Wróć   TheSims.PL - Forum > Simowe opowieści > The Sims Fotostory
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Zobacz wyniki ankiety: Jak oceniasz moje fotostory?
5 gwiazdek - Odlotowe 0 0%
4 gwiazdki - Całkiem niezłe 1 20.00%
3 gwiazdki - Przeciętne 1 20.00%
2 gwiazdki - Zgroza 0 0%
1 gwiazdka - Strach się bać 3 60.00%
Głosujących: 5. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 02.05.2006, 14:35   #1
chibiusa
Guest
 
Postów: n/a
Wink "Life of Butterfly"

Ehhh... Moje pierwsze FS... Nie wyszło takie jak chciałam, ale raz człowiek żyje .
Pierwszy raz też wstawiam jakieś obrazki na Image Shacka więc coś może być pomemłane :wacko: . Za wszystkie błędy przepraszam, i będe starała się poprawić . Zgubiłam 1 płytę Simsów 2, więc robię w Randce... Jak tylko znajdę TS 2 to będe konntynuowała FS. Ok, zaczynamy:

,, Life of Butterfly "



- Ech... Gdzie to było?!? Jak mu tego nie oddam to po mnie... Nigdy mi nie pożyczy żadnej książki...



- A może jest tu?.... Mam nadzieję.



- Tak! Przeczytam jeszcze ten koniec i oddam mu tą książke... Pewnie się wścieknie że tak długo, ale przecież ,, Gdy się człowiek spieszy to się diabeł cieszy ".....



-Ach.. zapomniałam się przedstawić widzom xP. Jestem Katie Rolwes i mieszkam w Sim City od niedawna. Znalazłam tu fajnego kolege, od którego pożyczyłam ,, Sherlocka Holmes'a " i długo go nie oddawałam... dobra, dobra teraz możesz mówić ty Chibi xP ( Od Chibiusy: Nadal ty mówisz ) Aha... .



- Hmm? Taki durny koniec? Jednak od razu go oddam... - Powiedziała Katie. Już wstała, gdy nale usłyszała dzwonek do drzwi.



- Jeej... Nie znam tu nikogo, dopiero się wprowadziłam, a tu dzwonki...
- Ruszyła szybkim krokiem do drzwi.

URL=http://img159.imageshack.us/my.php?image=rolwes800109md.jpg][/URL]

Gdy je otworzyła zobaczyła mile uśmiechnięta panią, oraz jakąś w kółko chodzącą kobietę. Uśmiechnięta pani powiedziała:
- Dzień dobry... Chciałam powitać panią w Sim City. Nazywam się Petricia Von Gugen, ale w skrócie może pani do mnie mówić Petty.
- Miło mi.. Ja jestem Katie. Katie Rolwes...



- Ta pani co obok chodzi to Bella Świ... Ekhem... Ćwir!- Powiedziała Petty.
- Jakoś się dziwnie zachowuje, ale dobra... Zapraszam panią na obiad... Oczywiście do mnie do domu, bo akurat ugotowałam... - Nawijała Katie.
- Ach, chętnie! Bardzo dziękuje! - Przytaknęła Petty.



- Bo widzi pani... ja mam złe wspomnienia gdyż niedawno zmarła moja córka... - Westchnęła smutno nowa koleżanka.
- Och... Bardzo pani współczuje... - Powiedziala czule Katie i dziewczyny skierowały się do domu. Jednak Petty ją wyprzedziła i poleciała jak smuga światła. ( Widocznie była bardzo głodna )



- Hmm? Gdzie ona poszła? - Nagle Katie usłyszała z kuchni dźwięk Ekspresu do kawy... Poszła tam i... BACH!



Dziewczyny zderzyły się! Obie miały dwa wielkie czerwone guzy...
- Ałć... - Jęknęła Petty. - Chyba muszę iść do domu go zawinąć bandażem...
- Racja - Przytaknęła Katie.



Petty poszła raźnym krokiem do domu, pocierając guza. Trocę jej się kręciło w glowie więc się kiwała a lewo i na prawo...



- Ech... Ja też muszę coś z nim zrobić... Ale potem (Od Chibiusy: Jak zwykle: Potem . ) . Muszę coś jeszcze zobaczyć...



Stuk, stuk, stuk... Katie szła swawolnym krokiem cała czerwona...



