Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 1 > The Sims 1: Uwagi na temat gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Zobacz wyniki ankiety: Co najtrudniej jest ci do zdobycia
Pot ropuchy 0 0%
Głosujących: 0. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 29.12.2003, 18:35   #11
Nindë
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Ja tez mam grzybka i tez jest latwiej......Na tej samej stronie mozna sobie sciagnac krysztaly ja sciagalm.........
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 31.12.2003, 08:08   #12
Smeagolina
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Ja mam grzybka, ale go (prawie ) nie używam. Sposoby zdobywania składników już rozpracowałam, więc dla mnie wszystko jest łatwe. Ale zagłosowałam na llodowe szkło.

P.S. Czy ktoś wie, do jakiego czaru można wykorzystać czarne róże (nie mam Gwiazdy, ale dostałam z grzybka)?
  Odpowiedź z Cytatem
stare 31.12.2003, 08:36   #13
Jacky
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Moim zdaniem lodowe szkoło, gdy je potrzebuję to zawsze dostaję rzęsy czarodzieja <_< <_<
Od wróżki Mary (czy jak jej tam), dostaję pióro pegaza, ale od wampirzycy Wiki i aptekarza Toda to muszę niestety dostać te głupie rzęsy czarodzieja, albo konfetti klauna <_< .

P.S. Smeagolina czarne róże na nic się nie zdają jeżeli nie masz sims gwiazdy, bo dzięki nim można stworzyć zaklęcie cena sławy(chyba się tak nazywało), a z tego co wiem to to raczej działa z Gwiazdą
  Odpowiedź z Cytatem
stare 31.12.2003, 09:15   #14
galazek
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Originally posted by Jacky@Dec 31 2003, 09:36 AM
P.S. Smeagolina czarne róże na nic się nie zdają jeżeli nie masz sims gwiazdy, bo dzięki nim można stworzyć zaklęcie cena sławy(chyba się tak nazywało), a z tego co wiem to to raczej działa z Gwiazdą
No właśnie, ale jednak spróbuj zmieszać te 3 składniki na ten czar (ja oczywiście nie pamiętam, jakie to są ) i zobacz, czy coś się stanie (raczej nie, ale spróbować można )
  Odpowiedź z Cytatem
stare 31.12.2003, 09:25   #15
Midway
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Myślę że najtrudniej zsobyć pył diamentowy bo jest bardzo drogi. Ja zawsze dostaje lodowe szkło za rozwiązanie łamigłówki z tym cmentarzyskiem (najpierw trzeba oczywiście pogadać ze sprzedawcą )
  Odpowiedź z Cytatem
stare 31.12.2003, 09:50   #16
Ersa
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Dla mnie nic nie jest trudno zdobyć :lol: Z niczym nie mam problemów :lol:
  Odpowiedź z Cytatem
stare 31.12.2003, 09:56   #17
Midway
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Mi dosyć trudno jest zdobyc konfetti klauna ale nie ma tego w ankiecie więc zaznaczyłem diamentowy pyl
  Odpowiedź z Cytatem
stare 31.12.2003, 09:59   #18
Ersa
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Ja nie dałam głosu. Ale najczęściej dostaję Konfetti Klowna od Aptekarza Tooda
  Odpowiedź z Cytatem
stare 31.12.2003, 17:51   #19
Buka
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Originally posted by galazek+Dec 31 2003, 11:15 AM--></div><table border='0' align='center' width='95%' cellpadding='3' cellspacing='1'><tr><td>QUOTE (galazek @ Dec 31 2003, 11:15 AM)</td></tr><tr><td id='QUOTE'> <!--QuoteBegin-Jacky@Dec 31 2003, 09:36 AM
P.S. Smeagolina czarne róże na nic się nie zdają jeżeli nie masz sims gwiazdy, bo dzięki nim można stworzyć zaklęcie cena sławy(chyba się tak nazywało), a z tego co wiem to to raczej działa z Gwiazdą
No właśnie, ale jednak spróbuj zmieszać te 3 składniki na ten czar (ja oczywiście nie pamiętam, jakie to są ) i zobacz, czy coś się stanie (raczej nie, ale spróbować można ) [/b][/quote]
A jakie składniki można zmieszać z czarnymi różami, żeby coś wyszło?
  Odpowiedź z Cytatem
stare 29.02.2004, 08:11   #20
SWAT
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

mnie tam nic poza lodowym szkłem dla przykładu muj sim ma 23szt. rzęs czarodzieja ale tylo 2szt. lodowego szkła
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 15:30.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023