Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 2 > The Sims 2: Uwagi na temat gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 31.08.2015, 18:19   #31
miłośniczka zwierząt
 
Avatar miłośniczka zwierząt
 
Zarejestrowany: 05.12.2010
Skąd: łódź
Wiek: 31
Płeć: Kobieta
Postów: 935
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Dobór imion

Ja najczęściej daje polskie imiona a nazwiska sama wymyślam. I głównie to daję imiona typu Kasia, Aleksandra, Alicja, Patrycja, Łucja, Gabrysia, Paweł, Tomek, Krystian, Edward, Henryk itp itd. Obecnie gram Aleksandrą i Michałem a ich dzieci nie wiem jeszcze jak nazwę, ale im liczniejsza rodzinka tym trudniej jest to wszystko zapamiętać.
miłośniczka zwierząt jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 31.08.2015, 19:09   #32
Nusso
 
Avatar Nusso
 
Zarejestrowany: 28.12.2014
Płeć: Mężczyzna
Postów: 90
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Dobór imion

Ja zazwyczaj używam dość nietypowych imion, ale czasami zdarzają mi się jakieś Kasie czy Basie. Jeżeli chodzi o dobieranie ich do simów, zazwyczaj działa to u mnie tak: nie lubię jakieś dziewczyny co ma na imię Aleksandra, tak nazywam simkę, której życie nie będzie miłe i beztroskie.
__________________
Nusso jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 31.08.2015, 19:54   #33
Nina14!
Archeolog Renesansu
 
Avatar Nina14!
 
Zarejestrowany: 18.05.2015
Skąd: ✬Niebycie✬
Wiek: 21
Płeć: Kobieta
Postów: 175
Reputacja: 11
Domyślnie Odp: Dobór imion

I tu mnie jeszcze nie było ?

W każdym razie imiona daję takie...no,to zależy.jeśli chodzi o simy tworzone w CASie to daję imiona które odzwierciedlają wygląd i charakter sima;
jeśli chodzi o simów urodzonych w grze to zwykle rzucam polskimi imionami,aczkolwiek zdarzają się też imiona zagraniczne,zależy to zwykle od bogactwa rodziny i tego,czy są jakimis istotami nadnaturalnymi czy też nie
Nina14! jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 05.09.2015, 13:26   #34
Hatori
 
Zarejestrowany: 01.01.2015
Płeć: Mężczyzna
Postów: 44
Reputacja: 11
Domyślnie Odp: Dobór imion

Najczęściej daję Japońskie, Ukraińskie (Rosyjskie, Białoruskie) oraz Polskie.
Hatori jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 21.06.2016, 20:38   #35
TheSimsManiak
 
Zarejestrowany: 24.05.2014
Skąd: W świecie Alfheim Online SAO
Płeć: Kobieta
Postów: 27
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Dobór imion

Używam różnych schematów, tak jak ty Czasami jednak lubię po prostu nazywać dzieci imionami które odrazu przyjdą mi do głowy. Tak, nawet, gdy nie brzmią one zbyt poetycznie. Ciekawie jest. Tym sposobem powstał Nathan, Joshua, Mckenzie, Jessica, Aurelia, Brian, Martina i Rick. Czasami są imiona polskie, ale zazwyczaj zagraniczne.

Ostatnio edytowane przez TheSimsManiak : 21.06.2016 - 20:50
TheSimsManiak jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 06.11.2016, 17:22   #36
Collina
 
Avatar Collina
 
Zarejestrowany: 02.05.2016
Płeć: Kobieta
Postów: 67
Reputacja: 12
Domyślnie Odp: Dobór imion

Ohoo uwielbiam takie rzeczy. Nie przepadam za dawaniem imion bez powodu, tak o. I zawsze robię coś typu, że jedno imię może być użyte jeden raz w całym pokoleniu (nie liczę miastowych bo to już nie jest coś nad czym mogę zapanować, po prostu chodzi o dzieci co się rodzą w moich domach). Nawet jeżeli to oznacza że później będę miała jakieś Gryzeldy czy Przybysławów. ALE, jeżeli mam sytuacje typu dziecko wyklęte to imiona mogą się powtarzać. Brzmi debilnie, ale jest to dziecko na przykład ze zdrady, które nie jest uważane za część rodu, i jest szybko od niego odsuwane, nie może mieszkać w domu zbyt długo z resztą itp. Czyli po prostu taki ktoś nie brany pod uwagę a więc imię jest do dyspozycji gdyby urodziło się już dziecko ,,niewyklęte". Aa, i jeszcze wyklęci są tacy co sami się odizolują i nie chcą mieć nic z rodem wspólnego. Ale takie imiona zazwyczaj nie są ponownie używane, bo to przyniesie pecha czy zgubę na dziecko.
Lubię sobie robić takie fabuły czy pseudo zasady.
Collina jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 2 (0 użytkownik(ów) i 2 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 12:45.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023