- Wam też muszę coś dać, bo zdechniecie... I co? Smaczne? ( Od Chibiusy: Nie wątpie )



- Stary ten okręt... Ale skoro mój Prapradziad nim płynął... - Szeptała sama do siebie Katie. - Musiał mieć wiele odwagi... Nigdy go nie widziałam ( xP )



- Nie ma co... Idę załatwić potrzeby....



... ( Od Chibiusy: No coment... ) DIING DOOONG!



- Aaach! Nawet się nie można załatwić... Kto to znowu?!? - Krzyknęła Katie.

C.D.N

Kto będzie dzwonił?
O czym się dowie Katie?

To wszystko i więcej w następnym odcinku ,, Life of Buttefly "
W niektórych momentach FS są moje komentarze . I dajcie krytyki xP . Wiem że muszę się poprawić...

Thanks to ImageShack for Free Image Hosting
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 02.05.2006, 16:07   #2
magda_lena_1993
Guest
 
Postów: n/a
Sad Co to ma być?...:/

Co to ma właściwie być? Tzn. nie mam nic przeciwko FS z TS1, ale zdjęcia są za małe, z napisaną na dole rozdzielczością i przede wszystkim są niewyrównane do tekstu.
Sama fabuła, a raczje jej brak...nie podoba mi się...
Zdania są źle złożone...nie wyłapałam literówek...
Chyba wszystko za szybko się dzieje...tzn. nie za szybko, ale za szczegółowo opisujesz każde zdarzenie...
W sondzie na razie nie głosuję, ponieważ jest to za wczesny termin...
Oceniam to FS 3/10
5 pkt odjęłam za zdjęcia - to o czym wcześniej wspomniałam (aż 5 pkt, ponieważ daje to wygląd całemu FS) <-- dobrze zrobiłyby zdjęcia większe
3 pkt za tekst i za to co napisałam o fabule itd.
Czekam na następny odcinek i myślę, że zastosujesz się do rad wszystkich, którzy skomentują twój temat na forum.
Trzyamaj się, pa!
  Odpowiedź z Cytatem
stare 02.05.2006, 16:24   #3
riannon
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Zdjęcia są za małe, trudno cokolwiek zobaczyć. Co do tekstu to juz w połowie byłam przeraźliwie znudzona tym co przeczytałam. Po dotrwaniu do końca, zaczęłam się zastanawiać po co są te twoje dopiski, bez nich byłoby lepiej.
Fabuła raczej nie ma. No nie wiem, może sie rozwinie. Tak w ogóle to o czym ma opowiadac to FS?? O dosyc dennym zyciu jakiejś kobiety?? I może w następym odcinku nie rób tylu uśmieszków w tekście, utrudniają czytanie, a wcale nie wygladają ładnie. Większych błędów chyba nie ma.
Ocenię tak około 4 odcinka.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 02.05.2006, 16:26   #4
Isi
 
Avatar Isi
 
Zarejestrowany: 03.10.2004
Wiek: 37
Płeć: Kobieta
Postów: 1,636
Reputacja: 10
Domyślnie

Kiepsko... Mam nadzieję, że się poprawisz. Napiszę, co mi się nie podoba:

- przede wszystkim miniaturki zamiast dużych zdjęć. Dobrze zrobiłaś, że dałaś zdjęcia na imageshacka, ale jak kopiujesz do posta, to kopiuj kod, obok którego jest napis "Hotlink for forums (1)", a nie "Thumbnail for forums (1)"- wtedy zdjecia będą duże i czytelnik nie będzie ich musiał otwierać ,

- na zdjęciach są niskie ściany, mogłabyś ustawić na wysokie- tak byłoby bardziej realistycznie. Poza tym fotki są w porządku.

- emotikonki w tekście fotostory nie są mile widziane przeze mnie i przez większość. Powinnaś raczej wszystkie emocje opisać słowami, to nie jest zwykły post, tylko Twoje opowiadanie,

- muszę przyznać, że gubię się trochę w tej opowieści- raz babka mówi sama do siebie, raz jest narrator... I te dopiski nie podobają mi się zbytnio... W niektórych momentach nie wiedziałam, o co chodzi.

