Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 1 > The Sims 1: Uwagi na temat gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 27.10.2004, 17:22   #31
nika1990
Guest
 
Postów: n/a
ThumbsDown odp.!

jesteś jakiś zabujca!!!!grrr!!!!
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 27.10.2004, 19:50   #32
Pinia
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Ja tylko jak potrzebuje cmentarz np. ostatnio wymagałam tego do wystroju ogródka na uroczysku a ja to ich tą rakietą w domu zabijam przeważnie :mu: ale nie robie tego często...
  Odpowiedź z Cytatem
stare 28.10.2004, 19:29   #33
Madziuch
 
Zarejestrowany: 05.10.2004
Płeć: Kobieta
Postów: 432
Reputacja: 13
ThumbsUp Ekhm..

Ja mam np. rodzinkę do znencania się Zawszerobię im chatę i nie robie drzwi do wyjścia. Zdychają Albo no wprost kocham ich palić Moja kumpela raz grała simsy i urodziły się jej bliźniaki (chyba w 2) łysa zdaje sięi wkurzyła się i...wystawiła je na ulice Oczywiście porzejechał je samochód
Madziuch jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 29.10.2004, 18:43   #34
0Bianka0
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Tak przyznaje się do morderstwa kilkuset simów.. Nie wiedziałam dlaczego to robię.. Kierowałam się instynktem zwierzęcym
Dobra do żeczy ja zazwyczaj zamykam sima w czterech ścuiankach zostawiam kominmek a obok iego kwiatka i czekam az sie zapali kwiatek a później sim Fajnie kiedy kostucha przychodzi
  Odpowiedź z Cytatem
stare 29.10.2004, 19:40   #35
Aiza
Guest
 
Postów: n/a
Smile

Taa, Kostucha jest najlepszy! Ja teraz przeżuciłam się na topienie Simów. Dosyć szybko umierają, więc nie ma problemu z czymkolwiek!
  Odpowiedź z Cytatem
stare 31.10.2004, 18:11   #36
bakuś
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

hehe ja to z kolegą kiedyś wprowadzaliśmy chyba z 5 rodzin po 8 osób i zabudowaliśmy je w "domu" bez drzwi i kupowali fajerwerki. ALe sie fajcyli a ile grobów było. Mój kolega robił to specjalnie żeby później kupić tą działkę i żeby go duch straszyły
  Odpowiedź z Cytatem
stare 01.11.2004, 15:32   #37
Aiza
Guest
 
Postów: n/a
Smile

Ja tam nie lubie jak mnie duchy nawiedzają. Aż mnie ciarki czasami przechodzą chociaz nie raz mi się coś takiego zdażyło! Gdy chociaż jakiś jeden duch się pojawi, to go od razu usuwam kodem move_objects on. I wtedy już sie później nie pojawia!!!
  Odpowiedź z Cytatem
stare 09.01.2005, 15:20   #38
camillo
Guest
 
Postów: n/a
Cool

Cytat:
Napisał Adziczka
A skąd ściągnełaś kota ze skrzydłami?
http:\\http://www.angelfire.com\magic\bastd...downloads.html
PS.ja tam ściągnąlem te zwierzaki!!
  Odpowiedź z Cytatem
stare 09.01.2005, 23:59   #39
Sithijka
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Uwielbiam w Abrze zmieniać simów w żaby jak mnie wkurzą i zawsze robię to wtedy, kiedy mam smoka... On się tak cieszy zawsze na widok żaby, że nie umiem mu tego odmówić i co miesiąc mu robię niespodziankę w postaci dodatkowego smakołyka.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 10.01.2005, 17:22   #40
===>AsIuNiA<===
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Ja swoich simów nie zabijam chociaż kiedyś mnie wkurzyła pewna rodzinka i wszystkich spaliłam a no i jeszcze było takie coś ze mi simka zachorowała i mnie tym zdenerwowała i ja utopiłam ale za to mój kuzyn ma manie na zabijanie ich
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 5 (0 użytkownik(ów) i 5 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum

Podobne wątki
Temat Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
5 Gwiazdek... czy to sława czy nie? Fushma The Sims 1: Rozszerzenia 46 08.07.2003 16:42


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 23:31.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023