Wróć   TheSims.PL - Forum > Simowe opowieści > The Sims Fotostory
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Zobacz wyniki ankiety: Jak oceniasz moje fotostory?
5 gwiazdek - Odlotowe 15 50.00%
4 gwiazdki - Całkiem niezłe 11 36.67%
3 gwiazdki - Przeciętne 4 13.33%
2 gwiazdki - Zgroza 0 0%
1 gwiazdka - Strach się bać 0 0%
Głosujących: 30. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 23.01.2006, 21:24   #21
Misia
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Bardzo odważny temat ale podoba mi sie ten początek mam nadzieje że tak będzie dalej
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 25.01.2006, 07:18   #22
Viggo
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

A więc:
Wyśrodkowany tekst - skoro tak źle wam się czyta, nastepny ocinek będzie już normalnie napisany
Okna w samolotach - tak , tak podczas robienia zdjęć zauważyłem, że o tym zapomniałem PS. Puvix'L to co zbierałem przez dwa miesiące to szczegółowe informacje co działo się podczas tych zamachów.
Ale zmienie je jak najbardziej.
Odcinków będzie sporawo, poniewaz jest dużo bohaterów.Dojdą jeszcze bohaterowie Wieży Południowej, i pozostałych samolotów. Odpuściłęm sobie atak na Pentagon , będzie o nim mowa , ale nie będzie on przedstawiony.
Nastepny odcinek dziś lub jutro !
  Odpowiedź z Cytatem
stare 25.01.2006, 14:57   #23
Falcon
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Odważny temat i jestem bardzo ciekawy jak sobie z nim poradzisz. Pierwszy odcinek może nie jest super interesujący, ale z oceną wstrzymam się jeszcze na jakiś czas.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 25.01.2006, 20:35   #24
Sesca
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Obiecaj, ze je dokonczysz, a nie przerwiesz w trakcie
  Odpowiedź z Cytatem
stare 27.01.2006, 08:53   #25
Llewella
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Jak na razie to nie bardzo mi się podoba.
Temat odwarzny, ale sposób pisania... Jakoś tak 'biednie' (?)
Przeczytam kolejny odcinek i mam nadzieję, że będzie lepszy...
  Odpowiedź z Cytatem
stare 04.02.2006, 14:59   #26
martencja
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

hmmm... odważny jesteś, skoro miałeś odwagę napisać o tak delikatnym temacie.. życzę Ci powodzenia, i mam nadzieję, że następny odcinek szybko się pojawi
FS mi się podoba

:*
Martencja
  Odpowiedź z Cytatem
stare 04.02.2006, 16:00   #27
Viggo
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Odcinek nie pojawił się w przyszłym tygodniu z powodu katastrofy w Katowcahc, już była jedna tragedia więc nie chciałem wam przypominać o tej dając kolejny odcinek.
teraz tez niezbyt chętnie podchodze do pisania tego odcinka, ale pojawi się on na początku przyszłego tygodnia.
Prawdopodobnie będzie to środa.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 04.02.2006, 16:24   #28
Aquila_Ardens
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

<słodki podmuch wiatru... szelest skrzydeł poruszanych siłą majestatycznej Orlicy wznoszącej się w podniebnym tańcu... Ptak wylądował i skierował swój poważny i niezbadany wzrok na Aojdę...>

nie mam zwyczaju odzywać się na tym forum , ni nawet czytać czegokolwiek. ale trafiłam tu wielkim przypadkiem.

Viggo... błagam... nie bądź amerykaninem i nie zrób z Arabów stereotypowych terrorystów. jestem na tym punkcie wyczulona i nie chcę, by propagowane było przekonanie, iż wszyscy Arabowie to terroryści, tudzież USA jest niewinnym i niczym komukolwieg wadzącym krajem. że Arab to ten zły a Amerykanin to dobry bohater niczym z filmu. bo tak nie jest. mam nadzieję, że spróbujesz trochę pochylić się nad tym tematem z tej perspektywy. z perspektywy właśnie Arabów.

co do doboru tematu... nie popieram brania ciężkich tematów przez osoby niedoświadczone (czytaj nie wykształcone w tym kierunku i nie mające podstaw). z drugiej strony... jeśli faktycznie zbierałeś długo materiały...ufam iż potrafisz na to spojrzeć obiektywnie. jeśli tak, to popieram. bo popieram pisanie opowiadań związanych z faktami historycznymi (jak na przykład moja nieszczęsna Semita, którą pisałam na podstawie mojej znajomości kultury Kemet <która poniekąd tamtymi czasy nikłą była a teraz większą jest... chociaż by z powodu, że oczy me własne same ujrzały dorobek tejże kultury...ale to dygresja...> , czy ostatni pomysł krążący wokoł napisania biografii Władysława III Warneńczyka z "odrobinką" mojej inwencji). pisz, zobaczym co z tego wyniknie, aczkolwiek obawiam się, że nie będzie to coś, co pragnę zobaczyć, gdyż biorąc pod uwagę poprzednie prace, lubisz Amerykę, jej kulturę, jej przewidywalność.

pozdrawiam i apeluję o obiektywność,
Solituda Aquila Ardens (Haliaeeta Leucocephala) Ex Exploratione Lupina od niedawna tancerka brzucha
  Odpowiedź z Cytatem
stare 05.02.2006, 17:11   #29
Baki
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Bardzo Fajne.. Ale.. szkoda że znowu zapuszczasz ten temat. Jak reszte fotostory. Już zapomniałem co było w pierwszym odcinku, a ty jeszcze nie dodałeś kolejengo. narazie mi sie podoba

6/10 <narazie
  Odpowiedź z Cytatem
stare 05.02.2006, 17:28   #30
Incognito
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

No, ja już się uprzedziłem do długich przerw między odcinkami FSów Vigga... I mam wrażenie, że i to nie zostanie ukończone No nic. Czekamy niecierpliwie Postaraj się xd
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 18:10.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023