Musiałabyś gruntownie zmienić fs, żeby było "znośne", bo ciężko się czyta. Przede wszystkim: ustalić narratora- czy będziesz nim Ty, czy bohaterka (a jeśli chcesz umieścić Wasze dialogi, to jakoś to oddziel,żeby było przejrzyście, no nie wiem, kursywą, pogrubieniem, kolorem, akapitem- tylko tak, żeby nie pogubić się jeszcze bardziej), wykluczyć emotikonki a zamiast tego wstawić jakieś drobne opisy, i oczywiście dać duże zdjęcia.

To chyba wszystko, ocenki w sondzie na razie nie wstawiam, poczekam z tym.

Pozdrawiam
Isi jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 02.05.2006, 16:37   #5
efciaq
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie (od efciaq: no comments...)

Wiesz... Wszystko jest tutaj chaotyczne. Bało sensu. Ja najbardziej zapamiętałam ten tekst : "- Ałć... - Jęknęła Petty. - Chyba muszę iść do domu go zawinąć bandażem...
- Racja - Przytaknęła Katie."

Ja bym się za to obraziła! Szczerze! Gdyby ktoś powiedział te "racja" do mnie. Takie strasznie nie miłe, jakby gościówa chciała ją wygonić.
Tak pozatym kolejny raz spotykam się z niezbyt dobrym wystrojem pomieszczeń (zaufaj mi, da się ładnie budować w sims 1). Na dodatek znów spotykam się z jakimś całkowicie haotycznym tytułem. Rozumiem, że napewno miał być oryginalny, ale mam wrażenie, że brutalność nie zagości aż tak w tym fotostory. Jeszcze przyłączam się do perełki - twoje dopiski w nawiasach wszystko tak brudzą, utrudniają dobre czytanie. Niektóre teksty mągą rozbawić, jeżeli spojrzę na twoją minkę przy dodatku i wyobrażam sobie taką ciebie , ale to itak jest złe.

Co do zdjęć, nawet nie miałam ochoty ich otwierać, wszystko widziałam, co mogłabym wogóle zobaczyć. Pozatym wystarczająco dużo napisała nasza kochana Isi (której nie wierzę, że net padł ) na ten temat. A, zresztą nie będę się powtarzała, ona mnie wyprzedziła.

PS. Isi, złośliwa jesteś, bo iągle mnie wyprzedzasz jak chcę się popisać wiedzą .
  Odpowiedź z Cytatem
stare 02.05.2006, 19:43   #6
..::CaRmEn::..
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Powiem szczerze, że się troszeczke uśmiałam z tego FS ;-P
Nie no wybacz, ale tekst jest tak pokręcony, że aż oczy bolą...
Przede wszystkim rażą mnie emotikonki... nie powinnaś ich wstawiać do tekstu... są zupełnie nie potrzebne.
Po drugie zdjęcia są ech... fatalne. Miniaturki - nic nie widać...
Pozatym uważam, że dajesz za dużo zdjęć, a za mało tekstu...
Popraw się koniecznie w drugim odcinku bo inaczej ocena będzie kiepska...
Pozdrawiam, ..::CaRmEn::..
  Odpowiedź z Cytatem
stare 02.05.2006, 19:51   #7
ReGiNa
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

ok, 1 raz dajesz fs- ok, nawet dobre
1 raz dajesz zdjęcia- cóż początki są trudne

Krytyka się przyda ,ale nie mam jakoś chęci
Fs jest chaotyczne
Ale sie poprawisz
  Odpowiedź z Cytatem
stare 05.05.2006, 10:03   #8
sasha fierce
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

myslalam, ze to moje fs bo ma podobny tytul ;p
coz, troszke krotki odcinek i jednak trzeba go dopracowac i te zdjecia. wiem, ze w ts1 nie moge byc one za bardzo efektowne, ale przedewszystkim dalas ja w miniaturach-musisz je powiekszyc. ocenie po nastepnym odcinku.

pozdrawiam.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 28.05.2006, 11:55   #9
Carina
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Raczej kiepskie :/
  Odpowiedź z Cytatem
stare 04.06.2006, 13:30   #10
Dzaga717
 
Avatar Dzaga717
 
Zarejestrowany: 27.08.2004
Wiek: 33
Płeć: Kobieta
Postów: 64
Reputacja: 10
Domyślnie

Chyba za bardzo chciałaś żeby było dobrze i troche przesadziłaś.Jak dajesz zdjęcia na imagesack to kopiuj "Hotlink for forums (1)",wtedy zdjęcia są wyraźne i duże.
__________________
Dzaga717 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 18:08.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023