dużo tłoków i zamieszania. Każdy robi wokół siebie dużo szumu tylko po to by zwrócono na niego uwagę. Keyla razem z córką Alex wyprowadziły się z stąd niemal natychmiast. Alex zdążyła zimą zachorować nawet podczas wracania ze szkoły do domu. Agresywne dzieci szukały jakiegokolwiek pretekstu, aby móc wywrócić w śnieg innych. Przyszła jednak wiosna i przyroda zaczęła budzić się do życia. Keyla kupiła mały domek z ogródkiem w Nowym Yorku. Jest wielką maniaczką ogrodnictwa. Pracuje jako prywatny ogrodnik cały czas powtarza: „Robię to, co lubię i żyję by to robić”. W czasie wolnym pisze wiersze dla dzieci.
Alex chodzi do 6 klasy podstawówki. Interesuje się muzyką i modą. Jest zagubiona w nowym domu i miejscu. Ma wierną przyjaciółkę Elyon, z którą spędza większość czasu. Jej inteligencja sięga granic.

Był upalny wiosenny dzień. Alex ucałowała mamę ciepłym pocałunkiem i pobiegła do autobusu.

Keyla wróciła do swoich zajęć – ogrodnictwa. Polewała kwitnące kolorowe fiołki i ciepło-czerwone róże podśpiewując coś cicho.
- Lalalala tralala, nasza wiosna upalna. Pyk myk sialalala…
Tymczasem zawitał u niej dostojny mężczyzna w markowej marynarce.
- Dzień dobry, pani. Zauważyłem, że ostatnio goszczą w naszym mieście same piękne kobiety. – Komplementował człowiek.

- Oh, dzień dobry. Bardzo dziękuję. – Odparła miło Keyla. – Napije się pan czegoś?
- Chętnie. Nie wiedziałem, że są aż tak miłe. – Przylizywał się.


C.D.N



O czym rozmawiać będą Keyla z poznanym mężczyzną?
O czym zapomni?

To i nie tylko w 2. Odcinku!!!
Nie przegap!!!
* Przeczytaj zdanie nad odcinkiem jak coś
** Jakiekolwiek zmiany nie są przyjęte. Wyjątki włączone xP .
*** Zdjęcia w 2 odcinku chyba będą większe. Na 68%.
***** Oceńcie bo naprawdę nie mam pojęcia czy się wam spodoba.
****** Może to nie przypomina jakiej kolwiek klątwy, ale jeszcze przypomni. Zapewniam :wacko:
******* To będzie horror;D Już przeraża, co? : Ale nie dla wszystkich chyba. Uspokaja, co???
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 30.06.2005, 19:33   #2
efciaq
Guest
 
Postów: n/a
Smile 2. odc

Dodaję kolejny odcinek. OD razu zakładam że tam prawie nie będzie fotek, ale moje simsy szaleją. Nie wiem co się dzieje. Pod koniec nie ma zdjęć. Ach... Denerwuje mnie to wszystko... A no jasne... Będzie tylko jedna fotka. Och, przepraszam was. Ale w 3. Odcinku będzie więcej zdjęć, bo już zdążyłam serię narobić.

Odcinek drugi
Rozmowa z mężczyzną


- Piękny dziś dzień. – Zaczęła niepewnie Keyla podczas wspólnej kawy z nieznanym jej mężczyzną.
- Taa – Odparł zamyślony człowiek. – Mieszka pani sama? – Stwierdził, że rozmowa o pogodzie nie przejdzie. Gdy mieliby spędzić wolny czas oceniając pogodę nawet nie porozmawialiby sensownie.
- Nie, z córką.
- A mąż? – Dopytywał się delikatnie.
- Nie mam męża. I nie miałam. I nie będę miała… Przepraszam cię, ale nie chcę o tym rozmawia. – Keyla urwała temat. Podrapała się tylko w głowę, jakby próbowała coś dać do zrozumienia nieznajomemu. Ten zaś szybko zmienił go i udawał, że nie pamięta o poprzednim.
Dyskutowali o pracy, Alex, polityce. Miło spędzili ten czas, nie ma, co.



* * *

- Cześć, mamo! – Witała Alex.
- Oh, Część słonko. Mmh! – Ucałowała dziewczynę. – Jak tam w szkole? – Zapytała, choć tak naprawdę pierwszy raz w życiu w ogóle ją to nie obchodziło.
- Dobrze. – Warknęła niemiłym tonem. – Kwiatów dawno nie podlewałaś. – Dodała.
- O, boże! – Krzyknęła Keyla. – Skleroza! Moje kwiatki… Fiołkiiiiiii!
Szybko wybiegła z pomieszczenia.
Nagle hałas jeszcze się powiększył. Gwizdek czajnika zagłuszał kroki. Alex zatkała uszy. Prędko wyłączyła gaz.
- Naprawdę skleroza. – Powiedziała sama do siebie.
Zrobiła sobie ciepłą herbatę. Dmuchając oczekiwała na mamę i wyobrażała sobie, w jakim stanie zaraz wróci. Po chwili oczekiwana przyszła.
- Wyglądasz jakby cię tir przejechał. Albo nie… Jak z krzyża zdjęta. – Żartowała Alex.
- Bardzo śmieszne. – Keyla oznajmiła drwiącym tonem siadając obok niej.
- Hyh… Ty! A może ty dostałaś ataku serca!? – Dziewczyna udawała minę zainteresowanej.
- A żebyś wiedziała! – Matka oczekiwała na współczucie. – Ale przeżyły. – Wymawiając ostatnie zdanie odetchnęła czując ulgę.
- Przeżyły powiadasz?!
Kobieta kiwnęła głową potakująco.
- Wow. – Gratulowała Alex. – No to brawo.
Zaczęła klaskać.
- Nie drwij ze mnie. Zrobiłabyś biednej i kochanej mamusi kolację.
- Ach tak. Nasza mamusia musi teraz odpocząć… - Córka podskakiwała ze śmiechu.
- A ty byłaś teraz na SKS-ach czy jakoś tam tak?
- Tak. A teraz idziemy luli.
- Ja chcę jeść!
- Zdążysz.

Alex ugotowała im jajecznicę. Po zjedzeniu poszły spać. Tej nocy zasnęły razem.
C.D.N.


Jaką propozycję otrzyma Alex?
Czy skorzysta?
To i nie tylko w 3. Odcinku!!!
Nie przegap
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 21:39.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023