Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 1 > The Sims 1: Uwagi na temat gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 27.05.2009, 22:09   #71
_Eveline_
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Gdzie najchetniej spędzacie wakacje?

Cytat:
Napisał MARTUCHA Zobacz post
W jaki sposób można wyjechać do lasu ? bo ja nie mam takiego miejsca...
To jest w The sims 2 czy co?
Ogólnie do lasu to nie można wyjechać, w Sims 1 nie ma lasów. Są za to kempingi, coś między wakacjami nad morzem a feriami w zaśnieżonych górach. Jak dojechać? A no bierzesz telefon i zamawiasz taksówkę na wakacje . Zielone parcele (na środku) to właśnie takie "leśne" kempingi, z domkami albo namiotami i grillem. Ale grzybów i innych typowo leśnych atrakcji tam nie znajdziesz, możesz tylko postawić krzesełko - grzyb z dodatku Abrakadabra
Co do Sims 2 to nic Ci nie powiem, bo nigdy w to nie grałam, zresztą to nie ten temat...


Co do mojego ulubionego miejsca na wakacjach:
Ja tam nigdy nie lubiłam tego drogiego hotelu, bo nie było tam nic do bara-bara I moi zakochani Simowie byli niepocieszeni. Moim ulubionym miejscem była niewątpliwie plaża z namiotami i budką, w której można było wypożyczyć wykrywacz metali, żeby później coś ciekawego odkopać. Były tam jeszcze jacuzzi, gdzie zawsze pchałam swoich Simów Właśnie na tą parcelę zawsze umawiałam się na randki.
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 09.06.2009, 13:12   #72
Zuzul
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Gdzie najchetniej spędzacie wakacje?

Ewidentnie góry, w zimowej krainie ;D
  Odpowiedź z Cytatem
stare 15.06.2009, 19:19   #73
bartek34
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Gdzie najchetniej spędzacie wakacje?

Ja uwielbiam (nie pamiętam jak to sie nazywalo) ale najwiekszy hotel na plażach
Tak jak w przypadku Artusek mialem gwiazde i dostalem nagrode
  Odpowiedź z Cytatem
stare 15.06.2009, 19:28   #74
Milou
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Gdzie najchetniej spędzacie wakacje?

Zawsze lubiłam jechać w góry. Ładny klimacik, dużo atrakcji, coś się tam dzieje ogólnie. "Nad morzem" jeśli tak można nazwać było najnudniej, no może w drodze wyjątku jechałam do lasu.
Pozdro.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 02.03.2010, 19:29   #75
Mandaryn
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Gdzie najchetniej spędzacie wakacje?

Hmm na slonecznej plazy..;p
  Odpowiedź z Cytatem
stare 15.03.2010, 14:39   #76
Młody
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Gdzie najchetniej spędzacie wakacje?

Pozwólcie, że najpierw zastanowię się nad zaletami i wadami każdego z trzech rodzai miejsc, w których nasi simowie mogą spędzić czas, który przeznaczony jest na odpoczynek.
Śnieżny kurort jest miejscem, któremu klimat jest rzeczywiście nieobcy. Dzień spędzony poza hotelem, schroniskiem, etc., na lepieniu bałwana i uprawiania sportów zimowych z pewnością nie jest stracony. Gdy zaś zapadną ciemności, kominek i dywan wypełniają czas romantycznym nastrojem. Do tego drewno, mnóstwo drewna. Jednak jak długo można siedzieć na zimnej parceli pełnej śniegu?
Kemping w leśnej głuszy, wśród śpiewu ptactwa i ogromnym daglezji, sosen, buków, itp. itd., może okazać się wspaniałym sposobem na oderwanie się od dóbr, które simom dała technika. Ciężkie warunki, niewiele jedzenia i samodzielność, to dla niektórych mieszczuchów, rozpieszczonych wysokimi płacami w pracy lub kodami, prawdziwy obóz przetrwania. Drewniany pomost, wędka, krzyk kaczek, rozpieszczają każdego samotnika. Nie jest to z pewnością miejsce dla zakochanych i zauroczonych simów. Tylko spokój, cisza.... W końcu można zatęsknić za klaksonami samochodów.
Wreszcie plaża! Miejsce, która zaiste ma możliwości i które można przedstawić na tysiące różnych sposobów. Prawdziwy luksus, ciągły upał i... skąpe stroje. Mnóstwo rozrywki, dla każdego coś dobrego. Na takie wakacje, trzeba sobie jednak zasłużyć i zarobić. Parcele przeważnie dla rodzin.
Nie da się połączyć tych wszystkich miejsc, byłoby to zbyt doskonałe połączenie, acz przyjemne. Osobiście jednak pozostanę przy kempingu, w leśnej ciszy.

Ostatnio edytowane przez Młody : 05.07.2010 - 13:34
  Odpowiedź z Cytatem
stare 02.05.2010, 21:36   #77
Alesha49
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Gdzie najchetniej spędzacie wakacje?

Ja spędzam najczęściej czas na Plaży oraz w Zimowej Krainie.Nie za bardzo lubię kemping,ale też nie jest źle.Jeżeli jadę z dziećmi jak wogule je mam to jeżdżę tylko na kemping.Ale jak jadę z samą parą to na Plażę albo do Zimowej Krainy.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 02.05.2010, 22:57   #78
Kab Hun
 
Zarejestrowany: 13.03.2010
Płeć: Mężczyzna
Postów: 70
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Gdzie najchetniej spędzacie wakacje?

Na pierwszym miejscu - zimowe kurorty. Klimatycznie, romantycznie i ogólnie dobrze mi się tam wypoczywa. ;] Równie często zdarza mi się jeździć na plaże, aczkolwiek tylko gdy robię coś w rodzaju 'miesiąca miodowego'. Lasu i kempingów nawet nie tykam...
Kab Hun jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 05.05.2010, 09:50   #79
Jakub
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Gdzie najchetniej spędzacie wakacje?

Najczęściej w góry, czasem na plaże.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 06.07.2011, 12:57   #80
miłośniczka zwierząt
 
Avatar miłośniczka zwierząt
 
Zarejestrowany: 05.12.2010
Skąd: łódź
Wiek: 31
Płeć: Kobieta
Postów: 936
Reputacja: 11
Domyślnie Odp: Gdzie najchetniej spędzacie wakacje?

Ja na plaże, i na kemping najczęściej wysyłam simów rzadziej w góry
miłośniczka zwierząt jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 06:48.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023